| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czerwony |
Modna kurtka z kontrastowymi długimi rękawami MM3024 Black - Mira Mod
Polyester 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
LUK 628301309 Zestaw sprzęgła automatycznego do John Deere
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | LUK |
| Kod producenta | 628301309 |
| Typ | |
| Rodzaj | |
| Ilość sprężyn | |
| Średnica wałka [mm] | |
| Ilość frezów | |
| Średnica | |
| Oznaczenie | |
| Ilość łopatek (spieków) |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | LUK |
| Kod producenta | 628301309 |
| Typ | |
| Rodzaj | |
| Ilość sprężyn | |
| Średnica wałka [mm] | |
| Ilość frezów | |
| Średnica | |
| Oznaczenie | |
| Ilość łopatek (spieków) |
KOMPLET TOREBEK 2 W 1 SZARY TB-S-180 SZARY - Inello
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Chwytak Magnetyczny, Neodymowy. Udźwig 160kg!!
Udźwig ok 160kg.!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415208 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415208 |
Kostium Model Pirate set Black - Obsessive
Witaj w zatoce piratów! Wygląda na to, że dziś przed Wami niegrzeczna zabawa! Porwij swojego ukochanego i zaproponuj mu niezwykły rejs. Pełen zabawy, fikuśnych zachcianek i niegrzecznych gierek!
Zadziorne szczegóły Pirate set:
- trzy częściowe przebranie niegrzecznej piratki
- sznurowany płaszczyk uszyty z satynowej tkaniny
- sznurowanie i pasek możliwość regulacji
- luźne rękawki uszyte z elastycznej siateczki
- w komplecie duża czapka i pasujące do całości stringi
- przyjemny i elastyczny materiał
~Polamid 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Olivia II Navy/Blue - GWINNER
Najważniejsze cechy stroju kąpielowego OLIVIA
- podszycie
- zapinany tył na zamek błyskawiczny
- odporność na mechacenie
- doskonała odporność na promieniowanie UV
- doskonałe dopasowanie
- odporność na chlor
- rozciągliwość w dwóch kierunkach
- zabudowany ze stójką
- podwójne szwy dla maksymalnej wytrzymałości
- oryginalna kolorystyka
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Granatowy |
Czapka Romantic diamond Grafit - Art of polo
Długość 20 cm.
Skład: 85% akryl, 9% elite, 6% poliamid.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Szary |
Zolux Muscat Obroża regulowana Mac Leather 25mm. niebieska
Wymiar: 25mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522045BLE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522045BLE |
Sweter Damski Model Abigail SWE040 Grey - MKM
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 57 cm | 160 cm |
| S/M | 55 cm | 146 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
Spodnie Damskie Model 186 Black - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Figi Model BBL 057 Light Beige - Babell
Komfortowe, wyższe figi damskie.
- pełny krój
- maskują niedoskonałości sylwetki
- koronkowe wstawki z przodu
- kuszący koronkowy tył
- z przodu kokardka
Elastan 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| XXL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Beżowy |
TETRA IN 300 plus Impeller - wirnik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T175679 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T175679 |
ZOLUX Mastery Adult Light Slimness karma niskokaloryczna dla dorosłych psów 13,5kg
? Poczucie sytości
? Zdrowa skóra i błyszcząca sierść Kompletna karma o obniżonej zawartości tłuszczu dla dorosłych psów ras narażonych na otyłość, sterylizowanych lub psów mało aktywnych (od 12 miesiąca życia do 9 lat dla psów małych, od 14 miesiąca życia do 8 lat dla psów średnich, od 16 miesiąca życia do 7 lat dla psów dużych, od 18 miesiąca życia do 6 lat dla psów olbrzymich). ? Niskokaloryczne jedzenie pomoże Twojemu psu w utrzymaniu prawidłowej wagi przy tendencji do tycia (zbyt mało ruchu np. podczas upałów, po zabiegach neutralizacji).
? Wysoki poziom włókien roślinnych zaspokoi wzmożony apetyt Twojego psa.
? Witaminy B3 i PP związane z miedzią oraz idealny poziom kawasów tłuszczowych omega 3 i omega 6 sprawią, iż skóra Twojego psa będzie zdrowa, a sierść lśniąca. SKŁAD: suszone mięso, kukurydza, strączki bobu, pszenica, tłuszcz zwierzęcy, gotowane ziarna soi, pulpa buraczana, białko kukurydzy, siemię lniane, olej rzepakowy, otręby zbożowe, frukto-oligosacharydy i minerały. *Zawiera co najmniej 58 % mięsa, czyli 27 % po wysuszeniu. DODATKI DIETETYCZNE NA 1 KG, w tym: E672/Wit. A, 15900 UI ; E671/Wit. D3, 1450 UI ; Wit. E, 150 mg ; E4/Cu, 14 mg ; E2/I, 2,5 mg ; E5/Mn, 28 mg ; E8/Se, 0,2 mg ; E6/Zn, 180 mg. Przeciwutleniacze. Nie zawiera barwników i sztucznych aromatów. ANALIZA SKŁADU: białko surowe 27 % , tłuszcze i oleje surowe 12 %, czyli 35 % mniej w porównaniu do karmy Adult Essentials, popiół 3,5 % - Błonnik surowy 7,5 %. Energia metaboliczna 330 kcal/100g.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS300020 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS300020 |
Koszulka Model Clarissa White - Eldar
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Biały |
Trampki Model QF05P Blue - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24.5 cm |
| 40 | 25.5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Lolo Pets Classic Ciastka dla psa kostki waniliowe rozm. M - gilza 950g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-80711 |
| EAN | 5904479807113 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-80711 |
| EAN | 5904479807113 |
Lauren Design Legowisko Demi 50 cm x 40 cm Fioletowy pikowany
O produkcie płaskie legowisko stworzone dla psów nie lubiących ograniczeń miękkie dzięki gąbce grubości 3cm nie "łapie" sierści do skompletowania z zabawką FUN w tym samym kolorze
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie wytrzymała kordura na spodzie pianka poliuretanowa grubości 3cm jako wypełnienie mocny suwak.
Dostępne wymiary 100cm/80cm dla psów wielkości Labrador Retriver, Golden Retriver, Owczarek Niemiecki, Alaskan Husky, Alaskan Malamute, Mastiff, Boxer... 70cm/60cm dla psów wielkości Beagle, Border Collie, Buldog Angielski, Cocker Spaniel, Pitbul Terrier, Jamnik, Buldog Francuski... 50cm/40cm dla małych piesków, szczeniaków, kotów
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 03500412 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 03500412 |
Luźne spodnie z kieszeniami, u dołu ściągacz, w pasie elastyczna gumka i sznureczek do wiązania.
Komórkowa struktura dzianiny zapewnia oddychalność, odparowanie potu, gwarantuje regulację termiki, charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie, jest elastyczna w czterech kierunkach, zawsze powraca do pierwotnej form, zapewnia komfort 24 godziny na dobę, jest zawsze „redy-to-wear”. Poprzez 50% zredukowanie włókien szybko schnie.
Tkanina Meryl ActiSystem: 91% poliamid, 9% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | S |
TRIXIE Torba transportowa Maxima dla psów do 8 kg
- w pozycji leżącej może być powiększona dwukrotnie, dzięki bocznej kieszeni
- odpinana z góry i z przodu
- odpinany i regulowany pasek na ramie
- wstawki z siatki zapewniające idealną cyrkulację powietrza
- wyściełana wkładka dolna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-28903 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-28903 |
Koszula Damska Model M157 White - Figl
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |


_278892.jpg)