Elastan 12 %
~Polamid 83 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |
Kamizelka Damska Model M560 Yellow - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 8588 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Żółty |
TRIXIE Drapak Kot 59 x 21 cm kolor: beżowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43161 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43161 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
TRIXIE Kolorowe piórka na wędce 50 cm
Długość: 50cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4106 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4106 |
Nestor Pokarm dla koszatniczek *Smaki* Wspomnienie Patagonii z topinamburem i nasionami traw 700ml.
Pokarm nie zawiera cukru!
Koszatniczek nie wolno karmić pokarmami przeznaczonymi dla pozostałych gryzoni ? muszą być opracowane specjalnie dla nich.
Skład: płatki grochu, owies, owies bezłuskowy, płatki kukurydzy, pszenica, topinambur 7%, żyto, sorgo, gryka, kanar, lucerna, rzepak, dzika róża, susz marchewki, siano, mniszek lekarski 0,7%, traw nasiona 0,4%, pietruszka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Brązowy |
| rozmiar | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Brązowy |
| rozmiar | M |
Sukienka Model 2923 Black - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 82 cm | 80 cm | 72 cm |
| M | 80 cm | 76 cm | 70 cm |
| S | 78 cm | 72 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
Lauren Design Parapeciak / Poduszka na parapet Cleo Szary pikowany
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie wytrzymała kordura na spodzie pianka poliuretanowa grubości 3cm jako wypełnienie ukryty suwak umożliwiający zdjęcie samej poszewki
Dostępne wymiary 50cm/20cm , inne wymiary dostępne na zamówienie
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie suwak na spodzie umożliwia wyciągnięcie gąbki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 07500812 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 07500812 |
Figi Model 410P Stefania Black - Gaia
Elastan 14 %
~Polamid 61 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| XXXL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
Sweter Narzutka model 30049 Light Pink - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 75 cm | szer. tyl na plasko: 55 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
FILTR OLEJU URSUS 4512 , 4514 , PP-8.9 / 2654403
Numer do celów porównawczych :
2654403 / PP-8.9
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 656PP89 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 656PP89 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Debby Royal M-361 Błękit Królewski - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | L |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm | M |
| S | 82-88 cm | 66-73 cm | 80-83 cm | S |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm | XL |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm | XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Cheekie panty Ecru - Julimex Lingerie
Figi damskie o klasycznym kroju, idealnie dopasowane do ciała. Niewidoczne pod ubraniem dzięki bezszwowej, nowoczesnej technologii wykończenia brzegów technologia INVISIBLE-LINE. W tyle wstawki z finezyjnej, delikatnej koronki.
Pakowane w pudełko z uroczą kokardką, doskonale nadaje się na prezent.
Elastan 10 %
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Spódnica Naomi SP53 Gray - IVON
~Viscosa 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L/XL | 40 cm | 70-80 cm |
| S/M | 40 cm | 60-70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Szary |
6041 A-011 Głowica Inner Shaftu
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6041 A-011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6041 A-011 |
Blackardi koszulka i stringi XXL
Koszulka pełna kobiecości i sex-appealu!
- regulowane ramiączka – idealne dopasowanie
- głęboki dekolt z delikatną koronką
- fiszbiny unoszące biust
- miseczki zdobione zakładkami tworzącymi paseczki
- urocza, satynowa kokardka między miseczkami
- koronkowe obszycie – perfekcyjne wykończenia!
- gładki tył
- bardzo przyjemny i elastyczny materiał – perfekcyjnie układa się na ciele (90% poliamid, 10% elastan)
- seksowne stringi w komplecie
- kategoria: sexy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L/XL,S/M,XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L/XL,S/M,XXL |
Kostium dwuczęściowy kostium kąpielowy 94016 blue - Anabel Arto
~Spandex 16 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36B | 90-94 cm | 68-72 cm | 82-86 cm |
| 36C | 90-94 cm | 68-72 cm | 84-88 cm |
| 38B | 94-98 cm | 73-77 cm | 87-91 cm |
| 38C | 94-98 cm | 73-77 cm | 89-93 cm |
| 40B | 98-102 cm | 78-82 cm | 92-96 cm |
| 40C | 98-102 cm | 78-82 cm | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Niebieski |
Komplet Gorset Model 810-COR-2 White - Obsessive
Poznaj nieco więcej szczegółów:
- biały gorset bogato zdobiony kwiatową koronką
- regulowane ramiączka i paski do pończoch
- lekko usztywniane miseczki, idealny wygląd biustu!
- intrygująca, prześwitująca aplikacja pod biustem i na plecach
- w komplecie pasujące do całości, koronkowe stringi
- przyjemny w dotyku materiał o rozciągliwych właściwościach
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Biały |
Dzwonek - Trąbka Rowerowa Cars - Auta Disney
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 35554 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 35554 |
Figi Wysokie Model 50041 Natural - Plie
Elastan 15 %
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 104-112 cm | 76-84 cm |
| M | 96-104 cm | 68-76 cm |
| S | 88-96 cm | 60-68 cm |
| XL | 112-122 cm | 84-96 cm |
| XS | 80-88 cm | 52-60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Plie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Plie |
| Kolor | Beżowy |


_226710.jpg)