~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 48 cm | 84-90 cm | 64-80 cm |
| 38 | 48 cm | 86-95 cm | 68-84 cm |
| 40 | 48 cm | 90-99 cm | 70-92 cm |
| 42 | 49 cm | 96-109 cm | 76-102 cm |
| 44 | 50 cm | 101-116 cm | 78-106 cm |
| 46 | 51 cm | 108-123 cm | 83-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
Kombinezon Damski Model K390 Blue - Katrus
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
Zasobnik CO2/12g. Walther, do Napędu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844377696 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844377696 |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model 551 Katie Mleczna Pralinka - Gaia
Kobiecy usztywniany biustonosz w świetnym zestawieniu kolorystycznym. Miseczki pokryte są subtelną siateczką o kwiatowym motywie. Boczki wyprodukowano ze sprężystego, elastycznego tiulu. Dzięki zastosowanym surowcom biustonosz idealnie układa się na sylwetce i jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. Dla zapewnienia komfortu użytkowania miseczki od wewnątrz wyścielone są 100% bawełną. Podwójne haftki z trzystopniową regulacją oraz fiszbiny we wszystkich rozmiarach są dodatkowym atutem tego biustonosza. Ramiączka są ozdobione na krawędziach delikatnym wzorkiem, a przy łączeniu z miską malutkimi kokardkami. Zastosowane ramiączka są wysokiej jakości i mają znaczną odporność na deformację i rozciąganie.
Elastan 17 %
~Polamid 69 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65 G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65 H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70 G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70 H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75 G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75 H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80 F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80 G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85 F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90 B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90 C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90 D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90 E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor |
Łuk Bloczkowy Elkhorn + 2 Strzały i Akcesoria.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414909 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414909 |
Elegancki, 4-częściowy kostium kuszącej Mażoretki.
- połączenie głębokiego burgundu z beżem
- top z głębokim dekoltem ozdobiony złotymi dodatkami
- ramiona zdobią pagony z figlarnymi frędzlami
- beżowa, krótka mini-spódniczka z plisami
- w komplecie seksowne stringi oraz ozdobna czapka
- elastyczny materiał (88% poliester, 12% elastan)
- kategoria: fun
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Bordo |
| rozmiar | L/XL,S/M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Bordo |
| rozmiar | L/XL,S/M |
Koszulka nocna Komplet Model 1865 Mint - Lupo Line
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 84-88 cm | 82-84 cm | 58-62 cm |
| 38 | 90-94 cm | 87-89 cm | 63-67 cm |
| 40 | 96-100 cm | 92-94 cm | 68-72 cm |
| 42 | 102-106 cm | 97-99 cm | 73-77 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Zielony |
Bluzka Model M008 White - Figl
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Malutki Rejestrator Dźwięku/Podsłuch Nagrywający (8GB/96h.) + Słuchawki do Odsłuchu itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907793391293 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907793391293 |
Potrójny Rozdzielacz do Gniazda Zapalniczki+USB.
+ Gniazdo USB.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415593 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415593 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium jednoczęściowy Model AQUA II Grafit/Green - GWINNER
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Szary |
Komfort i wygoda dla każdej z nas!
Najwyższej jakości bielizna, wykonana z najlepszej gatunkowo bawełny. Doskonale przylega do ciała, dając poczucie komfortu i wygody.
Produkt zapakowany w eleganckie kartonowe opakowanie!
Skład: 95% bawełna i 5% elaston
|
Rozmiar |
S |
M |
L |
XL |
XXL |
XXXL |
|
Obwód bioder |
88-94 |
94-100 |
100-106 |
106-112 |
112-118 |
118-124 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Rejestrator Rozmów Tel. GSM i Stacjonarnych (140h.).
Rozmów z Telefonu GSM i Tel. Stacjonarnego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777999319 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777999319 |
Czapka Model Regina Pink - Eterno
- Regina to zimowy, kobiecy kapelusz, który doskonale układa się na głowie,
- wykonany z grubej dzianiny,
- idealny dla modnych Pań ceniących klasykę!
wełna 50 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eterno |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eterno |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752361929 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752361929 |
PETSHINE - MUSCHIO BIANCO chusteczki do pielęgnacji kota/psa
Posiada zabezpieczenie przed wysychaniem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PetShine |
| Kod producenta | 04225 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PetShine |
| Kod producenta | 04225 |
Figi Model VF-179/209 Black - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Mikro-Kamera Dz.-Noc Nagrywająca Obraz HD/Full HD i Dźwięk + Detekcja...
Szpiegowski...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773488801 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773488801 |
Sukienka Model 240079 Dark Green - Enny
Modna sukienka w kolorze khaki.
- prosty krój
- dół wykończony falbanką
- dekolt okrągły z rozcięciem w szpic oraz z wiązaniem
- rękaw o długości 3/4
- dół rękawa wykończony gumką
- na ramionach ozdobne pagony
- sukienka wykonana jest z nierozciągliwego, gładkiego materiału
- produkt polski
Polyester 32 %
~Viscosa 63 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 92 cm |
| 36 | 96 cm |
| 38 | 100 cm |
| 40 | 104 cm |
| 42 | 108 cm |
| 44 | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Zielony |
Zawartość pudełka:
- plansza
- 4 pionki
- kostka
- instrukcja gry
Wiek: 4+
Liczba graczy: 2-4
Czas rozgrywki: 15-20 min
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Brit Care Cat Sunny I\'ve beautiful hair 7 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |


_225922.jpg)