Seksowna koszulka idealna na romantyczny wieczór!
- wykonana z subtelnej siateczki
- miseczki oraz dół pokryte są uwodzicielską koronką
- między miseczkami błyszcząca przewieszka
- zalotne kokardki
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- w komplecie stringi na cienkich paseczkach
- produkt wyprodukowany w Polsce
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 98-108 cm | 94-102 cm |
| S/M | 88-98 cm | 84-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
SZTYBLETY Z MOTYWEM ZWIERZĘCYM C-7105G CNBC-7105G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Koszula Damska Model K104 Jaskółki Ecru - Lanti
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 67/77 cm | 86 cm |
| 36 | 68/78 cm | 90 cm |
| 38 | 69/79 cm | 94 cm |
| 40 | 70/80 cm | 98 cm |
| 42 | 71/81 cm | 102 cm |
| 44 | 72/82 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Versele Laga Nature Snack Fruities - przysmak z owocami 85g
A, D3, C i E . Przysmak jest mieszanką egzotycznych owoców: ananasa, papai, moreli oraz chlebka świętojańskiego i kokosa. Stymuluje kondycję, witalność i jest bardzo smaczny.
Skład: owoce 35%, zboża, warzywa, nasiona, orzechy, roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego, minerały, FOS.
Dawkowanie: mieszanka powinna stanowić max. 25% dziennej porcji pożywienia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462002 |
CHABA Obroża taśmowa regulowana ozdobna 25mm / 60cm kolor: zielony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0361 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0361 |
Koszula Damska Model MOE340 Navy - Moe
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 63 cm | 96 cm |
| M | 62.5 cm | 91 cm |
| S | 62 cm | 86 cm |
| XL | 63.5 cm | 101 cm |
| XXL | 64 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
TRIXIE Zgrzebło dwurzędowe (rzadkie)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2407 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2407 |
BOZITA Feline kawałki w sosie z łososiem 370 g kartonik
Skład: kurczak, łosos (7,2% w kazdym kawałeczku), wieprzowina, wołowina, weglan wapnia, koper, drozdze
Substancje dodatkowe w 1 kg karmy: witamina A 2000IE, witamina D3 200IE, witamina E 12mg (all-rac-octan-alfa-tokoferolu), tauryna 700mg, miedz 2mg (siarczan miedzi (II) pentahydrat), mangan 1,8mg (tlenek manganu II i III), cynk 14mg (siarczan cynku monohydrat), jod 0,1mg (jodan wapnia monohydrat).
Skład analityczny: białko 8,5%, zawartosc tłuszczu 4,5%, włókno surowe 0,5%, surowy popiół (minerały) 2,3% (w tym wapn 0,35%, fosfor 0,3%, magnez 0,02%), wilgotnosc 83%
Wskazówki dotyczące karmienia
| Ciężar ciała kota (kg) | Dzienna porcja (g) |
| 1 | 75 |
| 2 | 150 |
| 3 | 230 |
| 4 | 300 |
| 5 | 380 |
| 6 | 455 |
| 7 | 530 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Kod producenta | 3933 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Kod producenta | 3933 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | HM1306-4 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | HM1306-4 |
Sukienka Model E3 Dark Grey/Light Grey - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 92 cm | 86 cm | 78 cm | 66 cm |
| 36 | 92 cm | 92 cm | 84 cm | 72 cm |
| 38 | 92 cm | 98 cm | 90 cm | 78 cm |
| 40 | 90 cm | 104 cm | 96 cm | 84 cm |
| 42 | 92 cm | 110 cm | 102 cm | 90 cm |
| 44 | 92 cm | 116 cm | 108 cm | 96 cm |
| 46 | 92 cm | 122 cm | 114 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
Piżama Damska Model Nora 2124 AW/17 K1 Pink - Taro
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Różowy |
TRAMPKI ESPADRYLE SZARE BB06P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,3 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
- wstawki z kuszącej koronki
- figi wykonane są z bawełnianej dzianiny
- satynowa kokardka
- model świetnie prezentuje się na sylwetce
Elastan 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
SNEAKERSY DAMSKIE HIGH TOP 6130-Y BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Czapka Urocza Grey - Art of polo
Elastan 5 %
~Polamid 15 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Szary |
Figi Model K374 Rachel Black - Gorsenia Lingerie
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| XXXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Elegancka sukienka z koronką na dole 277 Red - Bien Fashion
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 122 cm | 104 cm | 114 cm |
| M | 92 cm | 118 cm | 100 cm | 110 cm |
| S | 90 cm | 114 cm | 96 cm | 106 cm |
| XL | 92 cm | 126 cm | 108 cm | 118 cm |
| XS | 90 cm | 110 cm | 92 cm | 102 cm |
| XXL | 94 cm | 130 cm | 112 cm | 122 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czerwony |
Biustonosz Soft Biustonosz soft MIRIAM Black - PariPari Lingerie
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M618 Mocca - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |
POMPA HYDRULICZNA KAWASAKI B5500-24002 ,KFP5190-56- KRP4-23ARGN, 20 20140-86034
Numery do celów porównawczych:
B5500-24002 ,KFP5190-56- KRP4-23ARGN, 20 20140-86034
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16706AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16706AE |
TETRA Pond Wheatgerm Sticks - pokarm dla ryb stawowych 1L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T750029 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T750029 |


_160092.jpg)