| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Peyton Ginger M-353 Red - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 70-78 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 68-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 64-74 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 72-80 cm | 89-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 74-82 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Bluza Damska Model T189/3 Grey - Tessita
Elastan 8 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| S/L | 63/72 cm | 92-104 cm | 84-96 cm |
| XL/XXL | 65/74 cm | 110-116 cm | 102-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Flexi Vario taśma 8 metrów rozmiar L - Antracyt
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Piżama Damska Model Fleur EP012 z shortami Brzoskwinia/Black - Enfin
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-101 cm | 91-94 cm |
| M | 91-96 cm | 87-90 cm |
| S | 86-91 cm | 83-86 cm |
| XL | 101-106 cm | 95-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enfin |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enfin |
| Kolor | Różowy |
Profesjonalny Płaski Monitor 7" do Kamer Przemysłowych, Samochodowych... + Pilot...
Tylne Śmigło Tail Blade Łopata (9083) Pióro Czarne
Tylne śmigło pasuje również do wielu innych modeli.
Cena dot. 1 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9083-1cz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9083-1cz |
Spodnie Damskie Model 186 Black - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Mila Beige/Black - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz - 85% Poliamid,15% Elastan,
Figi/Stringi - 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 106bi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 106bi |
Nestor Witaminy na piórka dla małych papug 20g x 25 szt.
Opakowanie zawiera mieszankę ziaren o zwiększonej ilości nasion oleistych, która została nasączona koncentratem mineralno-witaminowym. Mieszanka doskonale uzupełnia niedobory składników pokarmowych, których w szczególności w okresie pierzenia domaga się organizm Twojej papugi. Witaminy ?na piórka? firmy Nestor wpłyną dodatnio nie tylko na stan upierzenia, ale i na ogólną kondycję ptaszka, jego zdrowie i samopoczucie.
Zawartość opakowania można podawać oddzielnie lub wymieszać z niewielką ilością podstawowego pożywienia.
Skład: owies bezłuskowy, kanar, konopie, proso, proso czerwone, siemię lniane Analiza: białko ogólne 14%, tłuszcz surowy 7%, wilgotność 10%, włókno surowe 17%, popiół surowy 1,5%, wapń 0,12 g, fosfor 0,04 g, miedź 0,1 mg, magnez 0,0009 g, żelazo 0,4 mg, kobalt 0,025 mg, cynk 0,0012 g, mangan 0,48 mg, wit. E 0,0003 mg, wit. B1 0,0004 mg, wit. B2 0,002 mg, wit B6 0,0007 mg, wit. B3 0,024 mg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Bluzka Model Cleo Red - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czerwony |
Elastan 5 %
~Modal 65 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 134 cm | 122 cm | 112 cm | 108 cm |
| L/XL | 133 cm | 116 cm | 106 cm | 102 cm |
| S/M | 132 cm | 110 cm | 100 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model Sole mini White - Italian Fashion
Rewelacyjne figi damskie w modnych kolorach.
- klasyczny krój
- góra oraz nogawki wykończone szeroką koronką
- figi wykonane z przyjemnej w dotyku bawełny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Biały |
SUSHICAT KITTENS kurczak z tuńczykiem w delikatnej galarecie - 70g
Zastosowano oryginalne receptury, wyłącznie z wysoką zawartością mięsa, ryb oraz innych składników o tzw. jakości spożywczej, czyli przeznaczonej dla ludzi (nie przeznaczone jednak do spożycia dla ludzi w celach komercyjnych). Ekskluzywności karmy nadaje fakt "ręcznej" obróbki. Specjalne zaprojektowane systemy do przechowania świerzej żywności pomagają zachować oryginalny smak oraz wartości odżywcze i wygląd używanych składników. Smakowite receptury SushiCat dostępne są w 4 rodzajach:
- gotowane na parze (w wodzie)
- w przepysznej galarecie
- w kremie
- w sosie
SushiCat® to:
- 100% naturalnych składników
- wysoki procent mięsa lub ryby
- dodatek tauryny, wspierającej układ krwionośny i wzrok
- omega 3 z alg
- brak konserwantów i sztucznych barwników oraz polepszaczy smaku i zapachu
Skład: kurczak 38%, czerwone mięso tuńczyka, ryż, składniki żelujące (chlorek potasu, węglan potasu), jajka w proszku, wodorosty morskie (Porphyra haitanensis) 0,02% Analiza składu:
białko surowe 12%; tłuszcz 0,2%; popiół surowy 0,9%; włókno surowe 0,3%; wilgotność 83%
Dodatki:
tauryna (200 mg/kg)
waga jednej puszki: 70g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SushiCat |
| Kod producenta | GUM1013 |
| EAN | 8059149027265 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SushiCat |
| Kod producenta | GUM1013 |
| EAN | 8059149027265 |
ESPADRYLE Z ĆWIEKAMI RÓŻOWE 9039-28 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Komplet Model Katie Black - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
Zegarek na Rękę Nagrywający Dźwięk+Obraz HD (8GB)!!
Szpiegowski Zegarek na Rękę (z metalową bransoletą) Nagrywający
Cyfrowo Dźwięk + Obraz HD (8GB)!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414982 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414982 |
Sukienka Model 135 Beige - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 024718250312 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 024718250312 |
Figi Wysokie Model Camilla Cappuccino - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 108-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Beżowy |


_312390.jpg)