~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 98-108 cm | 94-102 cm |
| S/M | 88-98 cm | 84-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
X8c-16 Zaślepka Akumulatora Biała Battery Cover White
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x8c-16 white |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x8c-16 white |
Oryginalny Zegarek Jednostek Specjalnych Smith&Wesson (USA) S.W.A.T. + Podświetlana Tarcza.
+ Podświetlana Tarcza
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 024718145037 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 024718145037 |
BOTKI Z FILCOWĄ CHOLEWKĄ CZARNE X728-1 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,2 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Multitool Leatherman Skeletool.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 029757360108 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 029757360108 |
Sukienka Model S074 Navy - Style
Polyester 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 90 cm | 84 cm | 78 cm |
| M | 105 cm | 85 cm | 79 cm | 73 cm |
| S | 105 cm | 80 cm | 74 cm | 68 cm |
| XL | 105 cm | 95 cm | 89 cm | 83 cm |
| XXL | 105 cm | 98 cm | 94 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
Komplet Model Aeris Black - Angels Never Sin
Seksowny komplet składający się z 3 części: koszulki, rękawiczek oraz stringów.
- koszulka wykonana z kuszącej koronki o kwiatowym motywie
- góra i dół wykończone są delikatną białą falbanką
- z przodu ozdobna satynowa wstążeczka
- tył krótszy od przodu
- koronkowe rękawiczki zakładane na jeden palec
- koronkowe stringi na cienkich paseczkach
- produkt wyprodukowany w Polsce
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 92-96 cm |
| M | 92-104 cm | 88-92 cm |
| S | 82-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 114-124 cm | 96-100 cm |
| XS | 72-82 cm | 80-84 cm |
| XXL | 124-134 cm | 100-104 cm |
| XXXL | 134-144 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Angels Never Sin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Angels Never Sin |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M376 Black - Makadamia
Modna sukienka damska.
- podkreślona talia
- dół typu bombka
- po bokach kieszenie
- dekolt w łódkę
- rękaw o długości 3/4
- rękaw typu kimono
- długość za kolano
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, dresowego materiału
- model rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce.
Elastan 8 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 110 cm | 96 cm | 88 cm | 72 cm |
| 38 | 110 cm | 102 cm | 94 cm | 78 cm |
| 40 | 110 cm | 108 cm | 100 cm | 84 cm |
| 42 | 110 cm | 114 cm | 106 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
Pięknie komponują się z biustonoszem z tej serii
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Chabrowy |
| rozmiar | L,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Chabrowy |
| rozmiar | L,S |
TRIXIE Pluszowa kostka z kulkami 21cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3613 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3613 |
Sweter Damski Model K224 Ecru - Katrus
Elastan 5 %
Polyester 80 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
EUROWET Hexoderm - szampon antyseptyczny do skóry i sierści psów i kotów 200ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eurowet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eurowet |
Brit Care Grain-free Adult Salmon & Potato - bez zbożowa karma z łososiem i ziemniakami 1 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
DAKO-ART Ringo - warzywny przysmak dla gryzoni 60g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Piżama Damska Model Grey Bear Grafit - Sensis
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Różowy |
Sweter Ciążowy Model 40001C dirty Pink - PeeKaBoo
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 61 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
TROPICLEAN Fresh Breeze Carpet and All
Produkt ekologiczny - opakowanie w 100% nadaje się do ponownego przetworzenia, produkt ulega w 100% biodegradacji. Składniki: oczyszczona woda, naturalne niepatogenne bakterie, naturalne enzymy, naturalny neutralizator zapachów HabitBreaker™, detergent, substancje zapachowe. NIE ZAWIERA fosforu ani wybielaczy. UWAGA!!! Preparat może podrażnić oczy - w razie kontaktu z oczami, należy przemyć je wodą. Trzymać z dala od dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić na nie widocznej powierzchni, czy preparat nie powoduje przebarwień. Nie stosować na materiałach wełnianych oraz skórzanych. Pojemność opakowania 1L (946ml). Dozownik dwufunkcyjny, jednostrumieniowy lub mgła z funkcją blokowania. Jeśli nie wiesz jak zastosować ten produkt lub czy możesz go zastosować do własnych potrzeb, skontaktuj się z nami, a udzielimy fachowej porady zastosowania i skutecznego użycia.
UWAGA!!!
Produkt zamiennie może być wysyłany pod nazwą UPHOLSTERY - z identyczną zawartością i działaniem jak CARPET and ALL.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TROPICLEAN |
| Kod producenta | TC-carpet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TROPICLEAN |
| Kod producenta | TC-carpet |
TETRA Wafer Mix - pokarm dla ryb dennych 15g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T134461 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T134461 |
Łopatka do żwirku XLarge - pink
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CatIt |
| Kod producenta | 50576 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CatIt |
| Kod producenta | 50576 |
Koszulka Model Flawia Black - DKaren
Kobieca koszulka damska Flawia.
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- trójkątne miseczki
- z przodu wstawki z kuszącej koronki
- ozdobne, satynowe kokardki
- między miseczkami biżuteryjna ozdoba
- koszulka wykonana jest z przyjemnej w dotyku, wiskozowej dzianiny
- idealnie dopasowuje się do sylwetki
~Viscosa 92 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 105-110 cm | 95-100 cm |
| M | 100-105 cm | 85-90 cm |
| S | 90-95 cm | 80-85 cm |
| XL | 110-115 cm | 105-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Oryginalna spódnica w kratę GR1341 Sky Blue - GrandUA
Elastan 10 %
Polyester 50 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |


_167479.jpg)