Seksowna koszulka idealna na romantyczny wieczór!
- wykonana z gładkiej, czarnej dzianiny
- wstawka na plecach oraz dół wykonane są z kuszącej koronki
- miękkie miseczki
- dekolt w szpic
- ramiączka regulowane, nieodpinane
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 98-108 cm | 94-102 cm |
| S/M | 88-98 cm | 84-94 cm |
| XXL | 108-116 cm | 102-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model Shannon chemise Ecru - BeautyNight
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| XXL | 110-126 cm | 107-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Beżowy |
Szorty Model 341 White - Teyli
Kobiece szorty.
- w całości wykonane z wysokiej jakości siateczki
- nogawki wykończone koronką
- bawełniany klinek
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model ABK0025 White - ABG
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 63 cm | 82 cm |
| 36 | 63 cm | 86 cm |
| 38 | 63 cm | 90 cm |
| 40 | 63 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model S073 Black - Style
Polyester 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 90 cm | 84 cm | 78 cm |
| M | 100 cm | 85 cm | 79 cm | 73 cm |
| S | 99 cm | 80 cm | 74 cm | 68 cm |
| XL | 102 cm | 95 cm | 89 cm | 83 cm |
| XXL | 103 cm | 98 cm | 94 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
ZAMSZOWE BOTKI NA OBCASIE SAS-8F8534 Beżowy - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,7 cm |
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,2 cm |
| 38 | 24,7 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,2 cm |
| 41 | 26,7 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model VF-282 Black - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Cazo Legowisko gąbkowe z kolekcji Flags 56 cm
Wymiar 56 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1012/C |
| EAN | 5907996035052 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1012/C |
| EAN | 5907996035052 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Daria Mint - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 86 cm | 96-100 cm | 94-98 cm | 72-76 cm |
| M | 85 cm | 92-96 cm | 90-94 cm | 68-72 cm |
| S | 84 cm | 88-92 cm | 86-90 cm | 64-68 cm |
| XL | 87 cm | 100-104 cm | 98-102 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Zielony |
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium kąpielowy Model Monaco Nero-Baltimora M-501 Navy - Marko
Cechy kostiumu:
- Elegancki, jednoczęściowy kostium kąpielowy dostępny w rozmiarach do 4XL
- w niebieskim kolorze, dopełnionym bielą, czernią i barwami tropików
- wzór pozwala optycznie wysmuklić dolną część ciała
- miseczki profilowane, z bocznymi fiszbinami
- mniejsze rozmiary (M, L, XL) posiadają dołączone do kostiumu (i wyjmowane z modelu) wypełnienie push up, które dodatkowo wpływa na poprawę proporcji ciała
- konstrukcja na średnie biusty
- przód kostiumu na podszewce, tkanina elastyczna
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód wygodnie zapinany na plecach
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92-96 cm | 75-79 cm | 89-92 cm |
| M | 88-92 cm | 73-77 cm | 85-88 cm |
| XL | 96-100 cm | 77-81 cm | 93-96 cm |
| XXL | 100-104 cm | 79-83 cm | 97-100 cm |
| XXXL | 104-108 cm | 81-85 cm | 101-104 cm |
| XXXXL | 108-112 cm | 83-87 cm | 105-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model 1252 Beige - Vein
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 96 cm | 92 cm | 82 cm |
| M | 96 cm | 92 cm | 88 cm | 78 cm |
| S | 96 cm | 88 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 97 cm | 100 cm | 96 cm | 86 cm |
| XXL | 98 cm | 104 cm | 100 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vein |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vein |
| Kolor | Beżowy |
ESPADRYLE Z ĆWIEKAMI ZIELONE 5481 GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,2 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Cyfrowy Tester Grubości Lakieru + Przewód + Pamięć Ostatnich Pomiarów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415459 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415459 |
Zestaw: 3-Żołnierzyki, 5-Karabinów i Motocykl.
Zestaw: 3-Żołnieżyki, 5-Karabinów i Motocykl.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415530 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415530 |
Płaszcz Damski Model PA 101 Fuksja - Lanti
Polyester 57 %
wełna 40 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 103 cm | 98 cm | 94 cm | 92 cm |
| 38 | 104 cm | 102 cm | 98 cm | 96 cm |
| 40 | 105 cm | 106 cm | 102 cm | 100 cm |
| 42 | 106 cm | 106 cm | 102 cm | 104 cm |
| 44 | 107 cm | 114 cm | 110 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Fioletowy |
Elastan 10 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
Stringi 8133 Brown - Anabel Arto
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-106 cm | 70-78 cm |
| M | 94-102 cm | 66-74 cm |
| S | 90-98 cm | 62-70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Brązowy |
SportPet Designs Drapak EKO tekturowy Hanging Scratcher 45.7 x 12.7 x 5x1 cm
W zestawie kocimiętka Drapak można zawiesić np. na klamce Wymiary artykułu: 45.7 cm x 12.7 cm x 5.1 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SportPet Designs |
| Kod producenta | PL0649 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SportPet Designs |
| Kod producenta | PL0649 |
Mikro-Kamera Nagrywaj. Obraz HD i Dźwięk + Foto + VOX...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734888 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734888 |
Bokserki Model High Emotion 508/79 Navy/Blue - Cornette
Bokserki High Emotion to świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby, podkreślają charakter i styl, wykonane z wysoko gatunkowej dzianiny bawełnianej z dodatkiem elastanu.
Cechy produktu:
- delikatna, płasko łączona guma
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- designerski wzór
- fason delikatnie opinający ciało
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 2XL | 98-102 cm |
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |


_305032.jpg)