| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 16113 Blue - YourNewStyle
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 90 cm | 86 cm | 74 cm |
| M | 92 cm | 86 cm | 82 cm | 70 cm |
| S | 91 cm | 82 cm | 78 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
Kombinezon Damski Model MOE241 Jeans - Moe
Skład: 95% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 153 cm | 112 cm | 100 cm |
| M | 152 cm | 108 cm | 96 cm |
| S | 151 cm | 104 cm | 92 cm |
| XL | 154 cm | 116 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Komplet Model Milton Secret Garden Black/Red - Livia Corsetti Fashion
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 96-104 cm | 91-97 cm |
| S/M | 88-96 cm | 84-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
KALOSZE GLANY SZNUROWANE CZARNE D56P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
TOREBKA DAMSKA SZARA TB-W-22 SZARY - Inello
Wysokość 27 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Silnik Z Kielichem Do Motorówki 7001
Parametry:Typ: Silnik szczotkowyGniazdo BEC
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 7001-04 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 7001-04 |
Chaba Legowisko Owalne 3D 47x42x15 cm.
Zalety:
- legowisko dla wymagających
- wykonana z najwyższej jakości materiału
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras Rozmiary: 47x42x15 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1752 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1752 |
TETRA TestStrips Ammonia - Szybki i precyzyjny test na zawartość NH3, NH4+ 25szt.
Opakowanie zawiera 25szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T199279 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T199279 |
TRIXIE Miska dla kota ze stali nierdzewnej 0,25 L
Pojemność: 250 ml
Średnica: 12 cm
Różne kolory. Istnieje możliwość wyboru koloru, ale wiąże się to z dłuższym czasem oczekiwania na realizacje zamówienia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25270 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25270 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L,XL,M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L,XL,M |
CZARNE TRAMPKI K1721403NE CNBK1721403NE Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
9958-13black Main Blade - Komplet Piór - Czarne / Żółte
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9958-13black |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9958-13black |
Piżama Damska Model PM.9328 Grey - Dn-nightwear
Świetna piżamka w modnych kolorach z linii Doctor Nap.
- góra gładka
- rękaw długi
- dekolt okrągły
- rękawy oraz dół bluzki zakończone ściągaczem
- wzorzyste, długie spodnie
- w pasie wygodna gumka
- nogawki wykończone ściągaczem
- piżamka wykonana jest z wysokiej jakości dzianiny.
Polyester 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
Gorset Model Talia Beige - Mitex
~Polamid 82 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 98-103 cm | 77-83 cm |
| M | 93-98 cm | 70-76 cm |
| S | 88-93 cm | 64-70 cm |
| XL | 103-108 cm | 84-90 cm |
| XXL | 108-113 cm | 91-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Beżowy |
VERSELE LAGA Crispy Sticks Popcorn & Honey - kolby popcornowo-miodowe dla chomików i szczurków 110g
kolby z popcornem i miodem dla chomików i szczurów. Stanowią idealne
uzupełnienie codziennej diety w składniki odżywcze, minerały i witaminy.
- Regulowana zawieszka Magifix pozwala na umieszczenie kolby w dowolnym miejscu klatki.
- Pakowanie w systemie FreshPack zapewnia zachowanie aromatu i chrupkości do
momentu otwarcia opakowania.
- Patyczek z aromatycznej wierzby może być obgryziony przez zwierzaka.
Skład: zboża (prażona kukurydza 16,5%), nasiona, miód, cukry, oleje i tłuszcze.
Dawkowanie: stosować jako uzupełnienie karmy podstawowej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462067 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462067 |
Miękki sweter z dekoltem MM2028 Brown - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Brązowy |
Bluza Damska Model K215 Navy - Katrus
- świetna bluza damska
- wykonana z przyjemnej bawełny
- duży kaptur
- zapinana z przodu na zamek
- tył dłuższy
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model Bella Black - Dursi
Polyester 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 74 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415653 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415653 |
SUSHICAT kurczak z wołowiną w wodzie - 70g
Zastosowano oryginalne receptury, wyłącznie z wysoką zawartością mięsa, ryb oraz innych składników o tzw. jakości spożywczej, czyli przeznaczonej dla ludzi (nie przeznaczone jednak do spożycia dla ludzi w celach komercyjnych). Ekskluzywności karmy nadaje fakt "ręcznej" obróbki. Specjalne zaprojektowane systemy do przechowania świerzej żywności pomagają zachować oryginalny smak oraz wartości odżywcze i wygląd używanych składników. Smakowite receptury SushiCat dostępne są w 4 rodzajach:
- gotowane na parze (w wodzie)
- w przepysznej galarecie
- w kremie
- w sosie
SushiCat® to:
- 100% naturalnych składników
- wysoki procent mięsa lub ryby
- dodatek tauryny, wspierającej układ krwionośny i wzrok
- omega 3 z alg
- brak konserwantów i sztucznych barwników oraz polepszaczy smaku i zapachu
Skład: kurczak 55%, wołowina 10%, ryż, wodorosty morskie (Porphyra haitanensis) 0,02% Analiza składu:
białko surowe 11%; tłuszcz 8%; popiół surowy 1%; włókno surowe 0,1%; wilgotność 77%
Dodatki:
tauryna (200 mg/kg)
waga jednej puszki: 70g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SushiCat |
| Kod producenta | GUM1010 |
| EAN | 8001399012713 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SushiCat |
| Kod producenta | GUM1010 |
| EAN | 8001399012713 |


_299779.jpg)