Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Bokserki Model Mafia 35210-59X Navy - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model Matilda 203 Pink - IVON
~Viscosa 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-95 cm | 84-87 cm | |
| 38 | 96-99 cm | 88-91 cm | 70-73 cm |
| 40 | 100-103 cm | 92-95 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 96-99 cm | 78-81 cm |
| 44 | 108-111 cm | 100-103 cm | 82-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model M594 Wzór 75 - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model Olga White - Nipplex
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor |
Komplet Model Shaquila set Black - BeautyNight
~Polamid 30 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model Valeria SP57 Black - IVON
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 48 cm | 90 cm | 68 cm |
| 38 | 49 cm | 94 cm | 72 cm |
| 40 | 50 cm | 98 cm | 76 cm |
| 42 | 51 cm | 102 cm | 80 cm |
| 44 | 52 cm | 106 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
TRAMPKI SNAKE NA PLATFORMIE JT29-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE227 Powder Pink - Moe
Skład: 65% poliester, 30% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 96 cm | 76 cm |
| M | 96 cm | 92 cm | 72 cm |
| S | 96 cm | 88 cm | 68 cm |
| XL | 99 cm | 100 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model S047 Model 1 - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 98 cm | 94 cm | 86 cm |
| M | 100 cm | 94 cm | 90 cm | 82 cm |
| S | 99 cm | 90 cm | 86 cm | 78 cm |
| XL | 100 cm | 102 cm | 98 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Wielokolorowy |
DL Fresh Line szampon z odżywką dla psów juniorów / szczeniąt 220 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
Sukienka Model 17210 Cream/White - YourNewStyle
95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 137 cm | 90 cm | 84 cm | 72 cm |
| M | 136 cm | 86 cm | 80 cm | 68 cm |
| S | 135 cm | 82 cm | 76 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Biały |
JRS Chipsi Mais Citrus 10l.- Podściółka z kolb kukurydzy o cytrynowym zapachu dla gryzoni
Wykonane z kolb kukurydzy. Miękkie i ekologiczne podłoże do klatek. Przyjemny, cytrynowy zapach.
Zalety Chipsi Mais Citrus:
-skutecznie wiąże nieprzyjemne zapachy
-doskonale wchłania wilgoć
-niepylący
-nie przykleja się do futra i łapek
-nie wywołuje alergii, schorzeń oczu i dróg oddechowych u zwierząt oraz ludzi
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JRS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JRS |
Garter stockings S211 Black - Obsessive
~Nylon 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| S/M/L | 90-105 cm | 60-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
ŻÓŁTE TRAMPKI NB176Y CNBNB176Y - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Melanie M-203 Dark Brown - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar miseczki |
|---|---|---|
| L | 90-94 cm | C |
| XL | 96-102 cm | D |
| M | 84-86 cm | B |
| S | 78-80 cm | A |
| XXL | 106-110 cm | E |
| XXXL | 112-116 cm | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Sera Bakto Tabs 100ml.- Pokarm leczniczy w tabletkach przeciwko infekcjom bakteryjnym
Pokarm leczniczy w tabletkach, przeznaczony do zwalczania i zapobiegania infekcjom bakteryjnym u ryb akwariowych.
Bakto Tabs stosuje się w przypadku zauważenia objawów takich jak opuchnięty brzuch, odstające łuski lub wysadzenie gałki ocznej. Takie symptomy są zwykle skutkiem wewnętrznej infekcji bakteryjnej.
Stosowanie:
-Bakto Tabs należy podawać rybom dwa razy dziennie przez okres 7 dni.
-Nie należy w tym czasie karmić ryb żadnym innym pokarmem.
-Nawożenie CO2 i lampy UV powinny być wyłączone.
-Każdego dnia kuracji należy usunąć osady z dna za pomocą odmulacza, uzupełniając ubytek wody.
-Po zakończonej kuracji należy przeprowadzić 50% podmianę wody w akwarium i użyć uzdatniacza oraz startera.
Należy pamiętać, że najbardziej zainfekowane ryby mogą już nie dać się wyleczyć.
Dla cięższych przypadków można spróbować kuracji za pomocą kąpieli krótkotrwałej w Sera Bactopur Direct.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Koszula Damska Model MOE088 Pink - Moe
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 61 cm | 92 cm |
| M | 60 cm | 88 cm |
| S | 58 cm | 84 cm |
| XL | 62 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
CHABA Szelki taśmowe regulowane ozdobne 16mm/50cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0693 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0693 |
TRAMPKI SLIP-ON Z HAFTAMI NB102P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |


_192772.jpg)