| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Szorty Model Demi Black - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 33-1 Peach - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 90-100 cm | 76-82 cm |
| M | 86-96 cm | 70-78 cm |
| S | 80-92 cm | 68-76 cm |
| XL | 94-104 cm | 80-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-106 cm | 70-78 cm |
| M | 94-102 cm | 66-74 cm |
| XL | 102-110 cm | 74-82 cm |
| XXL | 106-114 cm | 78-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Biały |
SLIPONY KOMIKSOWE 6120 BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
707-39 Gra Logiczna - Code Breaking MASTERMIND
Kod zostaje umieszczony w pięciu zakrytych zasłonką otworach, więc nie są widoczne dla przeciwnika.
Odgadujący stara się odgadnąć kod, zarówno kolory jak i ich kolejność, w maksymalnie dwunastu próbach. Próba polega na umieszczeniu rzędu większych pionków na planszy. Zostaje ona oceniona przez gracza kodującego, poprzez ulokowanie od zera do pięciu mniejszych pionków do udzielania informacji w tym samym rzędzie co domniemany kod. Każdy mniejszy kolorowy (najczęściej czarny) pionek oznacza, że jeden z większych pionków o danym kolorze został umieszczony w domniemanym kodzie na właściwym miejscu. Każdy mniejszy biały pionek wskazuje na istnienie większego pionka o właściwym kolorze, lecz na niewłaściwym miejscu.
Po ocenieniu próby odgadujący podejmuje kolejną. Gra kończy się po poprawnym wskazaniu kodu przez odgadującego lub po dwunastu nieudanych próbach.
Gracz kodujący otrzymuje tyle punktów, ile prób wykonał odgadujący. Jeśli kod nie zostanie złamany, przyznawany mu jest dodatkowy punkt. Zwycięzcą jest gracz, który zdobył więcej punktów po rozegranych rundach.Zestaw zawiera:
| planszę do dekodowania z osłonką na jednym końcu ukrywającą rząd pięciu dużych otworów, i z dwunastoma dodatkowymi rzędami zawierającymi pięć dużych i pięć małych otworów |
| duże pionki w kolorze pomarańczowym, czerwonym, żółtym, różowym, niebieskim, białym, srebrnym oraz zielonym |
| małe pionki - przewaga koloru białego oraz czarnego |
| 2 osoby |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 707-39 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 707-39 |
Zasłonki przeciwsłoneczne Cars - Disney 2 szt
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ES 28310 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ES 28310 |
Figi Wysokie Model Monika Violet - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
BAUSOLID spray żółty 1021 400ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BAUSOLID |
| Kod producenta | b6 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BAUSOLID |
| Kod producenta | b6 |
Zestaw Przetrwania Gerber Bear Grylls Basic.
Bear Grylls Basic.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414915 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414915 |
Luźne spodnie z kieszeniami, u dołu ściągacz, w pasie elastyczna gumka i sznureczek do wiązania.
Komórkowa struktura dzianiny zapewnia oddychalność, odparowanie potu, gwarantuje regulację termiki, charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie, jest elastyczna w czterech kierunkach, zawsze powraca do pierwotnej form, zapewnia komfort 24 godziny na dobę, jest zawsze „redy-to-wear”. Poprzez 50% zredukowanie włókien szybko schnie.
Tkanina Meryl ActiSystem: 91% poliamid, 9% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | S |
Sukienka Model 66-3 Malina - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 92-104 cm | 76-84 cm |
| M | 88-96 cm | 66-74 cm |
| S | 80-90 cm | 62-68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
TRAMPKI DAMSKIE NA PLATFORMIE K1720304BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Zolux Torba transportowa duża czekoladowa 423430CHO
Torba posiada dwa zamki suwakowe, umożliwiające otwarcie jej z dwóch stron.
Torba jest na małych nóżkach, a zdejmowany spód można prać. Można ją nosić na ramieniu lub w ręce. Wymiary: dł. 50x szer. 27x wys. 28 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
Bluzka o prostym fasonie z rękawem na mankiecie MM2021 Liliowy - Mira Mod
Polyester 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Fioletowy |
AQUA EL Zestaw akwariowy z zegarkiem AQUAME (różowe)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 222901 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 222901 |
| EAN | 5,90555E 12 |
Torebka duży kuferek eko skóra Grunge Styl 816H Black - Manzana
Szerokość dna 16 cm
Wysokość 35 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
Koszulka Model BLV 015 Navy - Vestiva
Klasyczna koszulka damska.
- cienkie ramiączka
- ramiączka nieregulowane, nieodpinane
- koszulka wykonana z jest wysokiej jakości, rozciągliwej wiskozy
- idealnie dopasowuje się do ciała
~Viscosa 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 98-107 cm |
| M | 91-97 cm |
| S | 83-90 cm |
| XL | 108-117 cm |
| XXL | 118-127 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Wieczorowa Model 17769 Brown - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 155 cm | 88 cm | 80 cm | 80 cm |
| M | 155 cm | 84 cm | 76 cm | 76 cm |
| S | 155 cm | 80 cm | 72 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Brązowy |
TRIXIE Drapak dla kota sizalową rolką 34 × 67 cm beżowy
- wykonany z sizalu i pluszu
- tył obity materiałem
- pluszowy ogon z dzwonkiem
- leżący
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43113 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43113 |


_278904.jpg)