Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 92 cm | 156 cm | 92 cm | 102 cm |
| S/M | 90 cm | 150 cm | 86 cm | 98 cm |
| XXL | 95 cm | 164 cm | 98 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
Sukienka dopasowana do sylwetki MM1028 Cytrynowy - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Zielony |
Bezprzew. Interaktywna Telewizyjna Konsola do Gier (milion gier!!) + Akcesoria.
gier!!) + 2...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734400 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734400 |
Sukienka Model Ann S73 1211 Sky Blue - Nife
Skład: 60% poliester, 35% wiskoza, 5% elastan.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 109 cm | 124 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 110 cm | 128 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 111 cm | 132 cm | 94 cm | 84 cm |
| 42 | 112 cm | 136 cm | 98 cm | 88 cm |
| 44 | 113 cm | 140 cm | 102 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model 1263 Beige - Ava
Klasyczny usztywniany biustonosz.
- wykonany z gładkiej mikrofibry
- tył ze sprężystej siateczki
- pionowe fiszbiny boczne
- między miseczkami subtelna różyczka oraz satynowa tasiemka
- ramiączka ozdobne, regulowane, nieodpinane
- dwurzędowa haftka z trzystopniową regulacją
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415615 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415615 |
Brykiet Z Pieniędzy 50zł - wartość 55 000 zł
W takim razie na pewno ucieszy cię wiadomość, że właśnie osiągnąłeś ten poziom życia! Dzięki temu produktowi nie trzeba być milionerem, by marnotrawić setki tysięcy złotych. Możesz kupić prawie kilogram banknotów, co prawda profesjonalnie zniszczonych, ale do rozpalenia kominka nadają się idealnie! Brykiet możesz wykorzystać także do wielu innych celów: możesz wytapetować fragmentami pieniędzy pokój lub po prostu postawić na półce i napawać się namiastką bogactwa. Jedynie złożenie banknotów do kupy możesz sobie darować – uwierz nam, to niewykonalne! A może podarujesz komuś te 100 000 zł w prezencie... :) ?
Gadżet w pigułce: Dostępne modele:
- 10 000 zł w banknotach 10zł
- 25 000 zł w banknotach 20 zł
- 55 000 zł w banknotach 50 zł
- 100 000 zł w banknotach 100 zł
- 175 000 zł w banknotach 200 zł
- Wymiary: 15 x 8 x 6 cm
- Waga: ok 900g
- Banknoty zostały profesjonalnie zniszczone w Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | bryk.50 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | bryk.50 |
Figi Model Kamila maxi Pink - Italian Fashion
Rewelacyjne figi damskie w świetnych kolorach.
- klasyczny krój
- wysoki stan
- góra oraz nogawki wykończone elastyczną koronką
- figi wykonane są z przyjemnej w dotyku bawełnianej dzianiny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| XXL | 120-124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Różowy |
Spodnie Damskie Model S032 Model 3 - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 32 cm | 100 cm | 80 cm |
| M | 101 cm | 32 cm | 96 cm | 76 cm |
| S | 101 cm | 31 cm | 92 cm | 72 cm |
| XL | 101 cm | 33 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Różowy |
SZNUROWANE BOTKI NA OBCASIE H253 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Piżama Męska Model Arek 2130 AW/17 K1 Sky Blue - Taro
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce |
|---|---|---|
| L | 87-94 cm | 97-104 cm |
| M | 82-86 cm | 92-96 cm |
| S | 80-84 cm | 90-94 cm |
| XL | 95-104 cm | 105-112 cm |
| XXL | 105-112 cm | 113-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Niebieski |
PatentoPet Obroża Basic M czerwona
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PatentoPet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PatentoPet |
Zestaw: 3-Żołnierzyki, 5-Karabinów i Motocykl.
Zestaw: 3-Żołnieżyki, 5-Karabinów i Motocykl.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415530 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415530 |
Bluzka Model Anika Navy - Violana
~Viscosa 92 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Granatowy |
Happy Cat - Pakiet Junior 3x 10kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HCJU3x10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HCJU3x10 |
Bluzka Model VT012 Ecru - Venaton
Polyester 8 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Spodnie Damskie Model Slavia 17185 Black - Click Fashion
~Spandex 7 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92-96 cm | 64-68 cm |
| 38 | 96-100 cm | 68-72 cm |
| 40 | 100-104 cm | 76-80 cm |
| 42 | 104-108 cm | 80-84 cm |
| 44 | 108-112 cm | 84-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
Zaprojektowany dla kotów małych i średnich.
Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce. Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone:
40 x 35 cm.
Waga ok 0,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-libi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-libi |
Megan Pokarm dla papug falistych 3l.
Skład: proso Laplata, proso białe, proso japońskie, murzynek kanar, konopie, owies.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
Kordzik Średniowieczny+Pochwa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415632 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415632 |


_317461.jpg)