| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Kendra Nero M-376 Black - Marko
Skład: 80% poliamid, 20% elastan
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 5XL | 108-112 cm | 85-89 cm | 105-107 cm |
| L | 96-100 cm | 75-79 cm | 90-92 cm |
| XL | 100-104 cm | 77-81 cm | 93-95 cm |
| XXL | 100-104 cm | 79-83 cm | 96-98 cm |
| XXXL | 104-108 cm | 81-85 cm | 99-101 cm |
| XXXXL | 108-112 cm | 83-87 cm | 102-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model Bessie Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-100 cm | 93-100 cm |
| S/M | 88-92 cm | 84-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Vitapol Smakers kolby nasienne dla zeberki i ptaków egzotycznych 2 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2308 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2308 |
Sukienka Model 114-9 Black - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 92 cm | 74 cm |
| M | 88 cm | 70 cm |
| S | 84 cm | 66 cm |
| XL | 96 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M457 Black - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
BUTY SPORTOWE Z PEREŁKAMI 7173 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sandał LAKIEROWANE SANDAŁKI Z KOKARDKAMI 3081-14BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Bluzka Model ABK0038 Pink - ABG
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 63 cm | 82 cm |
| 36 | 63 cm | 86 cm |
| 38 | 63 cm | 90 cm |
| 40 | 63 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Różowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Elin Uniform-Avorio-Dinasty M-343 Ecru/Coral - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm | |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm | |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm | |
| XL/M | 86-92 cm | 77-82 cm | 90-92 cm | M |
| XXL/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 93-94 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Lisa Primula M-471 Yellow - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy kostium w stylu inspirowanym bikini
- w pięknej kolorystyce skontrastowanej z czernią
- z wyjątkowymi figami (zupełna nowość!) z efektem prześwitu po bokach
- miseczki usztywniane, bez fiszbin, z kieszonkami na dołączone do modelu poduszeczki push up
- push up wyjmowany z modelu (dostępny w rozmiarach S, M, L)
- konstrukcja idealna na małe i średnie biusty- obwód i ramiączka wiązane
- figi wyższe, bardzo wygodne, maskują brzuszek
- pęknięcia po bokach wyglądają sexy i optycznie wydłużają nogi
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 74-79 cm | 85-86 cm |
| M | 90 cm | 71-76 cm | 83-84 cm |
| S | 87 cm | 68-73 cm | 81-82 cm |
| XL | 96 cm | 77-82 cm | 87-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Koszulka Model Zuza Ecru - DKaren
Kobieca koszulka Zuza.
- miekkie miseczki
- wstawki z subtelnej koronki
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- satynowa kokardka
- koszulka wykonana jest z rozciągliwego, wiskozowego materiału
- świetnie prezentuje się na sylwetce
~Viscosa 92 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 105-110 cm | 95-100 cm |
| M | 100-105 cm | 85-90 cm |
| S | 90-95 cm | 80-85 cm |
| XL | 110-115 cm | 105-110 cm |
| XS | 85-90 cm | 75-80 cm |
| XXL | 115-120 cm | 110-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Beżowy |
Sandał SANDAŁKI Z BŁYSZCZĄCYMI PASECZKAMI H8-72 SILVER - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,6 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sweter model 30045 Cappuccino - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 64 cm | 31 cm | Szer. na plasko: 57 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Brązowy |
Bezprzewodowy Alarm na Posesję, Mieszkania...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415297 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415297 |
ŚNIEGOWCE MOON GRANATOWE 9072 NAVY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Figi Wysokie Model VENA VF-10308 Pink - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Różowy |
Nestor Pokarm dla dużych gryzoni i królików 3l.
Po każdym użyciu pojemnik może być szczelnie zamknięty, co ułatwia przechowywanie pokarmu.
Skład: płatki kukurydzy, owies, kukurydza, pszenica, granulat witwminowy, jęczmień, susz jabłka 4%, groch, chleb świętojański, sorgo, słonecznik czarny, kardi, płatki grochu, orzechy 2%, słonecznik biały duży, słonecznik pasiak, lucerna, susz marchewki, susz buraków, siemię lniane, granulat kukurydziany, pestki dyni, suszone banany 0,5%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Figi Model Gabe Black - Wolbar
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| XXL | 126-138 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Bluzka o prostym fasonie MM2008 Black - Mira Mod
Polyester 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
Vidaron lakierobejca palisander indyjski 0,4l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |


_327297.jpg)