Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Spodnie Dresowe Model Busty Blue - Dursi
Elastan 8 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 101 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model Palena 10611 Grey - Click Fashion
~Lycra 7 %
~Polamid 23 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 84 cm | 66 cm |
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 72 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
SLIPONY KORONKOWE CZARNE MN70 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,2 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Spodnie Damskie Model M529 Oliwka - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Zegarek na Rękę Nagrywający Obraz HD!+Dźwięk (16GB).
Szpiegowski Zegarek na Rękę (z metalową bransoletą) Nagrywający
Cyfrowo Obraz HD + Dźwięk (16GB)!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414985 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414985 |
ABAKUS SUSZONE UCHO WOŁOWE 1 SZTUKA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
Sukienka Wieczorowa Model 17772 Black - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 155 cm | 88 cm | 80 cm | 80 cm |
| M | 155 cm | 84 cm | 76 cm | 76 cm |
| S | 155 cm | 80 cm | 72 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Popielaty |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Popielaty |
| rozmiar | S |
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-109 cm | 93-100 cm |
| S/M | 88-98 cm | 84-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
Joanna babydoll i stringi kolor biały
Klasyczna haleczka typu babydoll z elastycznego cienkiego materiału. Bardzo ciekawe miseczki rozcięte na środku i związane cienką atłasową wstążeczką. Uzupełnieniem są naszyte drobne falbaneczki. Spód obszyty miękką koronką. Całość bardzo ładnie kształtuje talię. Haleczka posiada regulowane szelki. W komplecie stringi.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L/XL,S/M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L/XL,S/M |
Bluzka Model Polly Denim - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Simply White - Mitex
~Polamid 75 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXL | 108-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Brooke Mora M-225 Violet - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 72-78 cm | 86-88 cm | L | C |
| M | 88-94 cm | 68-74 cm | 83-85 cm | M | B |
| S | 82-90 cm | 64-70 cm | 80-82 cm | S | A |
| XL | 96-102 cm | 76-82 cm | 89-91 cm | XL | D |
| XL/M | 88-94 cm | 76-82 cm | 89-91 cm | M | D |
| XXL | 100-106 cm | 80-86 cm | 92-94 cm | XXL | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Minecraft Three Creeper Moon T-Shirt
Bokserki Mikrofibra Active Blue - Exzo
Skład: 90% mikrofibra, 10% elastan
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L/XL | 86-98 cm |
| M/L | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 9367602960 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 9367602960 |
Karta pamięci Sandisk SDHC Extreme III 8GB
Koszulka Morri Black - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-104 cm | 93-96 cm | 75-78 cm |
| XL | 105-109 cm | 97-100 cm | 79-82 cm |
| M | 94-98 cm | 89-92 cm | 69-74 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm | 62-68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
Bluzka Model VT010 Oliwka - Venaton
~Viscosa 94 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
Piżama Damska Model PM.9346 Grey - Dn-nightwear
Wygodna piżamka w świetnym zestawieniu kolorystycznym z linii Doctor Nap.
- góra gładka z nadrukiem
- rękaw długi
- dekolt okrągły
- klasyczne, długie spodnie
- spodnie wzorzyste
- w pasie wygodna gumka
- nogawki zakończone ściągaczami
- piżamka wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |


_192727.jpg)