Seksowny komplet na namiętne chwile we dwoje!
- komplet składa się z pół gorsetu, pasu do pończoch i stringów
- wykonany z błyszczącego materiału imitującego skórę oraz subtelnej siateczki
- miseczki usztywniane
- ramiączko regulowane, odpinane zakładane na szyję
- z tyłu zapięcie na haftki
- ozdobne wstawki z błyszczących cyrkonii
- fiszbiny pionowe
- pas do pończoch z tyłu zapinany na haftki
- troczki regulowane, odpinane
- stringi na cienkich paseczkach
- produkt wyprodukowany w Polsce
UWAGA! Komplet nie zawiera pończoch.
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L/XL | 98-108 cm | 80-85 cm | 94-102 cm |
| S/M | 88-98 cm | 70-75 cm | 84-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
Papier Toaletowy Toiletbook - inspirowany Facebookiem
Masz szansę wypisać tu wszystkie aktualne sprawy do załatwienia lub problemy, którymi się zadręczasz, i wybrać wariant \"Lubię to\" lub „Mam to w ..., co jest adekwatne do sytuacji, w której możesz użyć Toiletbooka;-) To bez wątpienia świetny i zabawny prezent dla wielbicieli portalu oraz długich posiedzeń w toalecie.
Gadżet w pigułce: - papier toaletowy inspirowany Facebookiem
- zabawny i praktyczny gadżet do toalety
- świetny i zaskakujący prezent
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | pap.t.toil |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | pap.t.toil |
Spódnica Model K096 Black - Katrus
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz Soft Model B-224 Tiana Red - Wiesmann
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 70K | 68-72 cm | 103-104 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 75J | 73-77 cm | 105-107 cm |
| 75K | 73-77 cm | 107-109 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 80I | 78-82 cm | 108-110 cm |
| 80J | 78-82 cm | 110-112 cm |
| 80K | 78-82 cm | 112-114 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 85I | 83-87 cm | 113-115 cm |
| 85J | 83-87 cm | 115-117 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| 90I | 88-92 cm | 118-120 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| 95H | 93-97 cm | 121-123 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czerwony |
GF Derka czerwona serduszka DW23/7
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Żakiet Model M456 Green - Figl
- modny żakiet damski
- uszyty z miękkiego przyjemnego w dotyku zamszu
- niezapinany
- długi rękaw
- świetna propozycja do uzupełnienia codziennych stylizacji
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model S108 Ecru - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 107 cm | 104 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 107 cm | 100 cm | 92 cm | 80 cm |
| S | 107 cm | 96 cm | 88 cm | 76 cm |
| XL | 107 cm | 108 cm | 100 cm | 88 cm |
| XXL | 107 cm | 112 cm | 104 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
Cel Wielofunkcyjny Wiatrówkowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 9367602961 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 9367602961 |
Sukienka Model A97 White - awama
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Biały |
Figi Model Vivien White - Eldar
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 111-115 cm |
| XXXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Biały |
Ami Play smycz NX 150/2,5 cm czaszki na czarnym tle
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Profesjonalne Kajdanki Łańcuszkowe Stalowe, Niklowane.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415120 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415120 |
- skład surowcowy:70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1404 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1404 |
Tatrapet Hantel skręcony piszczący 15cm. 487.16
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
Trzpień Obudowy Bodyshell Strut Rod Do 710 - 710-027
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-027 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-027 |
Koszula Damska Model L028 Blue - Lou-Lou
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 70 cm | 102 cm |
| 38 | 71 cm | 106 cm |
| 40 | 72 cm | 110 cm |
| 42 | 73 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Niebieski |
Lornetka Tasco Compact 12x25 + Pokrowiec.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415606 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415606 |
Bezprzewodowa Lampka 3xLED - Samoprzylepna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590787341544102 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590787341544102 |
DWUSTRONNA CHUSTA DAMSKA SZ-CH-137 MULTI-1 - Inello
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model Amore B41 Black - IVON
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| M/L | 60 cm | 80 cm |
| XL/XXL | 61 cm | 88 cm |
| XS/S | 59 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |


_160086.jpg)