| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 99-106 cm | 76-80 cm |
| M | 93-98 cm | 70-74 cm |
| S | 88-92 cm | 64-68 cm |
| XL | 108-114 cm | 82-86 cm |
| XXL | 115-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model 162-2 Navy - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 90 cm | 74 cm |
| M | 88 cm | 70 cm |
| S | 84 cm | 66 cm |
| XL | 94 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
Szorty Model Hotina White - Obsessive
Urokliwe szorciki kobiece i zalotne!
- koronkowy, delikatny materiał
- perfekcyjne, ozdobne obszycie
- z przodu pobudzające wyobraźnię satynowe tasiemki
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/M | 75-90 cm | A-B cm | 65-74 cm |
| XL/L | 95-105 cm | B-C cm | 75-79 cm |
| XXL | 105-115 cm | D-E cm | 80-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Fun B15 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Fun B15 |
Sukienka Model L206 Fuksja - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 90 cm | 104 cm | 114 cm | 84 cm |
| M | 90 cm | 100 cm | 110 cm | 80 cm |
| S | 90 cm | 96 cm | 106 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Różowy |
Trixie Dekoracja do akwarium - Most - unosi się na wodzie 19 cm
Wymiary: 19 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8890 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8890 |
Bokserki Model 34253-90X 2 sztuki Turkus/Grafit - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-96 cm |
| M | 82-88 cm |
| XL | 98-104 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
Sandał SANDAŁKI DAMSKIE CZARNE J80-1 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,7 cm |
| 41 | 26,4 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Spodnie Damskie Model SD115 Ecru - Lanti
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 91 cm | 23 cm | 92 cm | 70 cm |
| 36 | 91 cm | 23 cm | 96 cm | 74 cm |
| 38 | 91 cm | 23 cm | 100 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Over Zoo Płyn do czyszczenia uszu psa i kota 50ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |
Półautomat spawalniczy MIDIMIG 210/2 WP + REDUKTOR
Po wpłacie na konto wysyłka gratis !
Półautomat ten posiada transformatory o wysokich sprawnościach oraz bardzo wytrzymałe podajniki drutu. Zalecamy stosować do wszelkich warsztatowych prac spawalniczych. Posiada w zestawie komplet kabli, reduktor oraz tarczę spawalniczą.
Urządzenie to znajduje zastosowanie w warunkach produkcyjnych jak i w warsztatach naprawczych. Posiada profesjonalny 2-rolkowy podajniki drutu.
MIDI MIG 210/2 przystosowany jest do zasilania z sieci 230V jak i 400V, posiada możliwość spawania punktowego. Urządzenie posiada skokową regulację prądu spawania, oraz wyposażone jest w gniazdo EURO, co ułatwia szybką wymianę uchwytu.
Budowa spawarki: gumowe koła, miejsce na butle z gazem, wykonana w technice transformatorowej, wytrzymała obudowa metalowa.
Wyposażenie: uchwyt spawalniczy EURO MB 15/3m przewód z zaciskiem masowym o długości 3m, przewód gazowy, reduktor Ar/CO2.
| Prąd spawania | 210 A |
| Napięcie zasilania | 230/400 V |
| Cykl pracy | 35 PJ% |
| Pobór mocy | 5,5 kVA |
| Zabezpieczenie prądowe | 25 A |
| Zakres regulacji | 6 |
| Spawanie bez gazu | NIE |
| Max. wielkość szpuli | 15 kg |
| Szczelność obudowy | IP21 |
| Waga | 49 kg |
GWARANCJA 2 LATA -gwarancja door to door
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Sukienka Model M471 Ecru - Figl
- komfortowa sukienka
- model z długimi rękawami
- dekolt w szpic
- sukienka wykonana z gładkiego materiału
- zapinana z tyłu na kryty zamek
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Piżama Damska Model PM.9338 Dark Pink - Dn-nightwear
Świetna piżamka nocna z linii Doctor Nap.
- góra z modnym nadrukiem kota
- rękaw długi
- dekolt okrągły
- spodnie długie w kotki
- w pasie wygodna gumka
- nogawki wykończone ściągaczem
- piżamka wykonana jest z wysokiej jakości dzianiny.
Skład:
- bluzka: 50% bawełna, 50% poliester,
- spodnie: 100% bawełna.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Różowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Scarlett Caraibi M-445 Morski - Marko
Cechy kostiumu:
- Zjawiskowy, wzorzysty kostium kąpielowy w rajskiej kolorystyce
- uszyty z włoskiej, wysokogatunkowej tkaniny Carvico Fabrics
- miseczki usztywniane, z kieszonkami na dołączone do zestawu poduszeczki push up
- push up z opcją wyjęcia z modelu, dostępny w rozmiarach S, M, L
- konstrukcja na małe i średnie biusty
- u podstaw misek - fiszbiny
- fason mocno przybliża piersi ku sobie, unosi je i seksownie powiększa
- środek z biżuterią w stylu etno
- ramiączka smukłe, piękne, wiązane na szyi
- obwód elastyczny, zapinany na plecach
- figi typu biodrówki - wygodne i sexy
- z wzorzystą lamówką
- wiązane po bokach (wiązania z frędzlami)
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 85-86 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 83-84 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 81-82 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 87-88 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 89-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Płaszcz Damski Model M532 Melange Grey - Figl
- najmodniejszy w tym sezonie płaszcz.
- wykonany z ciepłego, miękkiego materiału
- model bez zapięcia
- wiązany w pasie
- długość za kolano
- z przodu kieszenie
- płaszcz na podszewce
- klasyczny fason
- świetnie prezentuje się na sylwetce
~Viscosa 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Sandał SANDAŁKI Z ŁAŃCUSZKIEM PRZY KOSTCE JH37 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,7 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium kąpielowy Model Hellen Mora M-496 Violet - Marko
Cechy kostiumu:
- Elegancki, jednoczęściowy kostium kąpielowy dostępny w rozmiarach do 4XL
- w ciemniejszej kolorystyce, z jasnym wzorem
- miseczki profilowane, z bocznymi fiszbinami
- mniejsze rozmiary (M, L, XL) posiadają dołączone do kostiumu (i wyjmowane z modelu) wypełnienie push up, które dodatkowo wpływa na poprawę proporcji ciała
- konstrukcja na średnie biusty
- przód kostiumu na podszewce, tkanina elastyczna
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód wygodnie zapinany na plecach
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92-96 cm | 75-79 cm | 85-88 cm |
| XL | 96-100 cm | 77-81 cm | 93-96 cm |
| XXL | 100-104 cm | 79-83 cm | 97-100 cm |
| XXXL | 104-108 cm | 81-85 cm | 101-104 cm |
| XXXXL | 108-112 cm | 83-87 cm | 105-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
TRIXIE Drapak dla kota Badalona kolor: beżowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43451 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43451 |
Kostium Model Sweet Waitress Black/White - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 95 cm |
| M | 97 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 101 cm |
| XXL | 110 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Biały |
KOMPLETNY FILTR POWIETRZA URSUS 4512 , 4514 , 3029184M91
Numer do celów porównawczych :
3029184M91
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6563029184M91 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6563029184M91 |


_326990.jpg)