| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Melanie White - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model M116 Navy - Infinite You
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 89-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
Tłumaczenie: Anna Boniszewska Oprawa: miękka Format: 155 x 230 mm Liczba stron: 268
ISBN: 978-83-61524-87-8 CHOROBOM SERCA MOŻNA ZAPOBIEGAĆ! Choć nasze geny mają znaczenie, jeśli chodzi o podatność na choroby serca, biologię można pokonać między innymi za pomocą właściwego doboru produktów żywnościowych i suplementów diety. Jean Carper - autorka bestsellerowych poradników, wiarygodnych źródeł najnowszych zaleceń dietetycznych - dostarcza nam pomocnych informacji, jak obniżyć ryzyko oraz jak ustrzec się przed negatywnymi następstwami wystąpienia chorób serca. W poradniku znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o witaminach E, B i C; beta-karotenie; wapniu; koenzymie Q10; dobroczynnych właściwościach takich produktów żywnościowych jak: ryby, czosnek, owoce awokado i truskawki; jajkach i cholesterolu; korzystnym działaniu herbaty; sekretach oliwy z oliwek i wielu innych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | zdr.serce |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | zdr.serce |
Piżama krótka Julia 1/2 - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 98 cm | 76 cm |
| M | 96 cm | 94 cm | 72 cm |
| S | 92 cm | 90 cm | 68 cm |
| XL | 104 cm | 102 cm | 80 cm |
| XXL | 106 cm | 108 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor |
Lolo Pets Classic Ciastka dla psa kostki warzywne rozm. L - gilza 850g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-80715 |
| EAN | 5904479807151 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-80715 |
| EAN | 5904479807151 |
Francodex Spray zachęcający z kocimiętką dla kociąt i kotów 200 ml
Wychowuje w delikatny sposób. Wyprodukowano we Francji.
Składniki pochodzące z upraw ekologicznych SKŁAD: AQUA – NEPETA CATARIA FLOWER WATER – HAMAMELIS VIRGINIANA FLOWER WATER* (* składnik pochodzący z upraw ekologicznych) WŁAŚCIWOŚCI: Spray z kocimiętką wywoła przyjemne odczucia i ożywienie Twojego kota. Wystarczy, że rozpylisz go na jego zabawkach, koszyku, drzewku, w transporterze… lub każdym innym miejscu, w którym chcesz, żeby Twój kot się bawił, czuł się dobrze i był pogodny. SPOSÓB UŻYCIA: Rozpylić na zabawkach i przedmiotach kota w celu pobudzenia jego instynktu do zabawy i we wszystkich miejscach, w których chcesz, żeby czuł się dobrze. ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Chronić przed dziećmi. Unikać zanieczyszczenia oczu. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza — pokaż opakowanie lub etykietę.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR170320 |
| EAN | 3283021703205 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR170320 |
| EAN | 3283021703205 |
Komplet Model Nessie Blue - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Niebieski |
Kamera HD Ukryta w Czujce Dymu Nagrywaj. Obraz+Dźwięk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907770000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907770000 |
Dwurzędowy żakiet Z20 Navy - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 84 cm |
| 38 | 63 cm | 88 cm |
| 40 | 64 cm | 92 cm |
| 42 | 65 cm | 96 cm |
| 44 | 66 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model K087 Black - Katrus
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
Lolo Pets Classic Ciastka dla psa kostki bananowe rozm. L - gilza 850g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-80714 |
| EAN | 5904479807144 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-80714 |
| EAN | 5904479807144 |
Eleganckie figi damskie.
- wykonane z ślicznej koronki o kwiatowym motywie
- z przodu zalotne kokardki
- z przodu i z tyłu wstawki z delikatnej, tiulowej siateczki
- do kompletu polecamy biustonosz 1151
Skład: 91% poliamid, 5% bawełna, 4% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Kawowy |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Kawowy |
| rozmiar | S |
GORSENIA FIGI K 079 DOLCE VITA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Fioletowy |
| rozmiar | XXXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Fioletowy |
| rozmiar | XXXL |
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 98-103 cm | 77-83 cm |
| M | 93-98 cm | 70-76 cm |
| S | 88-93 cm | 64-70 cm |
| XL | 103-108 cm | 84-90 cm |
| XXL | 108-113 cm | 91-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Beżowy |
Kamizelka Damska Model PS3 Navy - Tessita
Skład materiału: 70% bawełna, 30% poliester
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| uniwersalny | 70/75 cm | 116-136 cm | 108-128 cm | 98-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Granatowy |
Kuweta z rantem dla dużego kota XXL
Kuweta wykonana jest z bardzo dobrej jakości materiału, elastycznego i nie poddającego się łamaniu. Łączenie z rantem jest wykonane bardzo dobrze, pozwalając na wygodne jego zdejmowanie do wyczyszczenia. Jednocześnie sam materiał ułatwia tą czynność. Połysk dodaje elegancji oraz zabezpiecza przed przywieraniem brudu. kolor:
baige-grey / beżowo-szary
pink / różowy (tylko na zamówienie)
Wymiary przybliżone: W48 x L65 x H27 cm.
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YARRO |
| Kod producenta | Y3615 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YARRO |
| Kod producenta | Y3615 |
BOTKI NA KOTURNIE SZARE DD62P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
SERA Vipagran 10g - granulowany pokarm dla rybek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
GORSENIA BIUSTONOSZ K 024 IRISH
Ciepły beż ozdobiony delikatną koronką w cudownie haftowane kwiaty zmysłowo otuli każdy nawet bardzo duży biust. Szczypty blasku dodają delikane przeszycia lśniącą nicią. Irish to model, który zarazem ponętnie kusi i wabi, zapewnijąc przy tym duży komfort i swobodę codziennego użytkowania. U styku miseczek ulokowana została ozdobna kokardka z piękną aplikacją biżuteryjną wykonaną z cyrkoni. Konstrukcja skierowana dla kobiet z większym biustem, zbiera i utrzymuje biust na swoim miejscu podkreślając na co dzień skryte walory kobiecego piękna. Przecież duże biusty też pragną pięknej oprawy!
Model posiada nieodpinane i regulowane ramiączka.
Skład: 90% poliamid, 7% elastan, 3% poliester.
Możliwość skompletowania z figami i stringami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | 70E,75D,70I,65J,75J |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | 70E,75D,70I,65J,75J |
Magnes Neodymowy Płytkowy 50x20x10mm.
50x20x10mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415200 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415200 |


_273819.jpg)