~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 86 cm | 92 cm | 90 cm | 78 cm |
| 38 | 86 cm | 116 cm | 100 cm | 96 cm |
| 40 | 86 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 42 | 86 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
TETRA Tetratec EX 400 Impeller - wirnik do filtra
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T174481 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T174481 |
Sukienka Model Jasmine Navy - Jersa
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 101 cm | 94 cm | 93.5 cm | 74 cm |
| 38 | 101.5 cm | 98 cm | 97.5 cm | 78 cm |
| 40 | 105 cm | 102 cm | 101.5 cm | 82 cm |
| 42 | 106 cm | 106 cm | 105.5 cm | 86 cm |
| 44 | 109 cm | 111 cm | 110.5 cm | 91 cm |
| 46 | 110 cm | 116 cm | 115.5 cm | 96 cm |
| 48 | 113 cm | 122 cm | 121.5 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Granatowy |
Figi Model 0004 Ecru - Vestiva
~Polamid 86 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Beżowy |
VITAPOL Menu paluszki Mix dla gryzoni 60g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1017 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1017 |
Sukienka Model B062 Yellow - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 107-114 cm | 98-107 cm | 82-91 cm |
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm | 74-81 cm |
| S/M | 92-98 cm | 82-89 cm | 66-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Żółty |
WORKERY DAMSKIE ZIELONE 30716 GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Koszulka nocna Koszulka Nocna Model Constance Szampan - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 95 cm |
| M | 97 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor |
Mikrofon Kierunkowy - Zasięg Nasłuchu do 120 Metrów + Luneta + Zapis + Słuchawki...
Wysokiej Jakości Podsłuchowy Mikrofon Kierunkowy/Paraboliczny +
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590783425417 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590783425417 |
Happy Cat Sensitive Kaczka 4kg
Wszystkie karmy HAPPY CAT nie zawierą sztucznych barwników, aromatów i środków konserwujących. Pochodzenie składników z kontrolowanych ekologicznych gospodarstw. Wykonane w Niemczech pod ścisłą kontrolą jakości niezależnego instytutu badań żywności !
Zbilansowana optymalnie zawartość minerałów, to smakowita karma stanowiąca fundament harmonijnego rozwoju i zdrowia dla Twojego kota. Zastosowano nową formułę All in One dla żywienia kotów na każdym etapie życia. Nowa formuła obejmije m.in.:
zawiera taurynę i różnorodne białka zwierzęce
odpowiednie PH dba o zdrowie dróg moczowych, także kotów kastrowanych
zawiera kawasy Omega 3 i 6, niezbędne dla zdrowia skóry i sierści ułatwia pozbywanie się kul włosowych i zapobiega ich tworzeniu
zapewnia pielęgnację uzębienia Wiele kotów ma delikatny układ pokarmowy, wrażliwy na tradycyjne rodzaje mięsa i białek, a także złą tolerancją na wszelkiego rodzaju dodatki zbożowe w różnej postaci zawartej w karmie. Karma Kaczka Sensitive, z dodatkiem lekkostrawnego ryżu oraz wysoko przywajlanych ziemniaków, nie zawierające zbóż, przeznaczona jest dla kotów wrażliwych i alergików. Kaczka snesitive zawiera wyłącznie jeden rodzaj białka, pozwalając na eliminację problemów z alergiami. Dodatek żurawiny wzmacnia walory smakowe i wspomaga układ moczowy i nerki. Optymalna w białko dieta oparta na mięsie kaczki, jest niezwykle smakowita, a dodatkowo chroni delikatny i wraźliwy organizm, dostarczając niezbędnych składników odżywczych. Karma dla dorosłych kotów Happy Cat Kaczka Senstive, wyprodukowana jest z wysokiej jakości mięsa kaczego, pochodzącego ze ekologicznych hodowli oraz wysoce przyswajalnych, bezglutenowych ziemniaków i ryżu w różnych kompozycjach.
dla kotów od 12 miesiąca dla kotów wrażliwych z alergiami
nie zawiera zbóż i glutenu dla kotów wybrednych wspiera układ moczowy i nerki
odpowiednia dla wszystkich ras
suszone mięso kaczki* (23%), mąka ryżowa (22%), białko ryżowe (19%), tłuszcz drobiowy, płatki ziemniaczane (5%), hydrolizat wątroby, celuloza*, olej słonecznikowy, wytłoki buraczane* (bez cukru), żurawina* (0,5%), chlorek sodu, suszone drożdże*, wytłoki z jabłek* (0,4%), olej rzepakowy, chlorek potasu, wodorosty* (0,2%), siemię lniane (0,2%), juka Schidigera* (0,04%), korzeń cykorii* (0,04%), drożdże* (wyciąg), ostropest, karczoch, mniszek lekarski, imbir, liście brzozy, pokrzywa, rumianek, kolendra, rozmaryn, szałwia, korzeń lukrecji, tymianek (suszone zioła, ogółem: 0,18%);
Składniki analityczne:
Witaminy / kg: 18000 IU witamina A, witamina D3 1800 IU, witamina E 100 mg, witamina B1 5 mg, witamina B2 6 mg, witamina B6 4 mg D (+) biotyna 700 µg, kwas pantotenowy 12 mg, niacyna 45 mg, witamina B12 75 µg, chlorek choliny 75 mg,
Przeciwutleniacze: tokoferol, ekstrakty z olejów roślinnych,
Mikroelementy / kg: żelazo 120 mg, miedź 12 mg, cynk 150 mg, mangan 30 mg, jod 2,5 mg, selen 0,2 mg,
Aminokwasy / kg: DL-metionina 4500 mg, Tauryna 1000 mg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | HC-3679 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | HC-3679 |
ROYAL CANIN Medium Dermacomfort 10kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Liza Fata M-252 Ice/Blue - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm | |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm | |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm | |
| XL/M | 86-92 cm | 80-85 cm | 91-93 cm | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
DAKO-ART Pokarm dla koszatniczek i myszoskoczków 3l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Komplet Model Intensa set Black - Obsessive
Masz co do tego 100% pewności. Wiesz, że komplet Intensa, który ukryty jest w środku zapewni Wam noc pełną niezwykłych doznań. Ponętny biustonosz w połączeniu z kuszącymi stringami prezentuje się oszałamiająco. Koronka pięknie eksponuje Twój biust, a elastyczne paseczki dodatkowo podkreślają piersi. Słodka kokardka sprawia, że na Twojej twarzy maluje się zadziorny uśmiech. Podwójne paseczki, które oplatają Twoje biodra w połączeniu z kokardkami i koronką są po prostu niesamowite. Nie czekaj dłużej. Pokaż je!
Zadziorne szczegóły Intensa set:
- kuszący, czarny komplet
- biustonosz uszyty z koronki
- słodka kokardka pomiędzy miseczkami dodaje czaru
- dodatkowe paseczki podkreślają biust
- koronkowe stringi uszyte z eleganckiej koronki
- dwa intrygujące, elastyczne paski wokół bioder
- słodkie kokardki z przodu oraz nad pośladkami dodają uroku
- elastyczny materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Bluzka z falbankami na ramionach B76 Łączka - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 66 cm | 96 cm |
| 38 | 67 cm | 100 cm |
| 40 | 69 cm | 104 cm |
| 42 | 70 cm | 108 cm |
| 44 | 72 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Piżamka 252 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Piżamka 252 |
AQUA EL Filtr przelewowy VERSAMAX FZN-3 1200l/h
| Nazwa produktu | FZN-1 |
FZN-2 |
FZN-3 |
| Kod produktu | 101705 | 101706 | 101707 |
| Wat (W) | 7,2 | 7,2 | 9,6 |
| Max przepływ (l/h) | 500 | 800 | 1200 |
| Poj. akwarium (l) | 20-100 | 40-200 | 80-300 |
| Wymiary (d/szer/wys) | 16 / 13 / 22,5 | 22,5 / 15 / 23,5 | 28,8 / 16 / 23,5 |
| Kod kreskowy | 5905546005197 | 5905546005203 | 5905546005210 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 101707 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 101707 |
Bluzka Model M508 Wzór 28 White - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Sweter SWE102 Beige/Black - MKM
Bawełna 17 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 78 cm | 120 cm |
| M | 77 cm | 112 cm |
| S | 76 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |
T-shirt Męski Model Luca Vneck Navy - Pierre Cardin
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|
| L | 71 cm | 107 cm |
| M | 70 cm | 101 cm |
| XL | 72 cm | 113 cm |
| XXL | 73 cm | 119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Granatowy |
Zolux Muscat Obroża regulowana Mac Leather 25mm. żółta
Wymiar: 25mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522045JA |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522045JA |


_225961.jpg)