~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 95 cm | 112 cm | 96 cm | 102 cm |
| S/M | 93 cm | 104 cm | 88 cm | 96 cm |
| XXL | 96 cm | 120 cm | 100 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Whitney Nero-Seafoam Glow-Fango M-253 Black/M
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 80-85 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 84-86 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 90-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 94-96 cm |
| XXXL | 102-108 cm | 90-95 cm | 97-99 cm |
| XXXXL | 104-112 cm | 90-95 cm | 100-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Figi Model 554P Alina Ecru - Gaia
Figi powstały z połączenia elementów eleganckiego haftu z połyskującą dzianiną w małe kwadraciki. Tył wykonany jest ze lśniącej dzianiny. W pasie wszyto oryginalną szeroką taśmę, która idealnie pasuje do całości.
Do kompletu polecamy biustonosz Alina.
Elastan 8 %
~Polamid 72 %
Polyester 15 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 3XL | 112-116 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Beżowy |
8in1 White Pearl Shampoo - szampon dla psa o jasnej sierści 250ml
- zawiera wyciągi z awapuhi, aloesu i witaminę E
- naturalne wyciągi o działaniu wybielającym
- poprawia wygląd białej i jasnej sierści
Opakowanie: 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T101680 |
| EAN | 4048422101680 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T101680 |
| EAN | 4048422101680 |
Długa bluza damska z zamkami na ramionach 138 Grey - Bien Fashion
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 114 cm | 120 cm |
| M | 89 cm | 108 cm | 114 cm |
| S | 86 cm | 106 cm | 112 cm |
| XL | 89 cm | 116 cm | 124 cm |
| XS | 86 cm | 100 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Szary |
Mysz pluszowa z kocimiętką duża
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-45579 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-45579 |
Tetra Algizit - Środek do zwalczania uporczywych glonów 10 tabl.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T770409 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T770409 |
Bluzka Model BLU127 Grafit - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 94 cm |
| 38 | 62 cm | 98 cm |
| 40 | 63 cm | 102 cm |
| 42 | 63 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
Vitapol Smakers kolby kiwi dla nimfy 2 szt.
| ziarno zbóż i produkty zbożowe | 39,00% |
| nasiona oleiste | 35,00% |
| produkty piekarnicze | 26,00% |
| aromat kiwi | 5,00% |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2209 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2209 |
Skład:
poliester 65 %
wiskoza 30 %
lycra 5 %
podszewka : poliester 100 %
WYMIARY:
S - biust 44cm, pas 38cm, ramiona 40cm, długość rękawa 59cm, długość żakietu 60cm
M - biust 46cm, pas 40cm, ramiona 42cm, długość rękawa 60cm, długość żakietu 61cm
L - biust 48cm, pas 42cm, ramiona 44cm, dlugość rękawa 61cm, długość żakietu 62cm
XL - biust 50cm, pas 44cm, ramiona 46cm, długość rękawa 62cm, długość żakietu 63cm
XXL - biust 52cm, pas 46cm, ramiona 48cm, długość rękawa 63cm, długość żakietu 64cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Szlafrok Model 1687 Kakao - Lupo Line
~Polamid 10 %
~Viscosa 70 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Brązowy |
Karta Pre-Paid PSN Playstation Network 100zł
Laboratoires HERY Apres-Shampooing Poils Longs 1l.- Odżywka dla psów długowłosych
Sposób użycia: Balsam-dżywkę nakładamy się po dwukrotnym umyciu i dokładnym spłukaniu szamponu, na wilgotną i odciśniętą ręcznikiem sierść. Pozostawiamy ją przez 2-3 minuty a następnie dokładnie spłukujemy. Delikatnie odciskamy sierść ręcznikiem i suszymy niezbyt gorąca suszarką.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HERY Laboratoires |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HERY Laboratoires |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 355530 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 355530 |
CHABA Obroża skórzana 14mm / 40cm kolor: naturalny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Beżowy |
| rozmiar | 70E,70F,70G,75D,80B,80C,85B,85C,75E,65H,80D,90C,90D,95B,70H,70I,65I,75G,90B,65J,75I |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Beżowy |
| rozmiar | 70E,70F,70G,75D,80B,80C,85B,85C,75E,65H,80D,90C,90D,95B,70H,70I,65I,75G,90B,65J,75I |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model Cornelia Violet - Nipplex
Elastan 7 %
~Inne 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 16 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 68-72 cm | 83-85 cm |
| 65E | 68-72 cm | 85-87 cm |
| 65F | 68-72 cm | 87-89 cm |
| 70B | 73-77 cm | 84-86 cm |
| 70C | 73-77 cm | 86-88 cm |
| 70D | 73-77 cm | 88-90 cm |
| 70E | 73-77 cm | 90-92 cm |
| 70F | 73-77 cm | 92-94 cm |
| 75A | 78-82 cm | 87-89 cm |
| 75B | 78-82 cm | 89-91 cm |
| 75C | 78-82 cm | 91-93 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 75E | 78-82 cm | 95-97 cm |
| 80B | 83-87 cm | 94-96 cm |
| 80C | 83-87 cm | 96-97 cm |
| 80D | 83-87 cm | 98-100 cm |
| 85B | 88-92 cm | 99-101 cm |
| 85C | 88-92 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka Model T209/7 Light Beige - Tessita
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 102 cm | 96 cm | 76 cm |
| M | 86 cm | 98 cm | 92 cm | 72 cm |
| S | 85 cm | 94 cm | 88 cm | 68 cm |
| XL | 88 cm | 106 cm | 100 cm | 80 cm |
| XXL | 89 cm | 110 cm | 104 cm | 84 cm |
| XXXL | 90 cm | 114 cm | 108 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Beżowy |
~Polamid 82 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 5XL | 123-129 cm |
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXL | 108-113 cm |
| XXXL | 113-118 cm |
| XXXXL | 118-123 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
Ekskluzywna Kopertówka Motyle Baryłka 0760B Pastel Pink - Manzana
Szerokość dna 6 cm
Wysokość 20 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |


_320268.jpg)