Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
Figi Model Experia Black - Wolbar
~Polamid 58 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Camilla Skipper M-489 Sky Blue - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-89 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 86-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 84-85 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 90-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Certech Pochłaniacz zapachów morski 450 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 14003 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 14003 |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Barbara White - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 68-72 cm | 85-87 cm |
| 65F | 68-72 cm | 87-89 cm |
| 65G | 68-72 cm | 89-91 cm |
| 70D | 73-77 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 73-79 cm | 92-94 cm |
| 70G | 73-77 cm | 94-96 cm |
| 70H | 73-79 cm | 96-98 cm |
| 75C | 78-82 cm | 91-93 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 75E | 78-82 cm | 95-97 cm |
| 75F | 78-82 cm | 97-99 cm |
| 75G | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 75H | 78-82 cm | 101-103 cm |
| 80B | 83-87 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 83-87 cm | 100-102 cm |
| 80F | 83-87 cm | 102-104 cm |
| 80G | 83-87 cm | 104-106 cm |
| 80H | 83-87 cm | 106-108 cm |
| 85C | 88-92 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 88-92 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90B | 93-97 cm | 104-106 cm |
| 90C | 93-97 cm | 106-108 cm |
| 90D | 93-97 cm | 108-110 cm |
| 90E | 93-97 cm | 110-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
GF Skafander czarny SOFTSHELL S70/1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Włoski Pistolet Skałkowy (dekoracyjny) Brescia 1825r. - Srebrny.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620124 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620124 |
TRIXIE Dog Pick Up Pojemnik na woreczki M
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-22846 |
| EAN | 4011905228464 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-22846 |
| EAN | 4011905228464 |
Figi Model 2407/5 Avril White/Mint - Mat
Kobiece figi w biało-miętowym kolorze.
- przód wykonany z wzorzystej dzianiny
- tył koronkowy
- na środku subtelna kokardka
Elastan 17 %
~Polamid 40 %
Polyester 34 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 92-96 cm |
| 38 | 96-100 cm |
| 40 | 100-104 cm |
| 42 | 104-108 cm |
| 44 | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model A4 Coral - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 97 cm | 86 cm | 78 cm | 68 cm |
| 36 | 97 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| 38 | 97 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 97 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| 42 | 97 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| 44 | 97 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| 46 | 97 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka z niską talią MM1081 Black - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
Tropical Ichtio-Vit 21l.(4kg)- Wieloskładnikowy, podstawowy pokarm płatkowany
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Halka Model Glossy Dress Black - Mitex
~Polamid 82 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 98-103 cm | 93-96 cm |
| M | 93-98 cm | 88-92 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm |
| XL | 103-108 cm | 97-100 cm |
| XS | 83-88 cm | 80-84 cm |
| XXL | 108-113 cm | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
PURINA DOG CHOW Puppy Lamb 14kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
Konsola Bezp. TV (85 gier) + Dwa GamePady + Joysticki.
Konsola do Gier+Dwa Bezprzewodowe GamePady, Joystick i inne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415228 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415228 |
Sukienka Model L009 Black - Lapasi
~Nylon 13 %
Polyester 82 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 100 cm | 84 cm |
| M | 87 cm | 96 cm | 80 cm |
| S | 87 cm | 92 cm | 76 cm |
| XL | 87 cm | 104 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Czarny |
Leginsy damskie TOP II WARM Line
Legginsy damskie
WARMline
skład: 95% polyester, 5%elastane
gramatura: 225g/m2
Dzianina drapana od środka. Jest niezwykle miękka i elastyczna, przyjemna w dotyku i tak wygodna jak druga skóra
-
odprowadza wilgoć na zewnątrz
-
szybko schnie
-
ochrona termiczna/cieplna
-
łatwa w użytkowaniu
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL,XS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL,XS |
Furminator do usuwania podszerstka dla średnich psów krótkowłosych M
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR112396 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR112396 |
Vitapol Pokarm 2w1 dla królika 3l.
Skład: Ziarno zbóż i produkty zbożowe (45%), mieszanka paszowa w granulacie (17%), warzywa (16%), owoce (15%), produkty piekarnicze (4%), nasiona oleiste (3%).
Analiza: białko (14,5%), tłuszcz (3,8%), włókno (10,2%), minerały (4,1%).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
Koszulka Top Model K237 White - Katrus
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Biały |
WYSOKIE TRAMPKI NEW AGE 082ST_B - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |


_192778.jpg)