| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 69 cm | 59 cm | Szer. na plasko: 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model 230125 Black/White - Enny
Elegancka sukienka w groszki.
- dopasowany krój
- dekolt z przodu i z tyłu w szpic wykończony kołnierzykiem
- krótki rękaw
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości, nierozciągliwego materiału
- produkt polski
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 95.5 cm | 91 cm | 85 cm | 76 cm |
| 38 | 97 cm | 95 cm | 89 cm | 80 cm |
| 40 | 98 cm | 99 cm | 93 cm | 84 cm |
| 42 | 99 cm | 103 cm | 97 cm | 88 cm |
| 44 | 100.5 cm | 107 cm | 101 cm | 92 cm |
| 46 | 101.5 cm | 113 cm | 107 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
TOREBKA LISTONOSZKA SZARA TB-W-95 SZARY - Inello
Wysokość 18 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
VERSELE LAGA Crispy Sticks Popcorn & Honey - kolby popcornowo-miodowe dla chomików i szczurków 110g
kolby z popcornem i miodem dla chomików i szczurów. Stanowią idealne
uzupełnienie codziennej diety w składniki odżywcze, minerały i witaminy.
- Regulowana zawieszka Magifix pozwala na umieszczenie kolby w dowolnym miejscu klatki.
- Pakowanie w systemie FreshPack zapewnia zachowanie aromatu i chrupkości do
momentu otwarcia opakowania.
- Patyczek z aromatycznej wierzby może być obgryziony przez zwierzaka.
Skład: zboża (prażona kukurydza 16,5%), nasiona, miód, cukry, oleje i tłuszcze.
Dawkowanie: stosować jako uzupełnienie karmy podstawowej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462067 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462067 |
AQUA EL Szafka ReefMax 60x40x73cm
| Nazwa produktu |
AQUAEL REEFMAX STAND
|
| Kod produktu |
105737
|
| Wymiary (cm) |
60x40x73
|
| EAN |
5905546050685
PRODUKT NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA.
CZAS REALIZACJI MIN.14 DNI ROBOCZYCH. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 105737 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 105737 |
Sweter Narzutka model 70004 Ice Mint - PeeKaBoo
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model L262 Light Grey - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 88 cm | 74 cm |
| M | 88 cm | 84 cm | 70 cm |
| S | 88 cm | 80 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
Sukienka Suknia z trykotażu i dżerseju GR1145 Sky Blue - GrandUA
Polyester 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Nathalie Bright Coral M-391 Red - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z push up-em
Wypełnienie push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL), wyjmowane z modelu
Świetnie zbiera, unosi, modeluje i powiększa piersi
Ramiączka o regulowanej długości
Obwód zapinany na klamerkę
Figi z ozdobnymi paseczkami wokół bioder.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 100 cm | 78-82 cm | 90-91 cm |
| XXL | 104 cm | 80-86 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model 181-2 Flowers Pastel Pink - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 63 cm | 108 cm |
| M | 62 cm | 100 cm |
| S | 62 cm | 96 cm |
| XL | 65 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
Legginsy Model Ester Black - Bas Bleu
Polyester 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
Keyboard Organy 61 Klawiszy Zasilacz MK-908 Przecena nr16
Organy MK-908 – profesjonalny instrument-keyboard do nauki gry dla dzieci i młodzieży.Usłysz drzemiący w Tobie talent!!!
| Spełnij marzeniaMarzysz, by zostać rozchwytywanym klawiszowcem? Czy jesteś początkującym amatorem, czy już masz doświadczenie w graniu na klawiszach, z pewnością osiągniesz wiele, mając organy tak profesjonalne, jak te. |
| Profesjonalny sprzętKażdy utwór, jaki skomponujesz na organach MK-908 będzie brzmiał profesjonalnie – 5 oktaw, 100 różnorodnych brzmień i wiele efektów sprawią, że każda linia melodyczna, prosta czy skomplikowana, zaskoczy słuchacza ciekawą kompozycją i fantastycznym brzmieniem. |
| Graj jak z nutDzięki dołączonemu do zestawu stojakowi, możesz ćwiczyć grę z nut. Rozłóż wygodnie zeszyt z nutami i oddaj się muzycznej pasji! |
| Wygodny stojakPolecamy również stojaki pod keyboardy – są kompatybilne z keyboardami z serii MK i innymi modelami |
| Zawartość zestawu: organy MK-908stojak do nutzasilacz sieciowyoryginalne opakowanie |
| Liczba oktaw: | 5 |
| Liczba rytmów: | 100 |
| Przykładowe demo: | 12 |
| Efekty i dodatkowe możliwości: | Single Finger/Fingered Chord/ Manual Bass, Sync/Fill-In/Intro/Ending/Vibrato, Sustain/Transpose/Metronome |
| Funkcje: | 46-stopniowa kontrola tempa, 16-stopniowa kontrola poziomu głośności, programowanie rytmu, nagrywanie i odtwarzanie odegranych sekwencji |
| Ilość głośników: | 2 |
| Klawisze: | 61, pełnowymiarowe |
| Zasilanie: | z zasilacza sieciowego lub z baterii 6 x R20 1,5V |
| Wyjścia słuchawkowe i głośnikowe: | tak – lewe, prawe |
| Wyświetlacz: | duży, wyraźny ekran LCD |
| Wymiary: | 910 mm (długość) x 325 mm (szerokość) |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | mk-908 przecena16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | mk-908 przecena16 |
2-Stronne Ochronne Etui do Tabletu 10".
Niezbędna rzecz dla każdego posiadacza Tabletu!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544173 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544173 |
Stringi Model Jolanda White - Unikat
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 99-106 cm | 76-80 cm |
| S | 88-92 cm | 64-68 cm |
| XL | 108-114 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |
Zolux Torba transportowa mała jasnobrązowa 423410TAU
Torba posiada dwa zamki suwakowe, umożliwiające otwarcie jej z dwóch stron.
Torba jest na małych nóżkach, a zdejmowany spód można prać. Można ją nosić na ramieniu lub w ręce.
Wymiary: dł. 35x szer. 20x wys. 21 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
Kamizelka Damska Model K308 Black - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
T623-002 Upper Blade Grip Set - Głowica Górna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T623-002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T623-002 |
TRIXIE Zestaw szczoteczek do zębów 4 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2558 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2558 |
Sukienka Model S55 Black - Nife
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 88.5 cm | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 90 cm | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 92 cm | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 93 cm | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model S6103-M Lauren Motive Multicolor - Lemaya
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 86 cm | 68 cm |
| 38 | 98 cm | 90 cm | 72 cm |
| 40 | 102 cm | 94 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemaya |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemaya |
| Kolor | Wielokolorowy |
Piżama Damska Model Summer Grey Melange - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |


_215886.jpg)