~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 57 cm | 84-90 cm | 64-80 cm |
| 38 | 57 cm | 86-95 cm | 68-84 cm |
| 40 | 57 cm | 90-99 cm | 70-92 cm |
| 42 | 58 cm | 96-109 cm | 76-102 cm |
| 44 | 59 cm | 101-116 cm | 78-106 cm |
| 46 | 60 cm | 108-123 cm | 83-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Różowy |
Komplet Model Casablanca Black - Kalimo
Lekko rozkloszowany fason topu oraz jego odpowiednia długość gwarantują swobodę i komfort użytkowania.
Wyrafinowana Casablanca zasługuje na miano niezwykle gustownej, wieczorowej propozycji.
Styl:
komfortowy, dopasowany do odpowiednich partii ciała
zapewniający wysoką swobodę noszenia
zapewniający elastyczność materiału w odpowiednich kierunkach
całkowita długość koszulki mierzona po szwie bocznym: 45cm
całkowita długość szortów mierzona po szwie bocznym: 16cm
Materiał:
miękka, elastyczna dzianina
odpowiednie dopasowanie
wysokogatunkowa koronka
lekkość, przewiewność
Dodatkowe cechy produktu:
ozdobne detale na naramkach
regulowane naramki
bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
T640C-032 Horizontal Tail - Statecznik Ogona Poziomy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T640C-032 - poziomy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T640C-032 - poziomy |
ZAMSZOWE ŚNIEGOWCE KYLIE K1760101RO CNBK1760101RO Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
TRIXIE Szczotka plastikowa jednostronna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2301 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2301 |
Czapka Model Gracja Violet - Eterno
- Czapka Gracja to urocze nakrycie głowy, z modnym ściegiem jodełkowym którego główną ozdobą stanowi futrzana aplikacja,
- wykonana z ciepłej, miękkiej przędzy lekko zwisająca do tyłu,
- idealna dla Pań ceniących szyk i elegancję.
alpaka 10 %
~Viscosa 10 %
wełna 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eterno |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eterno |
| Kolor | Fioletowy |
Rajstopy Prestige multifibra 20 DEN
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | brąz |
| rozmiar | 2 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | brąz |
| rozmiar | 2 |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Żakiet Model ZA113 Musztard - Lanti
Polyester 72 %
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 88 cm |
| 38 | 63 cm | 92 cm |
| 40 | 64 cm | 96 cm |
| 42 | 65 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Żółty |
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model VF-305 Morela - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Różowy |
CORNETTE BOXERKI CHAMPIONS 2012
Cechy produktu:
- delikatna, płasko łącząca guma
- przestrzenny klin
- płaskie łączenia klinów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
Skład:
95% Bawełna
5 % Elastan
|
Rozmiar |
Obwód pasa [cm] |
|
S |
72-79 |
|
M |
80-87 |
|
L |
88-95 |
|
XL |
96-103 |
|
2XL |
104-111 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | owy |
| rozmiar | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | owy |
| rozmiar | M |
Płaszcz Damski Model PW240 RD3 Light Grey - Reve
~Poliakryl 30 %
Polyester 25 %
wełna 40 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 100 cm | 96 cm | 84 cm |
| 38 | 96 cm | 104 cm | 100 cm | 88 cm |
| 40 | 96 cm | 108 cm | 104 cm | 92 cm |
| 42 | 96 cm | 112 cm | 108 cm | 96 cm |
| 44 | 96 cm | 116 cm | 112 cm | 100 cm |
| 46 | 96 cm | 120 cm | 116 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Reve |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Reve |
| Kolor | Szary |
Spodnie Damskie Model SD23 1182 Blue - Nife
- eleganckie spodnie damskie
- zamek zakryty zakładką zapinaną z boku na biodrze
- nogawki typu rurki
- spodnie świetnie będą współgrały z dopasowaną górą
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 96 cm | 76 cm |
| 38 | 96 cm | 100 cm | 80 cm |
| 40 | 97 cm | 104 cm | 84 cm |
| 42 | 98 cm | 108 cm | 88 cm |
| 44 | 98 cm | 112 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
ZAGĘSZCZARKA UBIJAK GRUNTU 7,5KM 78KG GUMA KOŁA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
Bokserki Model Energy High Emotion Jeans - Cornette
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 88-95 cm |
| M | 80-87 cm |
| XL | 96-103 cm |
| XXL | 104-111 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
Slipy Model Slip Mini Authentic Black - Cornette
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 2XL | 98-102 cm |
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
Basenowy Miernik PH Wody i Chloru.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415453 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415453 |
Żarówki H7 Xenon H.I.D. - 12V/100W.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414871 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414871 |
Sukienka Plażow Tunika Model Elsa Nero M-313 Black - Marko
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| L | 82 cm |
| M | 80 cm |
| S | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |


_225902.jpg)