| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model MOE202 Turkus - Moe
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 144 cm | 94 cm | 92 cm | 82 cm |
| M | 143 cm | 94 cm | 88 cm | 78 cm |
| S | 143 cm | 90 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 144 cm | 106 cm | 96 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
WORKERY BETLER JT39-1A-B CNBJT39-1A-B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Body Model BDV 107 Ecru - Vestiva
Polyester 23 %
~Viscosa 69 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm | 78-85 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm | 70-77 cm |
| S | 92-96 cm | 83-90 cm | 62-69 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm | 86-96 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-127 cm | 97-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Beżowy |
Wszystkie karmy HAPPY CAT nie zawierą sztucznych barwników, aromatów i środków konserwujących. Pochodzenie składników z kontrolowanych ekologicznych gospodarstw. Wykonane w Niemczech pod ścisłą kontrolą jakości niezależnego instytutu badań żywności !
Zbilansowana optymalnie zawartość minerałów, to smakowita karma stanowiąca fundament harmonijnego rozwoju i zdrowia dla Twojego kota.
zawiera taurynę i różnorodne białka zwierzęce
odpowiednie PH dba o zdrowie dróg moczowych, także kotów kastrowanych
zawiera kawasy Omega 3 i 6, niezbędne dla zdrowia skóry i sierści zapewnia pielęgnację uzębienia Koty mieszkające w domach i mieszkaniach, nie wychodzące, zazwyczaj mają mniejsze zapotrzebowanie na energię i powinny otrzymywać odpowiednio mniej kaloryczną karmę. Odpowiednią smakowitość zaspokaja delikatne mięso kurczaka.
dla kotów od 12 miesiąca dla kotów domowych i niewychodzących
wspiera układ krwionośny i serce odpowiednia dla wszystkich ras Skład:
Białko drobiowe (24,5%) *, mąka pszenna, pszenica, kukurydza, tłuszcz drobiowy (5%), mączka rybna (2,5%), białko jagnięce (2,5%) **, białko ziemniaczane **, sznycel z melasy buraczanej (pozbawiony cukrów), hemoglobina **, olej słonecznikowy, wytłoki jabłkowe **, chlorek sodu
(* suszone, proporcjonalnie zhydrolizowane, ** suszone)
Energetyzacja metaboliczna: 1540 KJ / 100 g; 3680 Kcal / kg
Składniki analityczne: białko surowe 30,0%, tłuszcz surowy 12,0%, włókno surowe 2,5%, popiół 6,5%, wapń 1,25%, fosfor 0,95%, sód 0,35%, kwasy tłuszczowe omega-6 2,5%, kwasy tłuszczowe omega-3 0,35%
Dodatki:
Witaminy / kg: witamina A (3a672a) 15000 IU, witaminy D3 (E671) 1 250 IU, waitamina E (wszystkie 3a700 octan RAC-alfa-tokoferylu) 75 mg, tauryny (3a370) 1000 mg,
pierwiastków śladowych / kg: żelaza (E1; żelaza (II), siarczan, monohydrat), 345 mg miedzi (E4, miedzi (II), siarczan, pentahydrat) 12 mg cynku (tlenku 3b603 cynku, amino cynku, kwasu chelat, hydrat 3b606) 100 mg, mangan (E5 (II manganu) tlenku azotu) 15 mg, jodu (jodek wapnia, 3b202 bezwodny) 1,5 mg, selen (E8, selenin sodu) 0,15 mg DL-metioniny (3c301) 4500 mg, przeciwutleniaczy;
Ekstrakty tokoferolu z olejów roślinnych 1b306 (i).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HC-9604 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HC-9604 |
Sukienka Model MOE336 Navy - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 104 cm | 98 cm | 84 cm |
| M | 99 cm | 99 cm | 93 cm | 79 cm |
| S | 98 cm | 94 cm | 88 cm | 74 cm |
| XL | 101 cm | 109 cm | 103 cm | 89 cm |
| XXL | 102 cm | 114 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Reksio. Misto sekretów. Edycja limitowana. Gra PC/MAC DVD-ROM.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
BEAPHAR Lebens Vitamine 50ml.- Preparat witaminowy dla gryzoni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 11484 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 11484 |
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Silnik Z Długim Wałem Long Axis Motor MJX T655-013 T55-013 T623
Numer katalogowy: T655-013
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-013 motor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-013 motor |
Mikro-Karta Pamięci/Zapisu Flash SD/HC 64GB + Adapter SD.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544178 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544178 |
Bluzka Model BLU 119 Green - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 59 cm | 92 cm |
| 38 | 59 cm | 96 cm |
| 40 | 59 cm | 100 cm |
| 42 | 59 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1604 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1604 |
Koszulka Model Flawia Red - DKaren
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 91-95 cm |
| M | 97-101 cm | 86-90 cm |
| S | 92-96 cm | 80-85 cm |
| XL | 107-112 cm | 101-106 cm |
| XS | 88-91 cm | 75-79 cm |
| XXL | 118-122 cm | 107-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czerwony |
Elektronika Odbiornik 2,4Ghz Syma X5 X5C X5-10
Numer katalogowy: X5C-10
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X5C-10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X5C-10 |
Sukienka Model T146 Red - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 91 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 90.5 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 90 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 91.5 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 92 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model 1650 Frosting White Pearl - Ava
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model BLU130 Piórka/Ecru - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 96 cm |
| 38 | 61 cm | 100 cm |
| 40 | 62 cm | 104 cm |
| 42 | 62 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Dziewczęca bluzka w delikatne paski GR1361 Black - GrandUA
Skład: 95% poliester 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Piżama Komplet Model Maria 7125 Lilla - Pierre Cardin
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100 cm | 91 cm |
| M | 95 cm | 88 cm |
| S | 90 cm | 85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Różowy |
TRIXIE Piłka tenisowa 10 cm 12 sztuk w boksie
Bardzo dobrze się toczy, dzięki jaskrawym kolorom łatwo można ją znaleźć w trawie.
Zabawka bezpieczna dla zwierzęcia - nie wypełniona gazem oraz watą szklaną. Średnica: 10 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3476 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3476 |


_277909.jpg)