| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
LUK 333018610 tarcza sprzęgłowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | LUK |
| Kod producenta | 333018610, 001270953 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | LUK |
| Kod producenta | 333018610, 001270953 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model TM.9310 Grey - Dn-nightwear
Świetna wzorzysta koszulka z linii Doctor Nap.
- rękaw długi
- dekolt okrągły
- prosty krój
- rękawy oraz dół wykończone ściągaczem
- wygodny fason
- koszulka wykonana jest z wysokiej jakości dzianiny.
Polyester 40 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model B050 Popiel - BE
Polyester 12 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
TRIXIE Kaganiec z poliestru z siatką rozmiar L (obw. kufy 22-32 cm)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19264 |
| EAN | 4011905192642 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19264 |
| EAN | 4011905192642 |
ZOLUX Obroża SPRING 30cm/10mm kol.fioletowy
Wymiary: 12x10x345
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510055vi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510055vi |
Sukienka Model Sue Grey - Dursi
- seksowna sukienka
- wykonana z przyjemnej w dotyku dzianiny
- dopasowany fason świetnie podkreśla kobiece kształty
- z przodu zmysłowe wycięcia eksponujące ciało
- sukienka zapinana z tyłu na zamek
Polyester 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
GF Koszulka pooperacyjna dla samca WET1/P/6
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
TETRA IN 1000 plus Impeller - wirnik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T134720 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T134720 |
Sukienka Ciążowa Model 1629C Pink - PeeKaBoo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 92 cm | 108 cm | 104 cm |
| S/M | 90 cm | 100 cm | 96 cm |
| XXL | 94 cm | 116 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
Tropical Multimineral 30ml.- Preparat z mikroelementami do akwariów słodkowodnych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
MOKASYNY DAMSKIE Z FRĘDZELKAMI CZARNE 7214 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,3 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Samochód Terenowy 2,4Ghz Li-Pol 50km/h Wl Toys A969 Short Course
wyprodukowany przez znaną i cenioną markę Wl Toys!
Samochód świetnie nadaje się do jazdy w terenie, wyposażony został w napęd na cztery koła. Jest idealny i dla dzieci i dla dorosłych!
Specyfikacja
|
W zestawie
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | A969 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | A969 |
Figi Model K328 Ellen Pink - Gorsenia Lingerie
Klasyczne, pełne figi wykonane z mikrofibry w połączeniu z delikatną koronką. Z przodu ozdobione wstawkami koronki. Z tyłu gładkie. Nogawki wykończone ozdobną, cienką gumokoronką.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 106-110 cm |
| 3XL | 110-114 cm |
| 4XL | 114-118 cm |
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Różowy |
TRIXIE Legowisko jaskinia dla myszy / chomika
Wymiary: 9 x 16 x 12 cm
Różne kolory
Można prać tylko ręcznie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6276 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6276 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Szlafrok Damski Model Diana FR-107 Chaber - Dorota
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dorota |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dorota |
| Kolor | Niebieski |
Płąszcz Damski Model PLA034 Bella Navy - Mattire
wełna 70 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 104 cm | 92 cm | 86 cm | 70 cm |
| 38 | 104 cm | 96 cm | 90 cm | 74 cm |
| 40 | 104 cm | 100 cm | 94 cm | 78 cm |
| 42 | 104 cm | 104 cm | 98 cm | 82 cm |
| 44 | 104 cm | 108 cm | 102 cm | 86 cm |
| 46 | 104 cm | 112 cm | 106 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Granatowy |
Rajstopy Wzorzyste Model Sin 20 den Black - Fiore
Seksowne rajstopy.
- grubość 20DEN
- bawełniany klin w rozmiarze 3 i 4
- niewidoczne wzmocnienie palców
- wygodny płaski szew
- oryginalny wzór
~Polamid 88 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 353 Black - Figl
- klasyczna sukienka
- wykonana z gładkiej tkaniny
- szerokie ramiączka
- dopasowany fason
- głęboki dekolt
- zapinana z tyłu na kryty zamek
- kobieca sukienka
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |


_315019.jpg)