Seksowna koszulka idealna na romantyczny wieczór!
- wykonana z czarnej, elastycznej dzianiny
- wstawki z uwodzicielskiej koronki
- miękkie miseczki
- między miseczkami marszczenie
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- ramiączka ozdobne
- produkt polski
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 98-108 cm | 94-102 cm |
| S/M | 88-98 cm | 84-98 cm |
| XXL | 108-116 cm | 102-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
Sweter Damski Model 30055 Morela - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 70 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Pomarańczowy |
OCIEPLACZ na zimę do transportera CABRIO
Ocieplacz wykonany z mocnego i odpornego na zabrudzenia materiału. Materiał użyty obustronnie, na zewnątrz i wewnątrz. Wypełniony ocieplaczem termimczym stosowanym przy produkcji odzieży jesienno-zimowej. Zastosowane zamki o odpowiedniej wielkości zęba z dwustronnym otwieraniem-zamykaniem. W górnej część znajduje się otwór na uchwyt transportera oraz jedyna wentylacja przy całkowicie zamkniętym transporterze. Dodatkowo umieszony został otwór do montażu paska z góry. Z tyły pasek należy zapiąć przez otwór pomiedzy suwakami.
Całość została przepikowana dla zwiększenia właściwości termicznych oraz aby utrzymać wypełnienie we właściwym miejscu podczas użytkowania i czyszczenia.
UWAGA: ze względu na ograniczony dostęp świeżego powietrza, zaleca się przewóz zwierząt pod kontrolą. Podczas transportu w dłuższym czasie należy uchylić przednią lub tylną część ocieplacza, aby wpuścić powietrze do wnętrza. Szczegółną uwagę należy zwrocić podczas przewozu miotów.
Zastosowane do produkcji materiały to:
Czyszczenie pokrowca jest niezwykle proste. Zewnętrzną i wewnętrzną część można wyczyścić mokrą ściereczką lub szczotką. Całość można także prać w pralce w temperaturze 30°C. Można suszyć w suszarce bębnowej. Wymiary dostosowane do transportera CABRIO - CATIT.
Waga: około 1kg.
Ocieplacze produkowane są wyłącznie na zamówienie w terminie do 7 dni.
Kolorystyka:
Szary-Grafit, Beżowy, Ecru, Różowy, Zielony, Czarny, Czerwony, Brązowy, Niebieski, Pomarańczowy, Liliowy.
Dopuszczalne jest łączenie kolorów. Podłoga może być wykonana np w ciemnym kolorze.
Istniej możliwość wykonania podobnego ocieplacza na dowolny transporter. Wymagane jest przesłanie transportera do wykonania wykroju.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | OCOX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | OCOX |
Vitapol Karma dla kanarka wybarwiająca - czerwona 350g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2504 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2504 |
Sukienka Model 252 Beige - Figl
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Aquael Filtr wewnętrzny UNIFILTER 750
| Nazwa Produktu | Wymiary bez opakowania szer.-gł.-wys. [mm] | Wymiany opakowania jednostkowego [mm] | Rekomendowana pojemność akwarium [l] | Zużycie energii [W] | Maksymalna wydajność filtra | Kolory |
|---|---|---|---|---|---|---|
| UNIFILTER 280 | 50x68x153 | 85x55x190 | 30 - 60 | 2,5 | 260 | szary/czarny |
| UNIFILTER 360 | 50x68x153 | 85x55x190 | 60 - 100 | 3 | 340 | szary/czarny |
| UNIFILTER 500 | 58x87x222 | 95x95x260 | 100 - 200 | 5 | 500 | szary/czarny |
| UNIFILTER 750 | 67x98x308 | 85x130x285 | 200 - 300 | 8 | 750 | szary/czarny |
| UNIFILTER 1000 | 67x98x308 | 85x130x330 | 250 - 350 | 10,9 | 1000 | szary/czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 103185 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 103185 |
Figi VENA VF-277 różowy - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Różowy |
JEANSOWE ESPADRYLE Z NASZYWKAMI CV-355L.BL Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model MOE063 Black - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 68 cm | 59 cm | 102 cm |
| M | 67 cm | 58 cm | 96 cm |
| S | 65 cm | 57 cm | 92 cm |
| XL | 69 cm | 61 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Koszulka Podkoszulek Lux 34277-00X biały - Esotiq
Bawełna 25 %
Elastan 5 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | Biały |
GF Derka czarna SOFTSHELL DW70/4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 96-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model 155-1 Jeans Light Blue - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 92 cm | 76 cm |
| M | 88 cm | 88 cm | 72 cm |
| S | 84 cm | 84 cm | 68 cm |
| XL | 96 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model 67-2 Navy - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96-108 cm | 98-108 cm | 82-90 cm |
| M | 92-104 cm | 90-100 cm | 72-84 cm |
| S | 88-98 cm | 86-96 cm | 68-78 cm |
| XL | 100-110 cm | 102-112 cm | 86-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Kombinezon Damski Model MOE320 Powder Pink - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 84 cm | 102 cm | 102 cm | 86 cm |
| M | 83 cm | 98 cm | 98 cm | 82 cm |
| S | 82 cm | 94 cm | 94 cm | 78 cm |
| XL | 85 cm | 106 cm | 106 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model S073 Chaber - Style
Polyester 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 90 cm | 84 cm | 78 cm |
| M | 100 cm | 85 cm | 79 cm | 73 cm |
| S | 99 cm | 80 cm | 74 cm | 68 cm |
| XL | 102 cm | 95 cm | 89 cm | 83 cm |
| XXL | 103 cm | 98 cm | 94 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
Piżama Damska Model Dorothy Amber Collection Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 87-91 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Duży Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox Trailmaster One Hand Camouflage (12-funkcyjny).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160056306 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160056306 |
Sukienka Suknia z trykotażu i dżerseju o swobodnym kroju GR1234 Mint - GrandUA
Polyester 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
MOKASYNY ZE SKÓRZANYM ŚRODKIEM 7153 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,2 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Slipy Model High Emotion 507/01 Red - Cornette
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czerwony |


_160061.jpg)