| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 99-106 cm | 76-80 cm |
| M | 93-98 cm | 70-74 cm |
| S | 88-92 cm | 64-68 cm |
| XL | 108-114 cm | 82-86 cm |
| XXL | 115-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka o swobodnym kroju GR1330 Black - GrandUA
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Verona 174 Blue - Luna
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 103-106 cm | 97-102 cm |
| M | 95-102 cm | 91-96 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 107-112 cm | 103-108 cm |
| XXL | 113-118 cm | 109-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Niebieski |
Napięcie : 1,2 - 1,5 VZastosowanie :Auta : zimna, bardzo trwała świeca przeznaczona do szybkich samochodów w skali 1:8. Dobrze sprawuje się nawet przy dużym \"przykręceniu\" igły w wysokoobrotowych silnikach pracujących na paliwie z dużą zawartością nitrometanu (16% i więcej).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | max r5 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | max r5 |
Koszula Damska Model L026 Claret - Lou-Lou
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 86 cm | 93 cm |
| 38 | 87 cm | 97 cm |
| 40 | 88 cm | 101 cm |
| 42 | 89 cm | 105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Czerwony |
Luneta Yukon Zoom 20-50x50 Wa + Statyw...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105010076 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105010076 |
Sukienka Model MOE271 Chaber - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 112 cm | 90 cm | 84 cm |
| M | 111 cm | 88 cm | 80 cm |
| S | 111 cm | 86 cm | 76 cm |
| XL | 112 cm | 92 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Bokserki Model Tattoo Crazy cock Jeans - Cornette
Cechy produktu:
- delikatna płasko łączona guma w tunelu
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- designerski wzór
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
WYSOKIE KALOSZE Z OCIEPLENIEM 102B.B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Megan Kolby Sticks dla chomika owocowe 80g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
Pro Nature Holistic Dog Adult All Breeds No Grain (Kaczka w pomarańczach) 2,72 kg
ŚWIEŻE MIĘSO Z KACZKI:
Świeże mięso z kaczki jest pierwszym składnikiem tej własciwie zbilansowanej diety. Białko w karmie pochodzi z wysokiej jakości mięsa oraz całych suszonych jaj. BEZ ZBÓŻ:
Karma najlepiej dostosowana dla włąsciwego kotom krótkiego przewodu pokarmowego. Węglowodany w tej karmie pochodzą z ziemniaków. WSPARCIE SYSTEMU IMMUNOLOGICZNEGO:
Pomarańcze: Bogate źródło składników o działaniu ochronnym takich jak witamina A, B i C i doskonałe źródło wapnia, pomarańcze doskonale wspierają działanie systemu odpornościowego.
Rumianek: Ma działanie przeciwzapalne, poprawia trawienie, działa relaksująco
Aloes: Pomaga w problemach trawiennych, zaparciach, przy osłabionym układzie odpornościowym, zapaleniach, infekcjach i nowotworach jak również redukuje poziom glukozy we krwi, jest pomocny w leczeniu cukrzycy. PRZYSWAJALNOŚĆ:
Naturalne źródła błonnika takie jak suszone pomidory i groszek wspomagają transport jelitowy i trawienie. ŚWIEŻY ODDECH & ZDROWE ZĘBY:
Najlepsza mieszanka ekstraktów zielonej herbaty, Witamina C i mięta gwarantuje świeży oddech i higienę jamy ustnej.
Skład:
Analiza:
| Białko | 30 % | minimum | |
| Tłuszcz | 20 % | minimum | |
| Wilgotność | 10 % | maximum | |
| Włókna | 4.0 % | maximum | |
| Popiół | 8.5 % | maximum | |
| Wapń | 1.6 % | minimum | |
| Fosfor | 0.9 % | minimum | |
| Tauryna | 0.1 % | minimum | |
| Witamina A | 25 000IU/kg | minimum | |
| Witamina D | 2 000IU/kg | minimum | |
| Witamina E | 150IU/kg | minimum |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ProNature |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ProNature |
Karta pamięci Sandisk Memory Stick Micro 4GB
Zalety SanDisk Memory Stick Micro (M2):
• obsługa dwóch poziomów napięć:
• 1.8 V - dla telefonów komórkowych
• 3.3 V - dla pozostałych kompatybilnych urządzeń elektronicznych
• zaawansowana ochrona danych dzięki technologii
MagicGate™,
• dostępne pojemności: 2, 4, 8 i 16 GB.
Kamera Nagrywająca Ukryta w Halogenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620032 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620032 |
Dolina Noteci Przysmak dla kota Natural Taste suszony łosoś 80 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
Specific FJW JOINT SUPPORT 100gx7szt. (karton)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
Figi Model Melanie Black - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
Figi Model 0004 Beige - Vestiva
~Polamid 86 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Beżowy |
Sweter Damski Model PA001 Beige - MKM
~Polamid 25 %
Polyester 10 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 94 cm | 120 cm |
| M | 92 cm | 112 cm |
| S | 90 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz Soft Biiustonosz Semi Soft Model 036 BS White - Gaia
Klasyczny półusztywniany biustonosz. Wykonany z połączenia koronki oraz błyszczącej dzianiny. Tył oraz boczki wykonane są ze sprężystej lycry. Dolna część miseczki wzmocniona jest lekko usztywnioną pianką. Model posiada regulowane, nieodpinane ramiączka - różnej szerokości w zależności od rozmiaru, pionowe fiszibiny oraz zapięcie na haftki z trzystopniową regulacją. Między miseczkami kokardka.
~Polamid 92 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Biały |
Quiz geograficzny Ameryka Północna
Sukienka Model A56 Yellow - awama
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Żółty |


_326963.jpg)