~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 57 cm | 84-90 cm | 64-80 cm |
| 38 | 57 cm | 86-95 cm | 68-84 cm |
| 40 | 57 cm | 90-99 cm | 70-92 cm |
| 42 | 58 cm | 96-109 cm | 76-102 cm |
| 44 | 59 cm | 101-116 cm | 78-106 cm |
| 46 | 60 cm | 108-123 cm | 83-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Szary |
BUTY SPORTOWE DAMSKIE NIEBIESKIE LZ-9835 BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Trixie Miseczka ceramiczna dla chomików 80 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-60731 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-60731 |
Biustonosz Soft Rufina Black - Róża
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70A | 68-72 cm | 82-83 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-85 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-87 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-89 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-91 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-88 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-90 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-92 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-94 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-95 cm |
| 80C | 78-82 cm | 95-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 97-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-100 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-102 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M138 Blue - Infinite You
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 106 cm | 88 cm | 68 cm |
| 38 | 110 cm | 93 cm | 72 cm |
| 40 | 114 cm | 98 cm | 76 cm |
| 42 | 120 cm | 103 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
Spódnica Model ASP0026 Grey - ABG
Polyester 60 %
~Viscosa 37 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Szary |
Leginsy za kolano modelujące sylwetkę
Skład: 95% Poliester, 5% Elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Melanż |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Melanż |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL |
Czapka Perła elegancji Cream - Art of polo
Długość 24 cm, z pomponem 32 cm.
wełna 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Beżowy |
Tropical Abioseptyna 30ml.- Preparta dezynfekujący
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
WSUWANE KOZAKI NA KOTURNIE 168-108G CNB168-108G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Biustonosz Samonośny Model BS-02 White - Julimex
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model VT055 Black - Venaton
Polyester 66 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Spodnie Damskie Model Roy 10511 Navy - Click Fashion
~Spandex 7 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 88 cm |
| 46 | 118 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Figi FIGI ELISE/F czarny - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
Zasilacz Ładowarka 12V 500mA Kc0046
| Uniwersalna ładowarka zasilacz. |
Specyfikacja:
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0046 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0046 |
Zastosowane do produkcji materiały:
zamsz tapicerski /alcantara/ - materiał stosowany na obicia kanapowe i fotele samochodowe,
Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
gąbka syntetyczna - dobrze izoluje zarówno przed zimnem oraz ciepłem. Można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce.
Nie zaleca się prania gąbki w przypadku posiadania pralki z małym bembnem.
Wymiary przybliżone:
L 60 cm x W 40 cm x H 8 cm,
Waga ok 0,5 kg
Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory na ekranie mogę wyglądać nieco inaczej niż w rzeczywistości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BKW-2108 |
| EAN | 05901122201694 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BKW-2108 |
| EAN | 05901122201694 |
Kostium dwuczęściowy Eliza M 122 koral - Marko
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Bluza Damska Model B027 Black - BE
Elastan 10 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
Sworzeń dolny zwrotnicy do DX (czop) odpowiednik 04351105, 4351105
DEUTZ FAHR:
DX 4 .10, DX 4 .30, DX 4 .50, DX 4 .70, DX 6, DX 6 .05,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4351105, 04351105 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4351105, 04351105 |
Sukienka Model S111 Powder Pink - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 106 cm | 102 cm |
| M | 96.5 cm | 101 cm | 97 cm |
| S | 96 cm | 96 cm | 92 cm |
| XL | 97.5 cm | 111 cm | 107 cm |
| XXL | 98 cm | 116 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model K422 Wzór 41 White - Lenitif
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Biały |


_225896.jpg)