- gustowny biustonosz push-up typu kopa
- wykonany z gładkiej, jednolitej dzianiny w delikatnym kolorze ecru
- usztywniane miseczki osadzone na niskim środku
- konstrukcja wzmocniona fiszbinami
- między miskami zalotna kokardka
- efektowne ozdoby w postaci wyrafinowanego haftu
- regulowane, nieodpinane ramiączka
Elastan 12 %
~Polamid 83 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Beżowy |
Mały klasyczny PLECAK GRUNGE ekoskóra małe nity 832F Black - Manzana
Szerokość dna 10 cm
Wysokość 23 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model S004 Black - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 96 cm | 90 cm | 78 cm |
| M | 98 cm | 92 cm | 86 cm | 74 cm |
| S | 98 cm | 88 cm | 82 cm | 70 cm |
| XL | 98 cm | 100 cm | 94 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Piżama Damska Model Lejla Grafit - Sensis
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
Komplet Model Opal Black - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| XXL | 100-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Koszulka Nocna Model Aria Bordo - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 95 cm |
| M | 97 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 101 cm |
| XXL | 110 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
Z008-13 Connect Buckle - Łącznik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Z008-13 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Z008-13 |
Koszula Damska Model MM 018-2 Jeans - Morimia
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100 cm |
| M | 96 cm |
| S | 92 cm |
| XL | 104 cm |
| XS | 88 cm |
| XXL | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Niebieski |
Biustonosz push up Biustonosz Push up Model Isadora 32302 -42X Pink - Esotiq
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar miseczki |
|---|---|---|
| 65 C | 81-82 cm | C |
| 65 D | 83-84 cm | D |
| 65 E | 85-86 cm | E |
| 70 B | 84-85 cm | B |
| 70 C | 86-87 cm | C |
| 70 D | 88-89 cm | D |
| 75 A | 87-88 cm | A |
| 75 B | 89-90 cm | B |
| 75 C | 91-92 cm | C |
| 80 B | 94-95 cm | B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | Różowy |
FELIX Królik w galaretce - saszetka 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
TRIXIE Transporter Capri II kolor jasnoszary/niebieski
- wykonany z plastiku
- z uchwytem
- dodatkowy przyrząd do mocowania pasów samochodowych
- dziury wentylacyjne
- wymiary 37 x 34 x 55 cm
- waga do 8 kg
- waga transportera 1,8 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-39822 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-39822 |
Bestseller Sztywna Torebka Kuferek Trapez 0738i Baby Blue - Manzana
Szerokość dna 12 cm
Wysokość 27 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka dzianinowa B-030 Navy - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 106 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40/42 | 96 cm | 116 cm | 102 cm | 100 cm |
| 44/46 | 96 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 48/50 | 97 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 52/54 | 98 cm | 144 cm | 122 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
EuroWet Floramucil mieszanka uzupełniająca dla ptaków ozdobnych 15 ml
Stosowanie: Podawać okresowo celem wspomagania funkcji układu oddechowego. 4 krople mieszanki / 60 ml wody do picia (2 ml / 1L wody).
PAPUGI: 4 krople mieszanki / 5 ml wody (1 łyżeczka do herbaty i nasączyć 30 g ziarna). 1 ml zawiera 20 kropli.
Ilość netto: 15 ml
Skład: syrop cukrowy, ekstrakt z eukaliptusa (Eucalyptus), ekstrakt z rozmarynu (Rosmarinus officinalis), ekstrakt z tymianku (Thymus vulgaris), ekstrakt z sosny (Pinus silvestris)
Składniki analityczne: białko surowe 1,3%, popiół surowy 0,3%, oleje i tłuszcze surowe 2,3%, włókno surowe 1,3%, lizyna 0%, metionina 0%, wapń 0%, fosfor 0%, sód 0,2%, wilgotność 46%
Dodatki w 1 kg: emulgatory i stabilizatory: E484 rycynolan glicerolopolietylenoglikolu 38 500 mg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eurowet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eurowet |
Mikro-Kamera do Ukrycia/Zabudowy (najmniejsza na rynku!!), Nagrywająca Obraz i Dźwięk...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907793391296 |
Bezprzewodowa Mikro-Słuchawka (zasięg cały świat!) + Pętla Indukcyjna Pod Tel. GSM (jack 3,5mm).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308686731 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308686731 |
AQUA EL Filtr zewn. MINIKANI 350l/h
| Nazwa produktu | MINIKANI 80 |
MINIKANI 120 |
| Kod produktu | 105401 | 105402 |
| Wat (W) | 6 | 6 |
| Max przepływ (l/h) | 300 | 350 |
| Poj. akwarium (l) | 80 | 120 |
| Wymiary (d/szer/wys) | 19 / 17 / 32 | 19 / 17 / 38,5 |
| Kod kreskowy | 5905546049252 | 5905546049269 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 105402 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 105402 |
ZOLUX Mastery Adult Essential Maintenance dla psów aktywnych 3kg
- Zdrowa skóra i błyszcząca sierść
- Zdrowe i silne zęby Kompletna karma dla dorosłych normalnie aktywnych psów (od 12 miesiąca życia do 9 lat dla psów małych, od 14 miesiąca życia do 8 lat dla psów średnich, od 16 miesiąca życia do 7 lat dla psów dużych, od 18 miesiąca życia do 6 lat dla psów olbrzymich). Skład: suszone mięso, kukurydza, pszenica, tłuszcz zwierzęcy, pulpa buraczana, gotowane ziarna soi, białko kukurydzy, siemię lniane, otręby zbożowe, frukto-oligosacharydy i minerały. * Zawiera co najmniej 60 % mięsa, czyli 28 % po wysuszeniu. DODATKI DIETETYCZNE NA 1 KG, w tym: E672/Wit. A, 12500 UI ; E671/Wit. D3, 1300 UI ; Wit. E, 120 mg ; E4/Cu, 12 mg ; E2/I, 2,5 mg ; E5/Mn, 21 mg ; E8/Se, 0,2 mg ; E6/Zn, 100 mg. Przeciwutleniacze. Nie zawiera barwników i sztucznych aromatów. ANALIZA SKŁADU: białko surowe 27 %, tłuszcze i oleje surowe 18,5 %, nienasycone kwasy tłuszczowe 4% popiół 7,5 %, błonnik surowy 2,5 %, wapń 1,4 %, fosfor 1 %. Energia metaboliczna 380 kcal/100g.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS300011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS300011 |
Elastan 26 %
~Polamid 69 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model 17209 Cream/Black - YourNewStyle
95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 137 cm | 90 cm | 84 cm | 72 cm |
| M | 136 cm | 86 cm | 80 cm | 68 cm |
| S | 135 cm | 82 cm | 76 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |


_226700.jpg)