Komfortowa gładka koszulka z linii Doctor Nap.
- rękaw krótki
- dekolt w szpic
- z przodu zapięcie na zatrzaski
- łatwy dostęp do piersi
- prosty krój
- po bokach rozporki
- wygodny fason
- model idealnie nadaje się dla kobiet w ciąży oraz mam karmiących.
Polyester 40 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| XXL | 120-124 cm | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model MOE371 Red - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 102.5 cm | 102 cm | 102 cm | 96 cm |
| M | 102 cm | 97 cm | 99 cm | 91 cm |
| S | 101.5 cm | 92 cm | 94 cm | 86 cm |
| XL | 103 cm | 107 cm | 107 cm | 101 cm |
| XXL | 103.5 cm | 112 cm | 112 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
SKŁAD MATERIAŁOWY:
wiskoza 30%
poliester 65%
lycra 5%
WYMIARY:
S - biust 35cm, talia 35cm, długość rękawa 46cm, dlugość 82cm
M - biust 37cm, talia 37cm, długość rękawa 47cm, długość 83cm
L - biust 39cm, talia 39cm, długość rękawa 48cm, długość 84cm
XL - biust 41cm, talia 41cm, długość rękawa 49cm, długość 85cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model Tone 10486 Navy - Click Fashion
~Viscosa 93 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka z elastycznej, miękkiej tkaniny MM1002 Rudy - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model 129 Ecru - Lupo Line
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 84-88 cm | 82-84 cm |
| 38 | 90-94 cm | 87-89 cm |
| 40 | 96-100 cm | 92-94 cm |
| 42 | 102-106 cm | 97-99 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
Bokserki Model Classic 001/37 Red - Cornette
Bokserki męskie Classic wykonane z wysokogatunkowej miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny. Luźne i wygodne, przeznaczone są dla osób ceniących komfort i wygodę użytkowania.
Cechy produktu:
- delikatna, lekko ściągająca guma
- rozporek na guziczek
- luźne nogawki
- ciekawy i oryginalny wzór
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czerwony |
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 62 cm | 59 cm | 47 cm |
| M | 61 cm | 58 cm | 44 cm |
| S | 60 cm | 57 cm | 42 cm |
| XL | 63 cm | 61 cm | 49 cm |
| XXL | 64 cm | 61 cm | 51 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Biały |
BOTKI Z DZIANINOWĄ CHOLEWKĄ CZARNE NC102 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,7 cm |
| 41 | 26,4 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Stojak z dwoma miskami 2 x 1,8 L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24833 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24833 |
Duże Zdalnie Sterowane Range Rover Evoque (1:14) + Bezprzewodowy Pilot.
Evoque (najnowszy...
Rajstopy Klasyczne Model Olga 100 den Grafit - Fiore
Rajstopy gładkie, kryjące wykonane z mikrofibry.
- grubość 100 DEN
- bawełniany klin
- niewidoczne wzmocnienie palców
- niewiarygodnie ciepłe, miękkie i wygodne
~Polamid 86 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Szary |
Miękkie materiały i wygodna poduszka dopełniają tą komfortową norkę, jako mały apartament tylko dla naszego kota. Dzięki tej budce, Twój kot przestanie chować się po zakamarkach domu. Tulipan w rozmiarze XL możesz łatwo złożyć i zabierać gdzie tylko chcesz, aby Twój kot czuł się pewniej i wygodniej w miejscu noclegu.
oxford - część zewnętrzna, bardzo odporny na uszkodzenia i zabrudzenia, elegancki i łatwy w czyszczeniu,
mikrofibra - część wewnętrzna, bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna. Wypełnienie:
mata watolinowa - bardzo elastyczna i pozwalająca na utrzymanie materiału w wymaganym kształcie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Wymiary przybliżone:
średnica i wysokość ok 45 cm.
Waga ok 1 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TUOXXL-bezy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TUOXXL-bezy |
Sukienka Klasyczna sukienka o prostym fasonie GR1503 Grey - GrandUA
Polyester 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620060 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620060 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
Sworzeń siłownika wspomagania odpowiednik 0.016.1025.0
typ silnika, dane techniczne, moc, opis ciągnika, katalog części
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OEM |
| Kod producenta | 0.016.1025.0, 001610250 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OEM |
| Kod producenta | 0.016.1025.0, 001610250 |
KLAWIATURA URSUS 4512 , 4514 , 3132408K91
Numer do celów porównawczych :
3132408K91
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6563132408K91 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6563132408K91 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model M450 Pink - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Spodnie Damski Model 230124 Ecru - Enny
świetne spodnie w kolorze ecru.
- wykonane z lekko rozciągliwej, gładkiej dzianiny
- z boku zapięcie na kryty zamek
- z przodu wstawki z gumki
- po bokach wpuszczane kieszenie
- zwężane nogawki
- produkt polski
Polyester 33 %
~Viscosa 63 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 96 cm | 73 cm |
| 38 | 94 cm | 100 cm | 77 cm |
| 40 | 94 cm | 104 cm | 81 cm |
| 42 | 94 cm | 108 cm | 85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Beżowy |


_301507.jpg)