| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
FILCOWE TRAPERKI 8166 SZARY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Czapka Model Olivia Pink - Kamea
OLIVIA to niezwykle twarzowa czapka, która w połączeniu z kominem OLIVIA tworzy świetne zestawienie,
- czapka o wzorze w modną kratkę, idealnie dopasowana do głowy,
- wykonana jest z ciepłej, wełnianej przędzy,
- tył wykończony zakładką,
- wnętrze podszyte miękkim polarem,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni,
Skład: 52% wełna, 20% poliakryl, 28% poliester.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Różowy |
TETRA Min Mini Granules - pokarm granulowany dla narybku 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T199057 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T199057 |
Bluzka Model BLU 108 Ecru - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 60/66 cm | 88 cm |
| 38 | 61/67 cm | 92 cm |
| 40 | 62/68 cm | 96 cm |
| 42 | 63/69 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Tunika Model J4 Light Grey/Dark Grey - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 68 cm | 92 cm | 84 cm |
| 38 | 69 cm | 98 cm | 90 cm |
| 40 | 70 cm | 104 cm | 96 cm |
| 42 | 71 cm | 110 cm | 102 cm |
| 44 | 72 cm | 116 cm | 108 cm |
| 46 | 73 cm | 122 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
POMPA HYDRAULICZNA BOBCAT A22.4L 37255 ,6673911 ,17030
Numery do celów porównawczych:
6673911, A22.4L 37255 ,17030 BOBCAT
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6673911AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6673911AE |
Zolux Muscat Obroża regulowana Mac Leather 15 mm. czerwona
Wymiar: 15mm. szerokość , 35 cm obwód
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522035RO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522035RO |
Sukienka Model Sydney M16B Blue - Cocoviu
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 84 cm | 82 cm | 72 cm |
| M | 80 cm | 78 cm | 68 cm |
| S | 76 cm | 74 cm | 64 cm |
| XS | 72 cm | 70 cm | 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka z dżerseju GR1075 Mint - GrandUA
Skład: 70% bawełna 30% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
Komplet Model Amanta babydoll Black - Obsessive
Rozkoszna koszulka w intensywnym, turkusowym kolorze.
- prześwitująca siateczka połączona z koronką ozdobioną błyszczącą nitką
- regulowane ramiączka perfekcyjne dopasowanie
- miseczki na fiszbinach obszyte gumką
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Camon Pojemnik na woreczki City Go błękitny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | B525/2 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | B525/2 |
Komplet Model Kimberly Black - BeautyNight
~Spandex 12 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
TOREBKA WIZYTOWA GRANATOWA TB-W-160 GRANAT - Inello
Wysokość 13 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Zasilacz Ładowarka 7.2V 250mA Kc0053
| Uniwersalna ładowarka zasilacz. |
Specyfikacja:
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0053 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0053 |
Bluzka Model Eliza k.r. Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model 375 Light Grey - Figl
- kobieca bluzka damska
- długi rękaw
- zakładkowy przód
- połączenie dwóch kolorów
- propozycja podkreślająca kobiecość
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
CERTECH Akyszek - preparat odstraszający psy 400g (granulat)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10906 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10906 |
Alkomat Cyfrowy DAT (bez ustnikowy).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415623 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415623 |
Domus Eko Żwirek - oczyszczony bez pyłu 20 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DOMUS S.C. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DOMUS S.C. |


_192704.jpg)