Uwodzicielski peniuar.
- wykonany z luksusowej satyny
- wykończony eleganckimi wstawkami z gipiury
- rękaw długi wykonany z kuszącej siateczki
- rękaw wykończony jest gumką
- wiązanie w pasie gwarantuje swobodą i komfort użytkowania
- polski producent
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 98-108 cm | 94-102 cm |
| S/M | 88-98 cm | 84-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model Satinia babydoll Black - Obsessive
Różowa Satinia babydoll oto ona!
- uszyta z satyny w wyjątkowo pięknym odcieniu różu
- regulowane szelki ? 100% wygody!
- wiązana z tyłu satynowym paskiem ? łatwe dopasowanie do sylwetki!
- w komplecie gładkie stringi
- miękka, połyskująca tkanina
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna VESTA Black - PariPari Lingerie
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 90-94 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 86-90 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 82-86 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Laila (miseczki usztywniane) Coral - Donna
~Polamid 5 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model MOE371 Green - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 102.5 cm | 102 cm | 102 cm | 96 cm |
| M | 102 cm | 97 cm | 99 cm | 91 cm |
| S | 101.5 cm | 92 cm | 94 cm | 86 cm |
| XL | 103 cm | 107 cm | 107 cm | 101 cm |
| XXL | 103.5 cm | 112 cm | 112 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
SERA San 250ml - pokarm wybarwiający dla rybek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Sukienka model Kaja3 Navy/Coral - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 97 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 97 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 97 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XS | 97 cm | 86 cm | 78 cm | 68 cm |
| XXL | 97 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| XXXL | 97 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Granatowy |
ESPADRYLE FULL COLOUR TURKUSOWE K1830201 AZUL - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
GF Kombinezon zimowy czerwony serce Z22/10
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Bluzka Model K438 Oliwka - Katrus
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
SPALINOWA LISTWA WIBRACYJNA ŁATA ZAGĘSZCZARKA 2KM
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
Miecz Robin Hooda- Dekoracyjny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415652 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415652 |
Przenośny Zagłuszacz Lokalizatorów GPS+GSM+2G+3G+4G+UMTS+HSPA...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415863 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415863 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1364 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1364 |
Piżama Komplet Model Abricot ET004 MIX Brzoskwinia - Enfin
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-101 cm | 91-94 cm |
| M | 91-96 cm | 87-90 cm |
| S | 86-91 cm | 83-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enfin |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enfin |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Brązowy |
Dwurzędowy wiosenny płaszcz z paskiem Bella PLA036 Black - Mattire
Polyester 45 %
wełna 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 104 cm | 96 cm | 96 cm |
| 38 | 92 cm | 108 cm | 100 cm | 100 cm |
| 40 | 92 cm | 112 cm | 104 cm | 104 cm |
| 42 | 92 cm | 116 cm | 108 cm | 108 cm |
| 44 | 92 cm | 120 cm | 112 cm | 112 cm |
| 46 | 92 cm | 128 cm | 118 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Czarny |
Katrinex Suszony Gammarus 1000ml.- Pokarm naturalny dla rybek i żółwi
Szczególną rolę odgrywa chitynowy pancerzyk, będący dla ryb cenną substancją balastową.
Używa się go przemiennie do karmienia śrdnich i dużych ryb, a także żółwi.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrinex |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrinex |
Bluzka Model VT085 Oliwka - Venaton
~Viscosa 94 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
Biustonosz Soft Model 022 White - Jarpol
~Polamid 87 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|
| 100C | 98-102 cm | 118-120 cm | |
| 100D | 98-102 cm | 120-122 cm | |
| 100E | 98-102 cm | 122-124 cm | |
| 100F | 98-102 cm | 124-126 cm | |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm | |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm | |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm | |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm | |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm | |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm | |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm | |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm | |
| 80 F | 78-82 cm | 102-104 cm | |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm | |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm | |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm | |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm | |
| 85 F | 83-87 cm | 107-109 | |
| 90 B | 88-92 cm | 104-106 cm | |
| 90 C | 88-92 cm | 106-108 cm | |
| 90 D | 88-92 cm | 108-110 cm | |
| 90 E | 88-92 cm | 110-112 cm | |
| 90 F | 88-92 cm | 112-114 cm | |
| 95B | 93-97 cm | 111-113 cm | |
| 95C | 93-97 cm | 113-115 cm | |
| 95D | 93-97 cm | 115-117 cm | |
| 95E | 93-97 cm | 117-119 cm | |
| 95F | 93-97 cm | 119-121 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jarpol |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jarpol |
| Kolor |
TRIXIE Drabinka drewniana (8 szczebli) 36cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5815 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5815 |


_160100.jpg)