Rewelacyjne legginsy damskie.
- klasyczne, gładkie, kryjące
- długie nogawki
- w pasie wygodna, szeroka gumka
- od wewnątrz podszyte ciepłym pluszem
- legginsy wykonane są z rozciągliwego materiału
- wstawki z przodu optycznie wydłużają sylwetkę
- idealnie dopasowują się do ciała
- produkt polski
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
Miękkie materiały i wygodna poduszka dopełniają tą komfortową norkę, jako mały apartament tylko dla naszego kota. Dzięki tej budce, Twój kot przestanie chować się po zakamarkach domu. Tulipan w rozmiarze XL możesz łatwo złożyć i zabierać gdzie tylko chcesz, aby Twój kot czuł się pewniej i wygodniej w miejscu noclegu.
oxford - część zewnętrzna, bardzo odporny na uszkodzenia i zabrudzenia, elegancki i łatwy w czyszczeniu,
mikrofibra - część wewnętrzna, bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna. Wypełnienie:
mata watolinowa - bardzo elastyczna i pozwalająca na utrzymanie materiału w wymaganym kształcie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Wymiary przybliżone:
średnica i wysokość ok 45 cm.
Waga ok 1 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TUOXXL-brbe |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TUOXXL-brbe |
Sandał SANDAŁKI JAPONKI ZŁOTE K1717301 ORO - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,8 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Żółty |
ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult 10 dag
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Spódnica Model M516 Wzór 29 Multicolor - Figl
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
ZOLUX Smycz FAMILY 1m/10mm kol.pomarańczowy
Dostępna w czterech kolorach: niebieskim, pomarańczowym, zielonym i różowym.
Wymiary: 1m/10mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510120ora |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510120ora |
Spodnie Damski Model Sd16 Black - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 97 cm | 99 cm | 82 cm |
| 38 | 98 cm | 102 cm | 86 cm |
| 40 | 98 cm | 106 cm | 92 cm |
| 42 | 99 cm | 110 cm | 97 cm |
| 44 | 99 cm | 114 cm | 99 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Delikatne stringi wykonane z elastycznego tiulu w subtelne wzorki które dyskretnie podkreślą Twoje piękno! Idelana propozycja dla panny młodej
Możliwość skompletowania z bardotką i figami.
Skład:
88% Poliamid
4% Elastan
8% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | XL |
Sukienka Plażow Tunika Model Ariel Natura M-366 Green - Marko
Włoska dzianina z dodatkiem Lycry
Modny, ażurowy wzór
Dekolt do trójkąta
Ramiączka w stylu litery \"x\"
Regulowana talia
Regulowana długość
Elegancka stylistyka
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-96 cm | 89-91 cm |
| M | 88-92 cm | 86-88 cm |
| S | 84-88 cm | 83-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Bluza Damska Model M018 Blue - Infinite You
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 94-101 cm |
| S/M | 86-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
Sum-Plast Hantel ze sznurkiem dla psa mały
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
Sukienka Model Priscila Black - Jersa
Elastan 7 %
Polyester 85 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 106.5 cm | 94.5 cm | 89 cm | 71.5 cm |
| 38 | 107 cm | 98.5 cm | 93 cm | 76 cm |
| 40 | 107.5 cm | 102.5 cm | 97 cm | 80 cm |
| 42 | 108 cm | 107 cm | 101 cm | 85 cm |
| 44 | 108.5 cm | 112 cm | 106 cm | 89 cm |
| 46 | 109 cm | 116.5 cm | 111 cm | 93.5 cm |
| 48 | 109.5 cm | 122 cm | 116 cm | 98.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Czarny |
Wskaźnik-czujnik temperatury cieczy wody Massey Ferguson John Deere AL2452 1877719M92, 1877719M93
Massey Ferguson 230, 231, 235, 240, 243, 245, 250, 253, 255, 260, 261, 263, 265, 265 S, 275, 285, 290, 298 2620, 2640, 2680, 2775, 2805 375 E, 390 E 550, 560, 565, 575, 590, 592, 595 John Deere: 820, 830, 930, 1020, 1030, 1120, 1130, 1630, 1830, 2020, 2030, 2120, 2130, 3030, 3120, 3130
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | AL24526, TX12362, 1877719M92, 1877719M93, 55 12 00 |
| Typ | |
| Rodzaj | |
| Ilość sprężyn | |
| Średnica wałka [mm] | |
| Ilość frezów | |
| Średnica | |
| Oznaczenie | |
| Ilość łopatek (spieków) |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | AL24526, TX12362, 1877719M92, 1877719M93, 55 12 00 |
| Typ | |
| Rodzaj | |
| Ilość sprężyn | |
| Średnica wałka [mm] | |
| Ilość frezów | |
| Średnica | |
| Oznaczenie | |
| Ilość łopatek (spieków) |
CZÓŁENKA NA SZEROKIM OBCASIE SY26P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model A103 Navy - awama
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
SZPILKI VINCEZA LE18-2837G CNBLE18-2837G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
BOTKI ZAMSZOWE Z KOKARDKĄ B7713 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,6 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka z dzianiny z przeszyciami na dekolcie S96 Blue - Nife
Polyester 38 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 45 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 103 cm | 95 cm | 87.5 cm | 71.5 cm |
| 38 | 104 cm | 99 cm | 91.5 cm | 75.5 cm |
| 40 | 106 cm | 103 cm | 95.5 cm | 79.5 cm |
| 42 | 108 cm | 107 cm | 99.5 cm | 83.5 cm |
| 44 | 109 cm | 111 cm | 103.5 cm | 87.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Laguna bokser Melange - Italian Fashion
Rewelacyjne figi damskie w modnych kolorach.
- klasyczny krój
- góra oraz nogawki wykończone szeroką koronką
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
ZOOLEK Capicaps T 12kaps./preparat pielęgnacyjny
Preparat jest nieszkodliwy dla roślin i filtrów biologicznych.
12szt-600l
Organy/Keyboard + Mikrofon + Nagrywanie itd.
+ Nagrywanie itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777333311 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777333311 |


_302524.jpg)