Polyester 66 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model SKA38-172 675 Black - Bass
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 86 cm | 74 cm |
| 38 | 96 cm | 90 cm | 78 cm |
| 40 | 100 cm | 94 cm | 82 cm |
| 42 | 104 cm | 98 cm | 86 cm |
| 44 | 108 cm | 102 cm | 90 cm |
| 46 | 112 cm | 106 cm | 94 cm |
| 48 | 116 cm | 110 cm | 98 cm |
| 50 | 120 cm | 114 cm | 102 cm |
| 52 | 124 cm | 118 cm | 106 cm |
| 54 | 128 cm | 120 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bass |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bass |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Koszulka Nocna Model Kaja II Cream/Navy - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm | 72-76 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm | 68-72 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm | 64-68 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm | 76-80 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm | 80-84 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm | 84-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model Sophie White - Violana
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Piżama Damska Model SAL-PY-1090.I Navy - Rossli
Letnia piżama w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- góra w kropeczki z nadrukiem
- dekolt okrągły
- model bez rękawka
- delikatnie wydłużony tył
- różowe spodenki
- w pasie wygodna gumka, kokardka oraz ozdobne guziczki
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| M | 94-98 cm | 90-94 cm | 74-78 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm | 70-74 cm |
| XL | 102-106 cm | 96-100 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Granatowy |
Sweter Damski Model L029 Black/White - Lapasi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 100 cm | 110 cm |
| S/M | 100 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Czarny |
Bokserki Model Perfect Authentic Mini Ecru - Cornette
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Beżowy |
Sandał SANDAŁKI DAMSKIE BIAŁE S57 WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model 17135 Cobalt - YourNewStyle
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 91 cm | 86 cm | 86 cm | 70 cm |
| M | 90 cm | 82 cm | 80 cm | 66 cm |
| S | 89 cm | 78 cm | 74 cm | 62 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
Sweter Ciążowy Model 40002C Beige - PeeKaBoo
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 65 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
ROYAL CANIN Exigent Aromatic Attraction 2kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
TRIXIE Drapak dla kota Altea kolor szary w łapki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43882 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43882 |
Sukienka Model A5 Limonka - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 97 cm | 86 cm | 78 cm | 68 cm |
| 36 | 97 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| 38 | 97 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 97 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| 42 | 97 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| 44 | 97 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| 46 | 97 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model ED009-3 Grey - Ella Dora
Doskonała propozycja na wiele okazji, zarówno podczas spotkań rodzinnych, codziennych wyjść czy innych, wyjątkowych okazji. Odpowiednio dobrane dodatki pięknie uzupełnią stylizację.
Elastan 8 %
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 84 cm | 100 cm | 86 cm | 78 cm |
| 38 | 85 cm | 104 cm | 90 cm | 82 cm |
| 40 | 86 cm | 108 cm | 94 cm | 86 cm |
| 42 | 87 cm | 112 cm | 98 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Szary |
MOKASYNY TRAMPKI BIAŁO-RÓŻOWE NB167 WHITE/PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Olej Silikonowy do Uszczelek - 65ml.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4716500111725 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4716500111725 |
BRIT True Meat Bits Lamb - mięso z jagnięciny 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
TRIXIE Kaganiec z poliestru rozmiar XS-S (obw. kufy 16 cm)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1921 |
| EAN | 4011905019215 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1921 |
| EAN | 4011905019215 |
TRIXIE Rolka z nadzieniem czekoladowym 1 szt. 12 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2769 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2769 |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |


_192784.jpg)