| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Kompresor tłokowy Magnum JWA 30 - 30l wyciszony
zbiornik stalowy
Sprężarka Magnum JWA 30 - wyciszona Sprężarki stomatologiczne bezolejowe są źródłem czystego i nie zawierającego oleju sprzężonego powietrza. Umożliwia to zachowanie wyższego stopnia higieny i jakości pracy lekarza stomatologa. Parametry: - Pojemność zbiornika: 30 l - Moc: 0.8 kW - Napięcie zasilania: 230 V / 50 Hz - Wydajność ssawna: 150 l/min - Ciśnienie robocze: 8 bar - Poziom hałasu: 68 dB - Waga: 22 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
BOTKI GLANY SZNUROWANE CZARNE HQ891 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Figi Model 1732 Beige - Lupo Line
Elastan 20 %
~Polamid 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model L005 Grey - Lou-Lou
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 91 cm | 100 cm | 88 cm | 86 cm |
| 38 | 92 cm | 104 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40 | 93 cm | 108 cm | 96 cm | 94 cm |
| 42 | 94 cm | 112 cm | 100 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Szary |
Koszula Damska Model K43 Navy/Kratka - Nife
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 64 cm | 48 cm | 92 cm |
| 38 | 64 cm | 49 cm | 94 cm |
| 40 | 65 cm | 49 cm | 98 cm |
| 42 | 65 cm | 49 cm | 100 cm |
| 44 | 66 cm | 49 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Zolux Drapak dla kota Narożny Sizal 79cm. Czekoladowy
Wymiary: 79 x 17cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 404117CHO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 404117CHO |
Elegancka damska koszula z dekoracyjną siateczką TR1915 Beige - Trand by GrandUA
Polyester 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 46 | 104 cm |
| 48 | 108 cm |
| 50 | 112 cm |
| 52 | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model A180 Pink - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36/38 | 91-98 cm | 86-93 cm | 67-73 cm |
| 40/42 | 99-107 cm | 94-101 cm | 74-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Różowy |
Kobiece figi.
- model w całości wykonany jest z wysokiej jakości siateczki
- bawełniany klinek
- nogawki z tyłu wykończone kuszącą koronką
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 110 cm |
| 3XL | 114 cm |
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |
TOWAR DOSTEPNY PO ZAMÓWIENIU
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | PAS DO STABILIZACJI MIEDNICY |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | PAS DO STABILIZACJI MIEDNICY |
Piżama Damska Model SAL-PY 1067 Coral/Melange - Rossli
Komfortowa piżama damska.
- klasyczna góra
- dekolt okrągły
- przód zdobi nadruk
- rękaw długi
- wydłużony tył
- długie spodnie w urocze kotki
- proste nogawki
- w pasie wygodna gumka oraz tasiemki do wiązania (regulacja obwodu)
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Polyester 20 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 94-98 cm |
| M | 94-98 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 102-106 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Natalia II Chromowana 46 x 28 x 42 cm cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P261 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P261 |
BALERINKI DAMSKIE ZAMSZ T291P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,3 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Chaba Legowisko Owalne z poduchą 1F 36x29x13 cm.
Zalety:
- legowisko dla wymagających
- wykonana z najwyższej jakości materiału
- wyjmowana poduszka
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras Rozmiary: 36x29x13 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1987 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1987 |
Sukienka Model L015 Claret - Lou-Lou
Polyester 96 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 85 cm | 100 cm | 88 cm | 94 cm |
| 38 | 86 cm | 104 cm | 92 cm | 98 cm |
| 40 | 87 cm | 108 cm | 96 cm | 102 cm |
| 42 | 88 cm | 112 cm | 100 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Dekoral Unicor C 5l czerwony tlenkowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DEKORAL |
| Kod producenta | 5 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DEKORAL |
| Kod producenta | 5 |
Sukienka z eko-skóry GR1481 Beige - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Beżowy |
Stringi Model Athina Black - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 95-99 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-105 cm |
| XXL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model B59 1129 Navy - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 56 cm | 82 cm |
| 36 | 58 cm | 86 cm |
| 38 | 59 cm | 90 cm |
| 40 | 60 cm | 94 cm |
| 42 | 61 cm | 98 cm |
| 44 | 62 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |


_314647.jpg)