Komfortowa dwukolorowa piżama.
- góra w paseczki
- rękaw długi
- dekolt okrągły
- jednolite, długie spodnie
- w pasie wygodna gumka
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny.
Wymiary:
Rozmiar M: Klatka 92-96, pas 82-86
Rozmiar L: Klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: Klatka 108-112, pas 98-102
Rozmiar 2XL: Klatka 116-120, pas 106-110
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Granatowy |
Czapka Model Ameli Wrzos - Kamea
~Nylon 14 %
Polyester 20 %
~Viscosa 8 %
wełna 25 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka Model S029 Black - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 102 cm | 94 cm |
| M | 95 cm | 98 cm | 92 cm |
| S | 94 cm | 94 cm | 90 cm |
| XL | 97 cm | 106 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
TETRA Pond Sticks - pokarm dla ryb w oczkach wodnych i stawach 15L
Wskazówka dotycząca karmienia: Karmić ryby przynajmniej 2-3 razy dziennie, w takich ilościach aby ryby mogły pobrać pokarm w ciągu kilku minut.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T170124 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T170124 |
Spodnie Dresowe Model MOE198 Navy - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 99 cm | 104 cm | 82 cm |
| M | 99 cm | 100 cm | 78 cm |
| S | 98 cm | 96 cm | 74 cm |
| XL | 100 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Spódnica o długości midi MM5011 Blue - Mira Mod
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
ŚWIECA ŻAROWA Iskra, nr porównawczy CASE FORD NEW HOLLAND 81806046
5640, 6640, 7740, 7840, 8240, 8340
John Deere :
830, 930, 36 Wolt, 1130, 1630, 25,2 Wolt 2030, 2130, 3030, 3130, 25,2 Wolt 820, 920, 3120, 1120, 2020, 2120, 3050, 3650, 3350, 1350, 1040, 1140, 940, 2140, 3040, 3340, 1840, 3140, 1640, 3640, 840, 204, 1445 F, 1745 F, 36 Wolt 2345 F
części zamienne, Belarus, Fiat, Ford, deutz fahr, lamborghini, Landini, new holland, case, john deere, zamiennik, orginał, oryginał, zamienniki, sklep internetowy
typ silnika, dane techniczne, moc, opis ciągnika, katalog części zamiennych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 81806046 |
| EAN | 81806046 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 81806046 |
| EAN | 81806046 |
Figi Model Simple panty Pink - Julimex Lingerie
Figi damskie o klasycznym kroju, idealnie dopasowane do ciała. Niewidoczne pod ubraniem dzięki bezszwowej, nowoczesnej technologii wykończenia brzegów technologia INVISIBLE-LINE.
Pakowane w pudełko z uroczą kokardką, doskonale nadaje się na prezent.
Elastan 10 %
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Różowy |
CHABA Obroża skórzana puklowana 10mm / 30cm kolor: naturalny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sweter Narzutka model 30053C Cappuccino - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Diversa Akwarium 60 x 30 x 30 cm AP 4mm 54L
Wybierając akwaria firmy Diversa otrzymują Państwo produkt:
-wykonany ze szkła float, które charakteryzuję się wysoką przejrzystością oraz wytrzymałością,
-o grubości szkła dobranej zgodnie z europejskimi normami DIN, co eliminuje ryzyko związane z powstającymi w akwarium naprężeniami,
-perfekcyjnie połączony w bezpieczną całość za pomocą podwójnych silikonowych łączeń,
-dodatkowo zabezpieczony systemem wzmocnień, bocznych oraz poprzecznych, adekwatnych do rozmiarów zbiornika,
-o bezpiecznych krawędziach.
Wymiary: długość: 60 cm, szerokość : 30 cm, wysokość : 30 cm, objętość : 54 dm3, grubość : 4 mm
W przypadku zamówienia akwarium przesyłką kurierską prosimy o sprawdzenie paczki w obecności kuriera.
Po stwierdzeniu ew. uszkodzeń natychmiastowe spisanie protokołu reklamacyjnego i poinformowanie sklepu o zaistniałej sytuacji. W przypadku braku spisania protokołu reklamacja nie będzie uwzględniona.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
Sweter Damski Model 329 Ecru - Figl
- klasyczny golf damski dostępny w kilku kolorach
- długi rękaw
- wykonany z dzianiny w delikatne prążki
- dopasowany i rozciągliwy materiał
Elastan 2 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
BOTKI WORKERY DAMSKIE CZARNE FM567 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,2 cm |
| 41 | 26,6 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Meredith Amarillis M-467 Yellow - Marko
Cechy kostiumu:
- Zalotny, kobiecy kostium kąpielowy
- z modnymi w tym sezonie, zwiewnymi falbanami
- z dużym efektem push up
- push up wbudowany na stałe do biustonosza, nie wyjmowany (dostępny w rozmiarach S, M, L, XL, 2XL) br>- konstrukcja znakomicie wypycha piersi ku górze i od razu zdecydowanie optycznie je powiększa
- idealna na małe i średnie biusty
- miseczki usztywniane
- boczne i dolne fiszbiny
- po środku biustonosza złota kokardka (broszka), nieodpinana
- ramiączka o regulowanej długości, z możliwością całkowitego wypięcia z biustonosza
- obwód elastyczny, zapinany na klamerkę
- figi z falbaną, wiązane po bokach
- modny, brazylijski krój
- figi należy mocno pociągnąć ku górze bioder, aby ich trójkątny kształt ładnie ozdobił pupę
- kostium w najpiękniejszych kolorach lata, wspaniale podkreśla opaleniznę
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 86-87 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-85 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-83 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 88-89 cm |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 90-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Spódnica Model T175 Black - Tessita
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 38 cm | 104 cm | 88 cm |
| M | 38 cm | 98 cm | 82 cm |
| S | 38 cm | 92 cm | 76 cm |
| XL | 38 cm | 110 cm | 94 cm |
| XXL | 38 cm | 116 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
WD-IMPEX Klatka dla małych gryzoni CH2 55 x 38 x 62 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Bluzka Model BLU102 Black - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita |
|---|---|
| 36/38 | 73 cm |
| 40/42 | 77 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Martina Origami M-417 Blue - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Idealny na małe i średnie biusty
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wkładki push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL)
Świetnie zbiera, unosi, modeluje i powiększa piersi
Intrygujący design
Ramiączka odpinane, regulowane
Obwód zapinany na klamerkę
Figi wiązane po bokach.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
GF Kombinezon zimowy czerwony PAW Z20/1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Bluzka Model K269 Light Grey - Katrus
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |


_319764.jpg)