| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 57 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 133027910 |
| EAN | 133027910 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 133027910 |
| EAN | 133027910 |
Bluzka Model Erin Red - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model 230008 Pink/Grey - Enny
Stylowa koszula typu oversize.
- luźny, swobodny krój
- model z kołnierzykiem
- w tyle rozcięcie i wiązanie
- rękaw o długości 3/4
- rękaw typu kimono
- przód zdobi delikatna kieszonka
- oryginalny wzór
- koszula wykonana jest z wysokiej jakości, nierozciągliwego materiału
- produkt polski
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 66.5/71.5 cm | 105 cm |
| 38 | 68/73 cm | 109 cm |
| 40 | 69/74 cm | 113 cm |
| 42 | 70.5/75.5 cm | 117 cm |
| 44 | 72/77 cm | 121 cm |
| 46 | 73/78 cm | 127 cm |
| 48 | 74.5/79.5 cm | 133 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Szary |
Pończochy Mehendi Black - Róża
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Mówiący Tłumacz Ectaco Partner C4 Ang.-Pol.-Ang. + eBook + Płyta CD (ponad 200 języków!).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 789981801249 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 789981801249 |
Antyradar Whistler 560 (EURO).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 052303403927 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 052303403927 |
Kompletne ramię B - lewy tył Silnik Śmigło Belka Mocowanie Silnika V3 Intruder X30-04
Numer katalogowy: X30-4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x30-04 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x30-04 |
K9 Dmatter Instant Conditioner - spray rozkołtuniający 5,7 l
Sposób użycia:
Spryskać na suchy lub wilgotny włos, aby ułatwić czesanie i chronić włos. Spryskać bezpośrednio na kołtun, masować i delikatnie rozplątać.
WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K9 Competition |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K9 Competition |
Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox Climber RED / Wspinacz (15-funkcyjny).
Scyzoryk
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160105998 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160105998 |
Brit Care Cat Tuna & Turkey - tuńczyk z indykiem puszka 80 g
Brit Care pomaga utrzymać wewnętrzną równowagę organizmu zwierzęcia i poprawia kondycję Waszego kota.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Spódnica Elegancka spódnica o długości midi GR1426 Black - GrandUA
Skład: 95% poliester, 5% elastan
Podszewka: 100% poliester
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model ED001-8 Red - Ella Dora
Sukienka idealna na wiele okazji oraz dla wszystkich wielbicielek stylu retro, vintage. Sukienka sprzedawana jest bez halki.
Elastan 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 78 cm | 64-96 cm | 56-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Bluzka Model 140-9 Green - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100 cm |
| M | 96 cm |
| S | 92 cm |
| XL | 108 cm |
| XXL | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model A202 Navy - awama
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Granatowy |
TRIXIE Pokrywki (miarka) na puszki 7,6 cm (3 szt.)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 24551 |
| EAN | 4011905245515 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 24551 |
| EAN | 4011905245515 |
Sukienka Dopasowana sukienka odcięta w pasie ED06-5 Navy - Ella Dora
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 95 cm | 94 cm | 88 cm | 72 cm |
| 38 | 96 cm | 98 cm | 92 cm | 76 cm |
| 40 | 97 cm | 102 cm | 96 cm | 80 cm |
| 42 | 98 cm | 106 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Granatowy |
100szt. Kul Gumowych 10mm do Zoraki K-10/Guard-4.
i Pistoletów Guard-4.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862000 |
STURDI BAG - TRANSPORTER - TORBA - L CZARNY
- bardzo mała waga, duża wytrzymałość i stabilność konstrukcji
- możliwość zabrania w torbie kota na pokład samolotu
- ścianki z siatki, które łatwo można zamknąć zamkiem błyskawicznym
- wygoda, można używać jako torbę na ramię
- czystość, odpinany spód torby do prania, torbę można prać w 30ºC
- idealna cyrkulacja powietrza
- w komplecie krótki, regulowany pasek
- zapinka do szelek Kolor: czarny.
Wymiary: 46 x 30,5 x 30,5 cm.
Waga: ok 1,2 kg.
Max. obciążenie 18,2 kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
~Viscosa 45 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czarny |


_320244.jpg)