| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
08057 - Himoto HI6103T2, Thwarter 251-88 (Differentials Post)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 08057 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 08057 |
Sandał SANDAŁKI NA SZEROKIM OBCASIE CZARNE 100-005SA-2 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,7 cm |
| 37 | 24,4 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model A126 Navy - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
Cyfrowy Miernik Natężenia Dźwięku SL100.
Dźwięku SL-100.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4016138519723 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4016138519723 |
Elastan 5 %
~Modal 65 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 70-88 cm | 156 cm | 100 cm | 114 cm |
| M | 70-88 cm | 152 cm | 96 cm | 110 cm |
| S | 70-88 cm | 148 cm | 92 cm | 106 cm |
| XL | 70-88 cm | 160 cm | 104 cm | 118 cm |
| XXL | 70-88 cm | 166 cm | 110 cm | 124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model Elite II Black - Mitex
~Polamid 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXL | 108-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
Botki Model AF8647 Black - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sandał KLAPKI NA NISKIM KOTURNIE RÓŻOWE Y-8219 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,6 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Stringi Szorto-stringi Model Zuza 043 White - Ewana
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model VB-219 Ecru - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65F | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65G | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65H | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65I | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70D | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70E | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70H | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70I | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75D | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75G | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75H | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80F | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80G | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85D | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85E | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85F | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90D | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90E | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 95C | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95D | 93-97 cm | 111-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |
ZAMSZOWE TRAPERKI 2109-1B CNB2109-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Szpiegowski/Bezpieczny Telefon GSM z Modulatorem/Zmieniaczem Głosu + Nagrywanie Rozmów Tel...
-torem/Zmieniaczem Głosu +...
ZOOLEK Green ichtio 30ml/preparat pielęgnacyjny
Stosowanie:
10 ml preparatu na 100 litrów wody (2 krople na 1 litr).
Po 6-8 dniach należy ponowić dawkę. Zachować ostrożność podczas stosowania w pH powyżej 8. Preparat nieszkodliwy dla roślin
30ml-300l
Tunika Model S100 Model 1 - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 93.5 cm | 106 cm | 98 cm | 98 cm |
| M | 93 cm | 102 cm | 94 cm | 94 cm |
| S | 92.5 cm | 98 cm | 90 cm | 90 cm |
| XL | 94 cm | 110 cm | 102 cm | 102 cm |
| XXL | 94.5 cm | 114 cm | 106 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Wielokolorowy |
Komplet Model Sarena Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-104 cm | 93-96 cm |
| M | 94-98 cm | 89-92 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm |
| XL | 105-109 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Andrea Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Szelki ze smyczą dla kota - regulowane, odblaskowe 22-42 cm
Rozmiar: 26-45 cm/10 mm, 1,2m długość smyczy. Kolorystyka: niebieskie, szare, czerwone, fioletowe. Kolorystyka losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4184 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4184 |
Sukienka Model M309 Ecru - Makadamia
- Sukienka z kieszeniami
- Dekolt w serek
- Rękaw za łokieć
- Gumka w pasie
- Wykonana z wysokiej jakości materiału
- Zdobiona pozłacaną blaszką
- Skład: 55% polyester, 40 % nylon, 5% spandex
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 86 cm | 108 cm | 90 cm | 90 cm |
| 38 | 87 cm | 112 cm | 94 cm | 94 cm |
| 40 | 88 cm | 116 cm | 98 cm | 98 cm |
| 42 | 89 cm | 120 cm | 102 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Biały |
Vitakraft Vita Bon Dogs 31 tabl.- Witaminy dla dużych psów od 20kg
Zapewniają:
-mocne mięśnie i stawy
-właściwe funkcjonowanie układu odpornościowego
-ochrona układu krążenia
-dobry wzrok
-zdrowa skóra i błyszcząca sierść
-wspomaganie pracy serca
-zapewniają energię
Analiza składu: białko 27%, tłuszcze 3%, błonnik 4,8%, popiół 10,5%, wilgotność 7%, wapno 2,5%, fosfor 1,1%.
Dodatki na 1 kg: witamina A 100.000j.m., witamina D3 9500 j.m.., witamina E 287mg, witamina B1 57mg, witamina B2 58mg, witamina B6 15mg, biotyna, witamina C 942mg, miedz 23mg, żelazo 237mg, cynk 93,6mg, mangan 93mg, jod 1,9mg, kobalt 0,15mg, selen 0,05mg, l-karnityna 939mg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 23070 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 23070 |
Piżama Damska Model Kitty 572 Kotki Grey - Roksana
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Szary |


_294381.jpg)