| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Czapka Model Jesse Malina - Kamea
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Różowy |
Figi Model 772B Peggy Wata Cukrowa - Gaia
Urocze figi w różowym kolorze.
- figi typu brazilian
- wykonane z gładkiej dzianiny oraz siateczki w duże kropki
- z przodu kokardka
Elastan 19 %
~Polamid 76 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model Sari Black/Gold - Dursi
~Polamid 31 %
~Przędza metaliczna 22 %
~Viscosa 41 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 74 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
Sweter Damski Model SWE111 Beige - Lanti
~Polamid 25 %
Polyester 10 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| L | 94 cm |
| M | 92 cm |
| S | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Laserowy Wykrywacz Podsłuchów, Kamer, GSM, Lokalizatorów GPS... + Słuchawki itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415269 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415269 |
Versele Laga Lara Fitness Beef 100g-kawałki wołowiny w galaretce
Versele Laga Bento Kronen Lara saszetka z wołowiną i jagnięciną to mokry, kompletny pokarm, zawierających wysoko jakościowe, świeże produkty wzbogacane o wszelkie niezbędne witaminy i minerały.
Koty uwielbiają odmianę. Dlatego też saszetki Bento Kronen Lara produkowane są aż w 6-ciu różnych smakach, które polubią nawet najbardziej wybredne koty.
Skład: mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego (wołowina 4%, jagnięcina 4%), minerały
Analiza: Białko 8%, Tłuszcz 4,5%, Wilgotność 82%, popiół 2,5%, włókno surowe 0,7%
Dawkowanie: Podawać w temperaturze pokojowej, dziennie 200-400g podzielone na dwa równe posiłki. W przypadku nie wykorzystania całej porcji pozostałość należy przechować w lodówce i zużyć w ciągu dwóch dni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 411360 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 411360 |
Legowisko wykonane z bardzo miękkich materiałów w części do leżenia oraz odpornego na zabrudzenia i uszkodzenia materiału na spodzie. Zewnętrzna część obszyta jest imitacją futra.
Zastosowane do produkcji materiały to:
wewnątrz - mikrofibra - bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna, stosowana do produkcji przytulanek dla dzieci,
zewnętrzna - sztuczne futro - miękkie, miłe w dotyku i eleganckie.
Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Nie zbija się podczas prania.
Można prać w pralce w temperaturze 30°C.
Kolor:
fox - lis
Wymiary przybliżone: średnica ok 60 cm, wysokość ok 25 cm.
Waga ok 2kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PA-fox |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PA-fox |
Koszulka Model Moonlight Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Mira Ecru - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Beżowy |
Komplet Model Purity White - Angels Never Sin
Seksowny komplet składający się z 3 części: koszulki, rękawiczek oraz stringów.
- koszulka wykonana z kuszącej koronki o kwiatowym motywie
- góra i dół wykończone są delikatną białą falbanką
- z przodu ozdobna satynowa wstążeczka
- tył krótszy od przodu
- koronkowe rękawiczki zakładane na jeden palec
- koronkowe stringi na cienkich paseczkach
- produkt wyprodukowany w Polsce
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-103 cm | 92-96 cm |
| M | 94-98 cm | 88-92 cm |
| S | 89-93 cm | 84-88 cm |
| XL | 104-108 cm | 96-100 cm |
| XS | 84-88 cm | 80-84 cm |
| XXL | 109-113 cm | 100-104 cm |
| XXXL | 114-118 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Angels Never Sin |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Angels Never Sin |
| Kolor | Biały |
Zdalnie Sterowana Wywrotka (w skali 1:32) + Bezprzewodowy Pilot Sterujący + Ruchomy Kiper...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59006629123 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59006629123 |
Bluzka Model Carla White - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
STRINGI LD 119 Amorous red - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | XL,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | XL,S |
Koszulka Model Maja White - Eldar
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Biały |
Spódnica Model K096 Ecru - Katrus
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
Sweter Damski Model SWE144 White - MKM
Bawełna 50 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 62 cm | 104 cm |
| M | 61 cm | 96 cm |
| S | 60 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1592 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1592 |
Przedłużacz Gniazda Zapalniczki - 3m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415248 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415248 |
SERA Nitrivec 250ml - środek do uzdatniania wody w akwarium
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |


_283776.jpg)