- seksowny komplet na namiętne chwile we dwoje!
- wykonany z kuszącej czerwonej koronki
- top z miękkimi miseczkami
- między piersiami ponętne rozcięcie
- góra wiązana na szyi i na plecach
- model zdobią zalotne czerwone kokardki
- figi z seksownymi rozcięciami z tyłu
- produkt wyprodukowany w Polsce
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L/XL | 98-108 cm | 80-85 cm | 94-102 cm |
| S/M | 88-98 cm | 70-75 cm | 84-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czerwony |
Rajstopy Klasyczne Model Ada 15 den Black - Fiore
Klasyczne, półmatowe rajstopy.
- grubość 15 DEN
- bawełniany klin w rozmiarze 3 i 4
- brak zaznaczonej części majteczkowej
- wygodny płaski szew
- niewidoczne wzmocnienie palców
~Polamid 87 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
Piżama KOMPLET ALTEA granatowy - Kalimo
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Granatowy |
- skład surowcowy: 80% Wiskoza,10% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1335 short |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1335 short |
Ami Play obroża NX 53-85/2,5 cm mordka na czerwonym tle
Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Bluzka Model VT029 Ecru - Venaton
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Do kompletu polecamy figi lub stringi z tej serii.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Srebrny |
| rozmiar | 80B,85B,85C,65E,90C,95B,70I,90B,65J |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Srebrny |
| rozmiar | 80B,85B,85C,65E,90C,95B,70I,90B,65J |
UROCZE TRAMPKI HUNNY BUNNY NB50 zielony - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 24,5 cm |
| 41 | 25 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Herbal Pets Karma ziołowo-warzywna dla królików 150 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Sukienka Dopasowana sukienka z modną wstawką MM1085 Grey - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Lornetka SIMMONS (USA) 10x50 + Mocowanie Statywowe + Pokrowiec i Akcesoria.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59083757392 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59083757392 |
T640C-005 Main Blade - Łopaty Pióra Głównych Czarne - GÓRNE 2szt
*CENA DOTYCZY DWÓCH SZTUK ŁOPAT GÓRNYCH
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T640-005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T640-005 |
BALERINKI SIATECZKOWE GRANATOWE JX56 NAVY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,4 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Koszulka Model BLV 015 Ecru - Vestiva
Klasyczna koszulka damska.
- cienkie ramiączka
- ramiączka nieregulowane, nieodpinane
- koszulka wykonana z jest wysokiej jakości, rozciągliwej wiskozy
- idealnie dopasowuje się do ciała
~Viscosa 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 98-107 cm |
| M | 91-97 cm |
| S | 83-90 cm |
| XL | 108-117 cm |
| XXL | 118-127 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Beżowy |
STOPA WIBRACYJNA SKOCZEK ZAGĘSZCZARKA 73KG 7,5KM
typ silnika - 4-suwowy (1 cylinder)
głębokość ubijania - 65cm
wymiary stopy (podstawy) - 33x30[cm]
posuw w przód - 10-13[m/min]
wysokość skoku - 40-65[mm]
siła uderzenia - 10kN
częstotliwość uderzeń - 450-660/min
pojemność zbiornika paliwa - 2,8l
waga - 73kg WYPOSAŻENIE: · ubijak
· instrukcja obsługi PL
· klucz do świec WŁAŚCIWOŚCI: Spalinowy ubijak stopowy Powermat PM-SUS-80 to wydajny i profesjonalny wibrator o wyjątkowo wyważonej konstrukcji, maksymalnej efektywności pracy przy zminimalizowanym wysiłku operatora, przeznaczony do prowadzenia prac drogowych i budowlanych. Bardzo dobrze nadaje się do zagęszczania piasku oraz żwiru. Dzięki swojej uniwersalności ubijak naszej marki stanowi doskonałe uzupełnienie ciężkich maszyn budowlanych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
CERTECH Natural- Vit Polny Zakątek - Przysmak dla gryzoni z dodatkiem ziół, traw i owoców 200g
Skład: jabłko suszone, pasternak suszony, granulat jabłkowy, granulat aronii, marchew suszona, płatki grochu, płatki kukurydzy, owoc jarzębiny, owoc głogu, owoc aronii, chleb świętojański, łodyga mięty, owoc jarzębiny, liść podbiału, łodyga pokrzywy, kwiat nagietka, kwiat hibiskusa, pestki dyni.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 13143 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 13143 |
WYŁĄCZNIK MAGNETYCZNY GASZENIA CASE JX A77753, 3903575, 0330001040, 9971792
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BEPCO |
| Kod producenta | 25/7101-17 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BEPCO |
| Kod producenta | 25/7101-17 |
Łuk Bloczkowy Nova + 2 Strzały i Akcesoria.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4710933463129 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4710933463129 |
Sukienka Model MOE192 Ecru - Moe
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 100 cm | 92 cm | 80 cm |
| M | 92 cm | 94 cm | 88 cm | 74 cm |
| S | 91 cm | 88 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 94 cm | 106 cm | 96 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
Komplet Model Petra Red - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 92-96 cm |
| M | 88-94 cm | 88-92 cm |
| S | 84-90 cm | 84-88 cm |
| XL | 96-102 cm | 96-100 cm |
| XS | 80-86 cm | 80-84 cm |
| XXL | 100-106 cm | 100-104 cm |
| XXXL | 104-110 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Brązowy |


_167831.jpg)