| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Elastan 26 %
~Polamid 69 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
Over Zoo Go OFF! Dog odstraszacz dla psów 100ml
Stosowanie Wstrząsnąć preparat przed użyciem. Umyć z zanieczyszczeń dane miejsce, a następnie nanieść na nie płyn przy pomocy atomizera. Zabieg powtarzać, gdy zapach stanie się słabo wyczuwalny. Stosować co najmniej kilka dni, aby pies odzwyczaił się od złych nawyków. Skład substancja zapachowa, emulgator, woda
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
Łuk Klasyczny Sentinel + 2 Strzały i Akcesoria.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414910 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414910 |
Sweter Damski Model EM600 Light Grey - Envy Me
Modny, dłuższy sweterek.
- komfortowy, swobodny fason
- rękaw długi typu kimono
- dekolt w łódkę
- dekolt, dół oraz rękawy wykończone ściągaczem
- wykonany jest z bardzo ciepłej, wysokiej jakości przędzy
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 68 cm | 140 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Envy Me |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Envy Me |
| Kolor | Szary |
Piżama Damska Model Mirella Navy - Sensis
Elastan 2 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Granatowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Brittany Magenta Purple M-393 Violet - Marko
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wypełnienie push up dostępne w rozmiarach S, M, L, XL
Świetne kolory idealne na plażę
Broszka na środku biustonosza
Regulowane, odpinane ramiączka
Obwód zapinany na klamerkę
Figi na podszewce, optycznie wydłużają nogi.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-93 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka Model L104 Chaber - Lemoniade
- elegancka sukienka.
- dopasowana góra
- dół typu tulipan
- dekolt w serek
- rękaw o długości 3/4
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego ala piankowego materiału
- świetna propozycja do pracy jak i na wielkie wyjście
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 104 cm | 88 cm | 80 cm |
| M | 98 cm | 100 cm | 84 cm | 76 cm |
| S | 98 cm | 96 cm | 80 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
CHABA Obroża skórzana 16mm / 45cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
S033G-06 Tail Blade - Tylne Śmigło
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S033G-06 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S033G-06 |
Bluzka Model K302 Black - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Wieczorowa Model 17762 Navy - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 160 cm | 88 cm | 76 cm | 76 cm |
| M | 160 cm | 84 cm | 72 cm | 72 cm |
| S | 160 cm | 80 cm | 68 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Granatowy |
Spodnie Model SD 106 Black-White - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 100 cm | 90 cm | 70 cm |
| 38 | 100 cm | 94 cm | 74 cm |
| 40 | 100 cm | 98 cm | 78 cm |
| 42 | 100 cm | 102 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Biały |
Duża Zdalnie Sterowana Formuła (1:12) + Pilot Zdalnego Sterowania i Akcesoria Dodatkowe.
3w1!!
Duża Szybka i Wielofunkcyjna Zdalnie Sterowana FORMUŁA + Pilot
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590601895426 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590601895426 |
Komplet Model Tekla Red - DKaren
Seksowny komplet Tekla.
- top z miękkimi miseczkami
- miseczki podszyte beżową dzianiną
- satynowe kokardki
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- w komplecie koronkowe szorty
- komplet wykonany jest z kuszącej koronki
- świetnie prezentuje się na sylwetce
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 105-110 cm | 95-100 cm |
| M | 100-105 cm | 85-90 cm |
| S | 90-95 cm | 80-85 cm |
| XL | 110-115 cm | 105-110 cm |
| XS | 85-90 cm | 75-80 cm |
| XXL | 115-120 cm | 110-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model Bermudy Rona White - Wolbar
Skład: 95% mikromodal, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| XXXL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Duża Kasa Edukacyjna + Akcesoria.
i Wiele Akcesorii.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907789415424 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907789415424 |
Trixie Drapak dla kota Soria beżowy
Kocie drzewko, które oferuje Twojemu kotu dużo miejsca do ostrzenia pazurów. Szeroka i stabilna podstawa obszyta jest bardzo przyjemnym, miękkim w dotyku pluszowym futerkiem. Wysoki i gruby sizalowy wałek zapewnia miejsce do drapania.
Ostrzenie pazurów jest dla kota ważna czynnością - w ten sposób pozbywa się on nie tylko rosnących i złuszczających się części pazura, ale również zaznacza swoje ulubione miejsca. Aby uniknąć drapania mebli, tapet i dywanów, warto zaopatrzyć się w koci drapak.
Bardzo dużą zaletą drapaka jest jego wysokość. Koty lubią się wyciągać ostrząc swoje pazury. Słupek o wysokości 80 cm oferuje kotu możliwość pełnego wyciągnięcia się. Kolejną cechą drapaka jest jego ogromna powierzchnia sizalowa z 3 stron słupka.
Jedna strona słupka pokryta została pluszem, a wewnątrz niej kot znajdzie 3 otwory a w każdym futrzaną piłeczkę grzechoczącą, która wzbudzi jego ciekawość.
Wymiary:
a) Wysokość słupka 78,5 cm, szerokość 15 x 15 cm.
b) Podstawa 45 x 45 x 2 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43551 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43551 |
KOMPLET RIO (dzianina) ecru - Kalimo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| XXL | 63 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| L | 63 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 63 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 63 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 63 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Biały |
Trampki Model KBC02 Leopard - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24.5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor |


_276867.jpg)