~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Szorty Model Ramona Beige - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Beżowy |
FERPLAST Legowisko plastikowe Siesta Deluxe 4 61,5x45x21,5cm kolor: bordowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ferplast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ferplast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415094 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415094 |
Sukienka Model 145 Green - Figl
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Sandał SANDAŁKI NA OBCASIE Z ĆWIEKAMI CZARNE PA367 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,2 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Vitakraft Lebertran Perlen 20g- Witaminy dla papugi falistej
Skład: nasiona, składniki mineralne (kwaśny węglan wapnia 1% i kwaśny fosforan wapnia 2%), oleje i tłuszcze (tran rybi 1%), cukier, drożdże.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 21193 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 21193 |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Natalia III Chromowana 55,5 x 34 x 52 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P301H |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P301H |
Szlafrok Damski Model Mimi 100 Grey - Livia Corsetti Fashion
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-100 cm | 93-100 cm |
| S/M | 88-92 cm | 84-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model SUK141 Sky Blue - Lanti
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 104 cm | 90 cm | 86 cm | |
| 36 | 104 cm | 94 cm | 90 cm | |
| 38 | 104 cm | 94 cm | 98 cm | |
| 40 | 106 cm | 102 cm | 98 cm | |
| 42 | 106 cm | 106 cm | 102 cm | |
| 44 | 106 cm | 110 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model Catena 8525 White - Click Fashion
~Nylon 15 %
Polyester 10 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Biały |
Sukienka rozszerzająca się ku dołowi MM1019 Musztarda - Mira Mod
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Żółty |
Sukienka Model 326 Black - Figl
- klasyczna, a zarazem bardzo elegancka sukienka damska.
- dekolt w łódkę
- rękaw długi
- długość midi
- z tyłu wiązanie na karku
- na plecach kuszące rozcięcie
- w talii gumka
- sukienka wykonana z wyjątkowo przyjemnego lejącego materiału
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Angelica Black/White - GWINNER
- odpornością na chlor
- wyjątkową odpornością na działanie promieni UV
- odpornością na mechacenie
- rozciągliwością w dwóch kierunkach
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Biały |
Kąpielówki Model Jason2 M-108 Navy_Red - Marko
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 85-88 cm |
| M | 80-84 cm |
| XL | 89-92 cm |
| XXL | 93-96 cm |
| XXXL | 97-100 cm |
| XXXXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Komplet Model 839-SEA-1 Black - Obsessive
Uwodzicielski krój, perfekcyjnie dobrane materiały i? Ty! Tak, Ty, jako modelka idealna. W tym wyjątkowo kuszącym komplecie w mgnieniu oka zamienisz się w gorącą niespodziankę dla Twojego ukochanego. Nie czekaj ani sekundy dłużej, czas rozgrzać atmosferę do czerwoności! A pas do pończoch, majteczki i nasutniki to rozgrzewacz idealny!
Wiemy, że chcesz wiedzieć więcej:
- kuszący, trzyczęściowy komplet
- satynowe nasutniki w kształcie serduszek o średnicy 6 cm
- pas do pończoch wykończony koronką
- siateczka idealnie dopasowuje się do kształtów
- wyjątkowe ozdoby: satynowa kokardki oraz połyskujące zawieszki NickelFree nie zawierają ani grama niklu!
- sznurowanie regulujące oraz paski do pończoch z możliwością dostosowania długości
- zestaw zawiera nasutniki, pas do pończoch oraz stringi
- przyjemne i dopasowujące się materiały
nasutniki: 100% poliester.
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Alarm Bezprzewodowy z Czujniką Ruchu + 2 Piloty.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415494 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415494 |
CHABA Obroża skórzana puklowana 12mm / 35cm kolor: brązowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Tatrapet Czyścik magnetyczny 5 x 2,5 cm
5 x 2,5cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | 188.56 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | 188.56 |
CHABA Obroża taśmowa regulowana 10mm / 30cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Top Heli TH6300-02/03 6030-02/03 Pióra, Łopaty - Pomarańczowe
Łopaty pasują również do modelu 6030
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6300-02/03 pomarańczowe |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6300-02/03 pomarańczowe |


_193378.jpg)