~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 48 cm | 84-90 cm | 64-80 cm |
| 38 | 48 cm | 86-95 cm | 68-84 cm |
| 40 | 48 cm | 90-99 cm | 70-92 cm |
| 42 | 49 cm | 96-109 cm | 76-102 cm |
| 44 | 50 cm | 101-116 cm | 78-106 cm |
| 46 | 51 cm | 108-123 cm | 83-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Szary |
Figi Model 728B Maya Turkusowa Głębia - Gaia
Eleganckie figi typu brazilian w turkusowym kolorze.
- tył oraz boki wykonane są z siateczki
- z przodu wstawki z delikatnego haftu oraz błyszczącego, wzorzystego materiału
Elastan 13 %
~Polamid 52 %
Polyester 30 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Zielony |
Over Zoo Dogs Premium Szampon do długiej sierści 250 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
Antyszczekacz/Odstraszacz Psów, Stacjonarny + Przedłużacz 21m. + Pilot.
Elektroniczny, Ultradźwiękowy (na baterię 9V lub pod 230V) +
+ Przedłużacz...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590733485220 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590733485220 |
Zasilacz Ładowarka 9V 850mA Kc0012
| Uniwersalna ładowarka zasilacz. |
Specyfikacja:
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0012 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0012 |
Biustonosz do karmienia Model 1381 Big Beige - Lupo Line
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 100C | 98-102 cm | 116-118 cm |
| 100D | 98-102 cm | 118-120 cm |
| 100E | 98-102 cm | 120-122 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 70K | 68-72 cm | 102-104 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
Spódnica Model SP114 Navy - Lanti
~Nylon 35 %
Polyester 25 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 58 cm | 90 cm | 72 cm |
| 38 | 58 cm | 94 cm | 76 cm |
| 40 | 59 cm | 98 cm | 80 cm |
| 42 | 59 cm | 102 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
DAKO-ART Dropsy czekoladowe dla gryzoni 75g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Figi Model K377 Campari Rudy - Gorsenia Lingerie
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| XXXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Pomarańczowy |
Żakiet Model AZA0003 Black - ABG
Polyester 60 %
~Viscosa 37 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
Bluzka bez rękawów GR1433 Brzoskwinia - GrandUA
Skład: 70% poliester 25% wiskoza 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Różowy |
AQUA EL Grzałka Comfort Zone Gold 250W/180-250l
| Nazwa produktu | AQn 150 | AQn 200 | AQn 250 | AQn 300 |
| Kod produktu | 111140 | 111141 | 111142 | 111143 |
| Moc (W) | 150 | 200 | 250 | 300 |
| Długość (cm) | 31 | 31 | 37 | 37 |
| EAN | 5905546140935 | 5905546140942 | 5905546140959 | 5905546140966 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 111142 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 111142 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Sukienka Model 13-10 Light Grey/Napisy - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-114 cm | 114 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
SNEAKERSY DAMSKIE SZARE NC158 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Tachometr/Obrotomierz Laserowy z LCD.
Ekranem...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416008 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416008 |
Dmuchaniec Piłkarski - Boisko Zamek Dmuchany HappyHop Zjeżdzalnia Trampolina
| Zamek dmuchany |
| Elektryczna dmuchawa. |
| Nylonowa torba przenośna. |
| Śledzie kotwiczące. |
| Zestaw naprawczy. |
| Bardzo mocna dmuchawa!AC 220 - 240 VoltW3E, Zużycie: 430-450 WattIPX 4 (Odporne na wodę)50 Hz certyfikowane przez TÜV/GS (TÜV Rheinland) |
Dmuchawa musi chodzić cały czas!
Letnie festyny gminne, święta rodzinne, przyjęcia – czas wiosennych i letnich zabaw na świeżym powietrzu nadchodzi wielkimi krokami. Nadmuchiwane zamki, zjeżdżalnie i boiska to ogromna frajda dla dzieci.Nasze dmuchańce to wysokiej jakości wyroby - zamki, zjeżdżalnie, których podstawową cechą jest używanie w stanie nadmuchanym przez wtłoczone do jego wnętrza powietrze. Produkcja odbywa się pod stałą kontrolą jakości zastosowanych do produkcji materiałów oraz jakości wykonania. Bezpieczeństwo użytkowania zastosowanych materiałów oraz jakość wykonania naszych dmuchańców jest potwierdzona międzynarodowymi certyfikatami jakości i bezpieczeństwa wymienionymi na opakowaniu dmuchańca. Cała konstrukcja dmuchańca powstała w wyniku zastosowania specjalnych, przepuszczających powietrze tkanin, połączonych ze sobą przy pomocy wzmocnionych szwów. Elektryczna dmuchawa, dostarczona wraz z dmuchańcem, uzupełnia uciekające przez tkaninę i szwy powietrze, co pozwala dzieciom bezpiecznie bawić się i lądować na miękkiej powierzchni konstrukcji.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9187 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9187 |
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Magnes Neodymowy Walcowy 30x10mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415198 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415198 |
Spodnie Damskie Model SD21 1102 Black - Nife
Polyester 32 %
~Spandex 3 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 34 | 110 cm | 90 cm | 68 cm |
| 36 | 112 cm | 94 cm | 72 cm |
| 38 | 114 cm | 98 cm | 78 cm |
| 40 | 115 cm | 102 cm | 80 cm |
| 42 | 116 cm | 106 cm | 84 cm |
| 44 | 117 cm | 110 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |


_225914.jpg)