Seksowne body idealne na romantyczny wieczór!
- wykonane z subtelnej siateczki
- miseczki zdobi delikatna koronka
- przód zdobią pasy optycznie wyszczuplające sylwetkę
- tył zdobi koronkowy pas
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- produkt polski
Uwaga! Maska nie jest w komplecie.
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 98-108 cm | 94-102 cm |
| S/M | 88-98 cm | 84-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
Kieszonkowy Mikroskop/Lupa+Pokrowiec.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590741544102 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590741544102 |
Biustonosz push up Biustonosz usztywniany Model 611116-775 Beige - Rosme
Klasyczny usztywniany biustonosz, który koniecznie musi znaleźć się w Twojej garderobie!
- wykonany z gładkiej dzianiny
- miseczki ozdobione są subtelnym haftem
- między miseczkami satynowa kokardka
- regulowane, nieodpinane ramiączka o różnej szerokości w zależności od rozmiaru
- ramiączka ozdobione kokardkami
- z tyłu zapięcie na haftki, w zależności od rozmiaru dwu- i trzyrzędowe z potrójną i podwójną regulacją obwodu.
Elastan 10 %
~Polamid 66 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 75D | 73-77 cm | 94-96 cm |
| 75E | 73-77 cm | 96.5-98.5 cm |
| 80E | 78-82 cm | 101.5-103.5 cm |
| 80F | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 90D | 88-92 cm | 109-111 cm |
| 90E | 88-92 cm | 111.5-113.5 cm |
| 90F | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90G | 88-92 cm | 116.5-118.5 cm |
| 95D | 93-97 cm | 114-116 cm |
| 95E | 93-97 cm | 116.5-118.5 cm |
| 95F | 93-97 cm | 119-121 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rosme |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rosme |
| Kolor | Beżowy |
Szorty Model Vanessa White - Eldar
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Biały |
Sukienka Stylowa sukienka z kołnierzem MM1042 Blue - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
Kostium dwuczęściowy Stringi Model Irina M-02 Cosmo Navy - Marko
Prać ręcznie w wodzie o temp. do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98 cm |
| M | 94 cm |
| S | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Lekka bluzka z krępy GR1235 Sałatowy - GrandUA
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model A164 Navy - awama
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Granatowy |
TETRA Wafer Mini Mix - wafelki dla ryb dennych i skorupiaków 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T189911 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T189911 |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model Ismena 02 Black - Nipplex
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 68-72 cm | 83-85 cm |
| 65E | 68-72 cm | 85-87 cm |
| 65F | 68-72 cm | 87-89 cm |
| 70B | 73-77 cm | 84-86 cm |
| 70C | 73-77 cm | 86-88 cm |
| 70D | 73-77 cm | 88-90 cm |
| 70E | 73-77 cm | 90-92 cm |
| 75A | 78-82 cm | 87-89 cm |
| 75B | 78-82 cm | 89-91 cm |
| 75C | 78-82 cm | 91-93 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 80B | 83-87 cm | 94-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
Plecak dla kota i psa - URBAN STYLE GREY
- bardzo mała waga, duża wytrzymałość i stabilność konstrukcji
- możliwość zabrania w torbie kota na pokład samolotu
- ścianki z siatki, które łatwo można zamknąć zamkiem błyskawicznym
- czystość, odpinany spód torby do prania, torbę można prać w 30ºC
- idealna cyrkulacja powietrza
- zapinka do szelek Kolor: urban sytle grey / szary
Wymiary: 27 x 18 x 33 cm / szer x głęb x wys. Waga: ok 1 kg. Max. obciążenie 10 kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DOXTASY |
| Kod producenta | 06BAPECAUSGY |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DOXTASY |
| Kod producenta | 06BAPECAUSGY |
Lauren Design Parapeciak / Poduszka na parapet Cleo Fioletowy pikowany
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie wytrzymała kordura na spodzie pianka poliuretanowa grubości 3cm jako wypełnienie ukryty suwak umożliwiający zdjęcie samej poszewki
Dostępne wymiary 50cm/20cm , inne wymiary dostępne na zamówienie
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie suwak na spodzie umożliwia wyciągnięcie gąbki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 07500412 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 07500412 |
ESPADRYLE NA PLATFORMIE K1720402JE CNBK1720402JE Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | brąz |
| rozmiar | 2 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | brąz |
| rozmiar | 2 |
Sukienka Model B035 Black - BE
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
Pompa hydrauliczna do ciagnika John Deere AR97872
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | AR97872 |
| Długość całkowita | |
| Długość obudowy (nie licząc długości wałka) | |
| Wysokość | |
| Średnica wałka | |
| Ilość zębów wałka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | AR97872 |
| Długość całkowita | |
| Długość obudowy (nie licząc długości wałka) | |
| Wysokość | |
| Średnica wałka | |
| Ilość zębów wałka |
Kurtka Damska Model K453 Grey - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 96-98 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
DWUSTRONNA CHUSTA DAMSKA SZ-CH-137 MULTI-4 - Inello
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
ZOLUX Mata do zabawy EARL GREY kol.szary
Wymiary: 55x55x35cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 580564gri |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 580564gri |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 75C,80B,80C,85B,95B,90B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 75C,80B,80C,85B,95B,90B |


_160068.jpg)