Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 92 cm | 156 cm | 92 cm | 102 cm |
| S/M | 90 cm | 150 cm | 86 cm | 98 cm |
| XXL | 95 cm | 164 cm | 98 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Spodnie Damskie Model M002 Black - Mosali
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 103 cm | 104 cm | 84 cm |
| M | 102 cm | 100 cm | 80 cm |
| S | 102 cm | 96 cm | 76 cm |
| XL | 103 cm | 108 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czarny |
Luneta Składana Scout 30x50 WA.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105020050 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105020050 |
Piżama Męska Model SAM-PY 084 Grey Melange - Rossli
Komfortowa męska piżama.
- okrągły dekolt
- koszulka w pasy z modnym wzorem
- krótki rękaw
- jednolite, krótkie spodenki z kieszonką z tyłu
- w pasie szeroka, wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Skład:
Spodenki:100% bawełna.
Wymiary
Rozmiar M: klatka 96-100, pas 82-86
Rozmiar L: klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: klatka 104-108, pas 98-102
Rozmiar XXL: klatka 108-112, pas 106-110
~Viscosa 12 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
Czółenka Model KBU429 Black - Heppin
Wysokość platformy 4 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Szelki dla psa samochodowe XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1293 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1293 |
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|
| 36 | 59 cm | 50 cm | 100 cm |
| 38 | 60 cm | 51 cm | 104 cm |
| 40 | 61 cm | 51 cm | 108 cm |
| 42 | 62 cm | 52 cm | 112 cm |
| 44 | 63 cm | 52 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
MODNE SZPILKI 5018-14BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Bluzka Model BLU136 Indygo - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 56 cm | 88 cm |
| 36 | 56 cm | 92 cm |
| 38 | 56 cm | 96 cm |
| 40 | 58 cm | 100 cm |
| 42 | 58 cm | 104 cm |
| 44 | 58 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
Spódnica Model T154 Musztard - Tessita
Skład: 100% eko skóra
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 58 cm | 102 cm | 82 cm |
| M | 58 cm | 96 cm | 76 cm |
| S | 58 cm | 92 cm | 70 cm |
| XL | 58 cm | 110 cm | 88 cm |
| XXL | 58 cm | 116 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Brązowy |
Sukienka Model PS2 Dark Grey - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| uniwersalny | 95 cm | 116-136 cm | 108-128 cm | 98-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model MOE272 Ecru - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 108 cm | 100 cm | 80 cm |
| M | 108 cm | 96 cm | 76 cm |
| S | 108 cm | 92 cm | 72 cm |
| XL | 108 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Elegancka sukienka idealna dla modnych kobiet GR1273 Black - GrandUA
Skład: 55% poliester 40% bawełna 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model MOE280 Navy - Moe
Polyester 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita |
|---|---|
| 2XL/3XL | 70/76 cm |
| L/XL | 69/75 cm |
| S/M | 69/75 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka Model M015 Beige - Infinite You
Polyester 80 %
~Viscosa 15 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Jennifer Bright Green-Nero M-408 Green - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z push up-em
Wypełnienie push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL), nie wyjmowane z modelu
Ramiączka regulowane, nieodpinane
Obwód zapinany na klamerkę
Figi z pęknięciem po boku.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
~Poliuretan 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
TRAMPKI ZE WSTĄŻKĄ BIAŁE CZARNE BL1250-SP BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,7 cm |
| 39 | 24,3 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,6 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Figi Model 1519 Big Yellow - Lupo Line
Elastan 6 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 82-92 cm |
| 38 | 92-104 cm |
| 40 | 104-114 cm |
| 42 | 114-126 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Żółty |


_317455.jpg)