~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
MANZANA stylowa TOREBKA z kwiatami 825M Black Matowa - Manzana
Szerokość dna 15 cm
Wysokość 34 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
Skład:
poliester 65%
wiskoza 30%
lycra 5%
WYMIARY:
S - pas 34cm, biodra 42cm, szerokość u dołu 42cm, długość 49cm
M - pas 36cm, biodra 44cm, szerokość u dołu 44cm, długość 50cm
L - pas 38cm, biodra 46cm, szerokość u dołu 46cm, długość 51cm
XL - pas 40cm, biodra 48cm, szerokość u dołu 48cm, długość 52cm
XXL - pas 42cm, biodra 50cm, szerokość u dołu 50cm, długość 53cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Model Romance 032 White - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Cyfrowa Waga Bagażowa (do 40kg.) z LCD + Tara itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415458 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415458 |
Hexacopter Quadrocopter Dron MJX X601H 2,4Ghz + Kamera FPV
| Radio 2,4GHzSterowanie odbywa się za pomocą profesjonalnego nadajnika 2,4Ghz, dzięki czemu zasięg jest dużo większy, a reakcja na sterowanie jest o wiele szybsza niż w przypadku tradycyjnych pilotów. Zastosowanie technologii 2,4GHz umożliwia sterowanie wieloma dronami w tym samym czasie. |
| Sterowanie z Pilota lub Smartfona - do wyboru, |
| Uruchomienie silników przyciskiem, |
| Trzymanie wysokości - barometr (drążek gazu ma neutralną pozycję na środku - zawis), |
| Tryb Headless - niezależnie od pozycji modelu sterowanie jest intuicyjne (drążek od siebie - odlatuje, do siebie - wraca), |
| Powrót w kierunku startu jednym przyciskiem, |
| Autonomiczne lądowanie - jednym przyciskiem. |
| W zestawie:Model X601H Kamera 0.3MPPilot 2,4GHzAkumulatorŁadowarkaZapasowe śmigłaOsłonki Instrukcja |
| Czas ładowania | ok 90 min. |
| Czas latania: | ok 8-10 min. |
| Radio: | 2,4GHz |
| Kamera: | 0.3MP |
| Pakiet: | 7.4 V 700 mAh |
| Ilość kanałów | 4 |
| Zasięg: | ok 70m |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x601H przecena |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x601H przecena |
VITAPOL Wapieńko warzywne dla królików i gryzoni 40g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1059 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1059 |
Miecz Monarchów Brytyjskich+Deseczka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415630 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415630 |
Pokrowce Samochodowe Skóra - Czarne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752375902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752375902 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Rosa 224 Red - Betina
Cechy modelu:
- zgrabny fason wykończony półkoliście
- krój nie obciska sylwetki, jest bardzo wygodny
- dekolt zapinany na zatrzaski
- śliczna, czerwona krata
- długi rękaw, idealny na chłodniejszy sezon
- rewelacyjna jakość (czysta bawełna) i piękne, dopracowane szycie.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-108 cm | 94-102 cm |
| M | 92-100 cm | 86-94 cm |
| S | 84-92 cm | 82-86 cm |
| XL | 108-116 cm | 102-110 cm |
| XXL | 116-124 cm | 110-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Betina |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Betina |
| Kolor | Czerwony |
Lauren Design Parapeciak / Poduszka na parapet Cleo Szary pikowany
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie wytrzymała kordura na spodzie pianka poliuretanowa grubości 3cm jako wypełnienie ukryty suwak umożliwiający zdjęcie samej poszewki
Dostępne wymiary 50cm/20cm , inne wymiary dostępne na zamówienie
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie suwak na spodzie umożliwia wyciągnięcie gąbki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 07500812 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 07500812 |
Figi Model Vadis White - Eldar
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Biały |
Koszulka Model Mila Set Pink - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-104 cm | 93-96 cm |
| M | 94-98 cm | 89-92 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm |
| XL | 105-109 cm | 97-100 cm |
| XS | 83-87 cm | 79-83 cm |
| XXL | 110-117 cm | 101-104 cm |
| XXXL | 118-123 cm | 105-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Różowy |
Komplet Model Chagall Navy - Livia Corsetti Fashion
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 87-91 cm | 72-80 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm | 62-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Tetratec Filter for Tetra Pond- wkład do filtrów PF
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T759688 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T759688 |
PURINA DOG CHOW Senior Lamb & Rice 14kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
Multitool Stainless + Akcesoria i Pokrowiec.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414940 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414940 |
Sukienka Model 205 Navy - Figl
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Piżama Damska Model Fleur EP012 z shortami Brzoskwinia/Black - Enfin
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-101 cm | 91-94 cm |
| M | 91-96 cm | 87-90 cm |
| S | 86-91 cm | 83-86 cm |
| XL | 101-106 cm | 95-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enfin |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enfin |
| Kolor | Różowy |
Sweter Damski Model 244 Ecru - Figl
Elastan 5 %
Polyester 80 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model K431 Coral - Katrus
- urocza bluzka
- fason typu baskinka
- z krótkim rękawem
- dół wykończony wzorzysta falbanką
- świetnie będzie wyglądać w zestawieniu z jeansami
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Różowy |


_193397.jpg)