~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 86 cm | 92 cm | 90 cm | 78 cm |
| 38 | 86 cm | 116 cm | 100 cm | 96 cm |
| 40 | 86 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 42 | 86 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Plażow Tunika Model Juliet Fata M-461 Sky Blue - Marko
- Zwiewna, zalotna tunika z falbaną wokół dekoltu
- utrzymana w modnym stylu Latino Cubano
- kobieca i seksowna, z lekkim efektem prześwitu
- można w niej odsłonić jedno lub oba ramiona
- góra na gumce, dzięki czemu ładnie wygląda i nie przesuwa się
- fason o kroju atrakcyjnej mini sukienki, taliowany
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 77 cm | 92-96 cm | 89-91 cm |
| M | 76 cm | 88-92 cm | 86-88 cm |
| S | 75 cm | 84-88 cm | 83-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model P5 Limonka - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 106 cm | 86 cm | 78 cm | 68 cm |
| 36 | 106 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| 38 | 106 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 106 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| 42 | 106 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| 44 | 106 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| 46 | 106 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Zielony |
Kurtka Damska Model K445 Blue - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
Cyfrowy Miernik Wysokości Bieżnika.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415465 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415465 |
9104-01 Balance Bar - Stabilizator
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9104-01 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9104-01 |
Sweter Narzutka model 30053 Black - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
Sandał SANDAŁKI Z ĆWIEKAMI CZARNE DD88P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model VT069 Black - Venaton
Polyester 33 %
~Viscosa 63 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 196-1 Navy - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 128 cm | 100 cm |
| M | 92 cm | 120 cm | 92 cm |
| S | 88 cm | 116 cm | 88 cm |
| XL | 104 cm | 132 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
TopHeli TH6200-13 6020-13 - Zębatki Komplet
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6200-13 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6200-13 |
ZAMSZOWE CZÓŁENKA Z POŁYSKIEM LE016B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Ciążowa Model 1628C Coral - PeeKaBoo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 92 cm | 156 cm | 92 cm | 102 cm |
| S/M | 90 cm | 150 cm | 86 cm | 98 cm |
| XXL | 95 cm | 164 cm | 98 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
Polyester 89 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 100-110 cm | 90-100 cm | 75-90 cm |
| XXL | 110-120 cm | 100-115 cm | 90-100 cm |
| S/M | 90-100 cm | 80-90 cm | 60-75 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor |
6041 A-002 Main Blade - Komplet Łopat Piór Fioletowe
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6041 A-002 fioletowe |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6041 A-002 fioletowe |
CZARNE LAKIEROWANE SZPILKI LE16-2801B CNBLE16-2801B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Figi Wysokie Model Angelika White - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |
Obudowa Dolna Syma X8C X8C-02 Black
Numer katalogowy: X8C-02 black
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X8C-02 black |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X8C-02 black |
Duży Zdalnie Sterowany SUV Porsche Cayenne (1:14) + Pilot.
+ Pilot Sterujący.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590778895424 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590778895424 |
Legginsy Model Gabriela Plush Black - Ewlon Trendy Legs
Rewelacyjne legginsy damskie.
- klasyczne, gładkie, kryjące
- długie nogawki
- w pasie wygodna, szeroka gumka
- w tyle kieszenie
- legginsy wykonane są z rozciągliwego materiału
- od środka delikatny micro-plush, który zapewni miękkość, komfort oraz ciepło
- z przodu i na kieszeniach wstawki z eco-skóry
- wstawki z przodu optycznie wydłużają sylwetkę
- idealnie dopasowują się do ciała
- świetna propozycja na jesienne i zimowe dni
- produkt polski
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
Camon Miska dla kota z melaminy 12,5 cm / 150ml
Dwie wersje kolorystyczne:
- Różowy
- Szarozielony
C034/A
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | C034/A |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | C034/A |


_225965.jpg)