Polyester 66 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Niebieski |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Piłka szeleszcząca z błyszczącej foli
Idealne dla dużych i małych kotów. Wydawany dźwięk zachęca do zabawy. Lekkie, łatwe do podrzucania przez kota, stanowią atrakcję i urozmaicenie leniwych dni i wieczorów. mix kolorów
średnica ok 4-5cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
Sukienka Model Agola 10635 Red - Click Fashion
Polyester 23 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 84 cm | 66 cm |
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czerwony |
SERA Siporax 1l - wkład biologiczny do filtrów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Halka Model Merida satyna Red - Kalimo
Styl:
- dopasowany do odpowiednich partii ciała
- zapewniający wysoki komfort noszenia
- zapewniający elastyczność materiału w odpowiednich kierunkach
- zapewniający odpowiednią pracę materiału (efekt lejącej się satyny)
całkowita długość halki mierzona po szwie bocznym: ok. 57 cm.
Materiał:
- wysokogatunkowa , mięsista satyna
- odpowiednia miękkość po wewnętrznej stronie
- wysoki połysk po stronie zewnętrznej
- delikatna, szeroka koronka
Dodatkowe cechy produktu:
- bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
ŚNIEŻKA SUPERMAL brąz 0.8l emalia olejna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | śnieżka supermal |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | śnieżka supermal |
Bluzka ozdobiona koronka GR1251 Pink - GrandUA
Polyester 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Różowy |
Lauren Design Legowisko Cezar rozmiar 50 cm x 40 cm Zielony - beżowy
O produkcie
100cm/80cm
70cm/60cm
50cm/40cm
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 02501002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 02501002 |
Sukienka Model VT079 Black - Venaton
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 144-5 Sara Khaki - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 98 cm | 76 cm |
| M | 94 cm | 94 cm | 72 cm |
| S | 90 cm | 90 cm | 68 cm |
| XL | 102 cm | 102 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
POMPA HYDRAULICZNA BOBCAT 773 A22.4L 37468 ,37468 ,17052
Numery do celów porównawczych:
A22.4L 37468 ,37468 ,17052 BOBCAT
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 37468AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 37468AE |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
Sandał ESPADRYLE NA KOTURNIE CZERWONE TS-2730 RED - Inello
Wysokość platformy 3 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,4 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 98 cm | 76 cm |
| M | 96 cm | 94 cm | 72 cm |
| S | 92 cm | 90 cm | 68 cm |
| XL | 104 cm | 102 cm | 80 cm |
| XXL | 108 cm | 108 cm | 84 cm |
| XXXL | 112 cm | 110 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor |
Sukienka Model T152 Light Grey - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 83/128 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 82/127 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 81/126 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 84/129 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 85/130 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Sandał KLAPKI NA NISKIM KOTURNIE CZARNE Y-8219 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,6 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
SZPILKI DAMSKIE MATOWE SZARE NF-08P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
SpaceRail Tor Dla Kulek level 2G - Kulkowy rollercoaster
| Wymiary opakowania | 44 x 38 x 8 cm |
| Wymiary opakowania zbiorczego | 73 x 45,5 x 52 cm |
| W opakowaniu zbiorczym | 12 szt. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 231-2G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 231-2G |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL/3XL | 107-114 cm | 98-107 cm |
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm |
| S/M | 92-98 cm | 82-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czerwony |


_192782.jpg)