- seksowna koszulka idealna na romantyczny wieczór!
- wykonana z subtelnej siateczki
- miękkie miseczki
- miseczki oraz dół koszulki zdobi koronka
- subtelna kokardka z przewieszką
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- w komplecie stringi na cienkich paseczkach
- produkt polski
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 98-108 cm | 94-102 cm |
| S/M | 88-98 cm | 84-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Pomarańczowy |
Figi Model VF-313 Grey/Black - Vena
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Szary |
Replika Walthera PPQ / ASG na Kule 6mm (napęd sprężynowy).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901650094268 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901650094268 |
TRIXIE Wieża dla myszek i chomików karłowatych
- obrzeże zapobiega wyrzucaniu trocin
- z dwoma wejściami
- zapewnia przyjazne zwierzęciu środowisko
- szyba ze szkła akrylowego pozwala na ogserwację zwierzęcia
- wymiar: 20 cm x 20 cm x 16 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-62001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-62001 |
Sukienka Model MOE194 Sky Blue - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 106 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 92 cm | 102 cm | 92 cm | 78 cm |
| S | 91 cm | 98 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 94 cm | 110 cm | 100 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model M602 Fuksja - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model Lisa 199-1 Dirty Pink - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 132 cm | 96 cm | 92 cm |
| M | 126 cm | 90 cm | 86 cm |
| S | 118 cm | 84 cm | 78 cm |
| XS | 110 cm | 76 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
T-shirt Damski Model MOE171 Model 2 Grey - Moe
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 64 cm | 96 cm |
| M | 62 cm | 92 cm |
| S | 61 cm | 88 cm |
| XL | 65 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
Spódnica Model T154 Morski - Tessita
Skład: 100% eko skóra
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 58 cm | 102 cm | 82 cm |
| M | 58 cm | 96 cm | 76 cm |
| S | 58 cm | 92 cm | 70 cm |
| XL | 58 cm | 110 cm | 88 cm |
| XXL | 58 cm | 116 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
Spódnico-spodnie Model L111 Black - Lemoniade
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 72 cm | 112 cm | 78 cm |
| M | 71 cm | 108 cm | 74 cm |
| S | 70 cm | 104 cm | 70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
Karta pamięci Sandisk Memory Stick Pro Duo 16GB
Właściwości:
• dostępne pojemności: 2 GB do 32 GB
• zaawansowana ochrona danych z wykorzystaniem
Access Control Function i technologii MagicGate™
• szerokie zastosowania (fotografia, telefonia komórkowa,
konsole do gier)
• 5 lat gwarancji
Tatrapet Termometr szklany z przyssawką 188.01
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
RÓŻOWE TENISÓWKI AB-85P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
DREWNOCHRON EXTRA palisander 9l
Aqua Stop System to technologia, która opiera się na zastosowaniu specjalnych, odpychających wodę cząsteczek oligomerycznych, dzięki którym powierzchnia drewna jest perfekcyjnie zabezpieczona przed wnikaniem wody, która łatwo spływa z powłoki. Poprzez zastosowanie tej technologii pomalowane drewno jest odporne na działanie czynników atmosferycznych.
Powłoka chroniona jest przed grzybami pleśniowymi i glonami. Impregnat Extra Powłokotwórczy stosowany na surowe drewno wymaga zagruntowania środkiem Drewnochron Impregnat Grunt, który daje pełną ochronę biologiczną drewna. Główne zalety Aqua Stop System - perfekcyjna ochrona przed wodą Wodoodporna powłoka, odporna na działanie deszczu, śniegu i słońca Ochrona drewna przed promieniowaniem UV Optymalna przyczepność do drewna Zachowuje naturalny rysunek drewna Nie powoduje korozji w przypadku łączenia drewna z elementami metalowymi (np. gwoździe, okucia metalowe) Powłoka zabezpieczona przed grzybami pleśniowymi i glonami 7 lat ochrony powłoki* * dla powierzchni pionowych, w zależności od warunków eksploatacji
Uwaga: kolory prezentowane na ekranie monitora oraz uzyskane na wydrukach mogą różnić sie od rzeczywistych kolorów produktów Drewnochron.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
GF Kurtka czarna SOFTSHELL U70/1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
SERA Nitrivec 250ml - środek do uzdatniania wody w akwarium
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
HALKA CORDOBA (satyna) ecru - Kalimo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 70 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 70 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 70 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 70 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 70 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| XXXL | 70 cm | 116-120 cm | 110-114 cm | 90-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model BLU128 Indygo - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 58 cm | 90 cm |
| 38 | 58 cm | 94 cm |
| 40 | 59 cm | 98 cm |
| 42 | 59 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
Vitapol Smakers Premium Kolby dla królika 2szt.
Kolby: są smacznym i pełnowartościowym pokarmem, kompozycja wyselekcjonowanych, wysoko gatunkowych składników sprzyja poprawie apetytu, stymulują trawienie oraz zapewnia zdrowie i witalność
Skład: mieszanka paszowa uzupełniająca granulowana 37,4%, warzywa 32,4%, inne rośliny 16,4%, ziarno zbóż i produkty zbożowe 9%, owoce 3%, produkty piekarnicze 1,8%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1257 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1257 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Naomi Rosa Shocking M-245 Pink - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 95-99 cm | 83-86 cm | 100-103 cm | XL |
| L | 91-94 cm | 70-74 cm | 88-93 cm | |
| M | 87-90 cm | 65-70 cm | 83-88 cm | |
| S | 85-88 cm | 60-67 cm | 80-83 cm | |
| XL | 95-99 cm | 75-79 cm | 93-96 cm | |
| XXL | 100-105 cm | 80-83 cm | 96-99 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
8in1 Minis rabbit & herbs - pyszne przekąski z królikiem, ziołami i prosem 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T122760 |
| EAN | 4048422122760 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T122760 |
| EAN | 4048422122760 |


_167507.jpg)