| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 69 cm | szer. na plasko:50 cm |
| M | 68 cm | szer. na plasko:48 cm |
| S | 68 cm | szer. na plasko:46 cm |
| XL | 69 cm | szer. na plasko:52 cm |
| XXL | 70 cm | szer. na plasko:54 cm |
| XXXL | 70 cm | szer. na plasko:56 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Figi Model 3013 Pink - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Różowy |
TETRA Tetratec AS45 - kamień napowietrzający 45mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | T603578 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | T603578 |
Sukienka Model M566 Red - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 93-100 cm | 74-81 cm |
| S/M | 92-98 cm | 85-92 cm | 66-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
ROYAL CANIN Medium Sterilised 12kg.
Wzmacnia uczucie sytości po posiłku, dzięki unikalnej recepturze i specjalnie opracowanym krokietom.
Zwalcza wolne rodniki, dzięki zawartości kompleksu przeciwutleniaczy.
Skład: kukurydza, suszone mięso drobiowe, pszenica, gluten kukurydziany, włókno roślinne, hydrolizat białka zwierzęcego, tłuszcze zwierzęce, pulpa buraczana, izolat białka roślinnego*, drożdże, olej rybny, olej sojowy, sole mineralne, łupiny i nasiona psyllium, fruktooligosacharydy, wyciąg z drożdży (źródło mannooligosacharydów), olej z ogórecznika. Analiza: : Białko surowe: 28% - Oleje i tłuszcze surowe: 13% - Popiół surowy: 4,9% - Włókno surowe: 6,4%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Sukienka Model ASU0002 Brown - ABG
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 87 cm | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 87 cm | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 87 cm | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 87 cm | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Brązowy |
Vitapol Wapno z czarnuszką dla ptaków
Vitapol Kostka wapienna dostarcza:
cennych składników mineralnych,
pozwala na ścieranie dzioba i pazurków,
zaspokaja potrzebę gryzienia.
Skład: substancje mineralne 100,00%.
Analiza: minerały.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
Spodnie Damskie Model 377 Ecru - Figl
Klasyczne spodnie, długie nogawki.
Krój typu rurki, wykonane z gładkiego materiału.
W pasie wszyta gumka.
Eleganckie spodnie doskonałe na każdą okazję.
Polyester 97 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model M015 Grey - Infinite You
Polyester 80 %
~Viscosa 15 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
Sukienka Komplet Model L238 Powder Pink - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 53/48 cm | 102 cm | 74 cm |
| M | 53/48 cm | 98 cm | 70 cm |
| S | 53/48 cm | 94 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Różowy |
Żakiet Model K179 Mint - Katrus
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
Profesjonalny Cyfrowy Rejestrator 4-kanałowy BCS 1TB.
(4x Video + 2x Audio), z Dyskiem Twardym o Pojemności 1TB!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160074 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160074 |
Kobiece figi.
- klasyczny krój
- bawełniany klinek
- model w całości wykonany jest z koronki
- u góry wstawka z siateczki
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Biały |
Koszula Damska Model MM 016-2 Sky Blue - Morimia
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 94 cm |
| M | 90 cm |
| S | 86 cm |
| XL | 98 cm |
| XS | 82 cm |
| XXL | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Niebieski |
ESPADRYLE OPALIZUJĄCE 188-3 PEACH - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Bokserki Model Classic Blue - Exzo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 86-91 cm |
| M | 81-86 cm |
| XL | 91-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Niebieski |
Modny plecak damski MORENA CLASSIC PL2G Camel - Vera pelle
Plecak wykonany z naturalnej skóry licowej.
Szerokość dna 13 cm
Wysokość 32/40 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vera pelle |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vera pelle |
| Kolor | Brązowy |
Bluzka Ciążowa Model 1626C Black - PeeKaBoo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 67 cm | 100 cm |
| S/M | 66 cm | 92 cm |
| XXL | 69 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
Certech Suchy Szampon Pielęgnacyjny dla psów 250ml.
Skład: aktywny sorbent mineralny, talk, biosiarka, substancje zapachowe
Przeznaczenie: Suchy szampon dla psów, przeznaczony do pielęgnacji sierści psa bez użycia wody.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
Luźne spodnie ¾ typu alladynki, u dołu mankiet - ściągacz.
Komórkowa struktura dzianiny zapewnia oddychalność, odparowanie potu, gwarantuje regulację termiki, charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie, jest elastyczna w czterech kierunkach, zawsze powraca do pierwotnej form, zapewnia komfort 24 godziny na dobę, jest zawsze „redy-to-wear”. Poprzez 50% zredukowanie włókien szybko schnie.
Tkanina Meryl ActiSystem: 91% poliamid, 9% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Szary |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL,XS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Szary |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL,XS |
Spódnica Model S009 Navy - Style
Polyester 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 59 cm | 90 cm | 80 cm |
| M | 59 cm | 86 cm | 76 cm |
| S | 59 cm | 82 cm | 72 cm |
| XL | 59 cm | 94 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |


_216806.jpg)