| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 65 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
T640C-001 Balance Bar - Stabilizator
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T640C-001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T640C-001 |
Katrinex Suszony Gammarus 1000ml.- Pokarm naturalny dla rybek i żółwi
Szczególną rolę odgrywa chitynowy pancerzyk, będący dla ryb cenną substancją balastową.
Używa się go przemiennie do karmienia śrdnich i dużych ryb, a także żółwi.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrinex |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrinex |
MOKASYNY DAMSKIE RÓŻOWE 127-2 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Sweter model 30044 White - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 78 cm | 44 cm | Szer. na plasko: 48 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Biały |
Kombinezon Damski Model VT021 Black - Venaton
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Rajstopy Model Miss 15 Den Code 104 Beige - Gabriella
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 1-XS | 84-88 cm |
| 2-S | 88-86 cm |
| 3-M | 96-100 cm |
| 4-L | 100-104 cm |
| 5-XL | 104-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Beżowy |
Gorsety, body, pasy Pas Caryca Pink - Róża
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Różowy |
Kombinezon Damski Model M477 Navy - Figl
Skład: Poliester 65% Wiskoza 35%
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Granatowy |
Komplet Model Ness Beige - DKaren
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 95 cm |
| M | 97 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 101 cm |
| XS | 87 cm | 75 cm |
| XXL | 110 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Beżowy |
Strój pływacki dziewczęcy idealny na zajęcia na basenie.
Bo bokach białe wstawki, a z przodu przeszycia z lamówką.| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | różowy/biały |
| rozmiar | 140,152,122,134,146,158,116,128 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | różowy/biały |
| rozmiar | 140,152,122,134,146,158,116,128 |
| Chłodzenie wina soplem lodu to bardzo dobry pomysł - pod warunkiem, że ten nie się nie roztapia. A taki właśnie jest Sopel do Wina diVinto. Nie tylko chłodzi, nie rozcieńczając napoju i nie zmieniając jego smaku. Pełni też trzy inne funkcje: nalewaka, napowietrzacza i hermetycznego stopera. |
| Ten bardzo wygodny gadżet wypełniony jest żelem termicznym i w pełni nadaje się do kontaktu z żywnością. Wygląda zaskakująco, jest odporny na przebarwienia i pasuje do wszystkich butelek wina. Chłodzi wino od wewnątrz przez maksymalnie długi czas, dzięki czemu jest doskonałą alternatywą dla klasycznego coolera na butelki. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | sopel |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | sopel |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 8105319117032 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 8105319117032 |
TRAMPKI NA PLATFORMIE K1731202PL CNBK1731202PL Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Komplet Model 818-CHE-1 Black - Obsessive
Odkryj więcej szczegółów:
- prześwitująca siateczka z pięknym motywem różyczek
- regulowane szelki
- podwójne paseczki na dekolcie i błyszcząca zawieszka między piersiami, seksowne zdobienia!
- podkreślająca biust koronkowa wstawka
- w zestawie koszulka i czarne stringi
- miły w dotyku, idealnie rozciągający się materiał
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model K426 Wzór 52 Pink - Katrus
- zjawiskowa sukienka
- wykonana z pięknej wzorzystej dzianiny
- rewelacyjnie układa się na sylwetce
- zapinana z tyłu na zamek
- rękaw za łokieć
- komfortowa propozycja nie tylko na co dzień
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Różowy |
Sandał SANDAŁKI NA SZPILCE FIOLETOWE ZY116 L.PURPLE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
Król Maciuś Pierwszy. Wyspa Togo- Pogo
Sukienka Model 17207 Cobalt - YourNewStyle
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 90 cm | 84 cm | 72 cm |
| M | 97 cm | 86 cm | 80 cm | 68 cm |
| S | 96 cm | 82 cm | 76 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Subtelna sukienka bez rekawów - Mattire
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 89-92 cm | 83-86 cm | 63-66 cm |
| 38 | 93-96 cm | 87-90 cm | 67-70 cm |
| 40 | 97-100 cm | 91-94 cm | 71-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Niebieski |
Sandał SANDAŁKI NA KOTURNIE YX-17 BLACK - Inello
Wysokość platformy 3,5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,3 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,4 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |


_320235.jpg)