| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Kristen Balsamo M-268 Green - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 72-79 cm | 86-87 cm |
| M | 86-92 cm | 68-75 cm | 83-85 cm |
| S | 80-85 cm | 65-70 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 76-83 cm | 88-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-87 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
TETRA TetraPro Algae - Pokarm premium dla wszystkich ryb ozdobnych wzmacniający odporność 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T138988 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T138988 |
GF Derka czarna PAW(odblask) DW24/XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Rajstopy Klasyczne Model Lili 20 den Antracyt - Fiore
Klasyczne, gładkie rajstopy.
- grubość 20 DEN
- bawełniany klin w rozmiarze 3 i 4
- wzmocnione część majteczkowa
- niewidoczne wzmocnienie palców
Elastan 12 %
~Polamid 87 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Szary |
Profesjonalny Wykrywacz Metali Garrett ACE250 (USA) z Ekranem LCD + Rozróżnianie itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415188 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415188 |
Prostownik Automatyczny 6~12V 6A.
Wskaźnikiem Stanu Naładowania Akumulatora.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415470 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415470 |
Drewniany (bambusowy) Stolik Pod Laptopa... + Wentylacja.
z Podwójną Wentylacją.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777348822 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777348822 |
Profesjonalna Amerykańska Latarka MagLite 2D.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544191 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544191 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Brittany Azalea Pink M-393 Fuksja - Marko
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wypełnienie push up dostępne w rozmiarach S, M, L, XL
Świetne kolory idealne na plażę
Broszka na środku biustonosza
Regulowane, odpinane ramiączka
Obwód zapinany na klamerkę
Figi na podszewce, optycznie wydłużają nogi.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-93 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Sweter model 30047 Light Gray - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 51 cm | 41 cm | Szer. na plasko:55 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Tachometr/Obrotomierz Laserowy z LCD.
Ekranem...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416008 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416008 |
Koszulka Model Clarissa Black - Eldar
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| XXL | 116-120 cm |
| XXXL | 124-128 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
Dyktafon Nagrywaj. Dźwięk+Obraz (m.in. na ruch),Ukryty w Wieszaku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907893415301 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907893415301 |
JULIMEX 50420 PÓŁHALKA WYSOKA TALIA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Naturalny |
| rozmiar | L,XL,XS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Naturalny |
| rozmiar | L,XL,XS |
Sera Viformo 250ml.- Pokarm dla sumików w tabletkach
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Szorty Bokserki Model Nicolette White/Morela - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |
Miękkie materiały i wygodna poduszka dopełniają tą komfortową norkę, jako mały apartament tylko dla naszego kota. Dzięki tej budce, Twój kot przestanie chować się po zakamarkach domu. Tulipan w rozmiarze XL możesz łatwo złożyć i zabierać gdzie tylko chcesz, aby Twój kot czuł się pewniej i wygodniej w miejscu noclegu.
oxford - część zewnętrzna, bardzo odporny na uszkodzenia i zabrudzenia, elegancki i łatwy w czyszczeniu,
mikrofibra - część wewnętrzna, bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna. Wypełnienie:
mata watolinowa - bardzo elastyczna i pozwalająca na utrzymanie materiału w wymaganym kształcie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Wymiary przybliżone:
średnica i wysokość ok 45 cm.
Waga ok 1 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TUOXXL-brro |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TUOXXL-brro |
Spódnica Model A107 Grey - awama
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Szary |


_326758.jpg)